7 російських актрис-єврейок: біографія

Чи знаєте ви, хто з відомих актрис має єврейське коріння? Давайте розглянемо їх біографію в статті.

На сьогоднішній день російські серіали і фільми мають досить велику популярність, оскільки дивиться їх величезна кількість людей.

Погодьтеся, дивлячись цікавий фільм з захоплюючим сюжетом і неймовірною грою акторів, ми мало замислюємося про самих акторів, їх справжніх життях, національності і т. д. Разом з тим, багато російських актрис насправді мають єврейське коріння. Сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з 7 знаменитими російськими киноактрисами, які мають єврейське коріння.

7 російських актрис-єврейок

 1. Майя Михайлівна Плісецька. Цю жінку можна по праву назвати геніальною – артистка балету, талановитий автор та постановник безлічі балетів, танців і номерів в опері й опереті, а також педагог і актриса. Майя Плісецька народилася в сім'ї, де мати і батько були євреями. Батько знаменитості був відомим дипломатом, а також господарським діячем, а мати – не менш відомою актрисою німого кіно. В сім'ї Плісецької також було 2 брати – Олександр і Азарій. Завдяки своєму постійному і невтомній праці Плісецька нагороджена безліччю нагород і звань.

  Плісецька
 2. Тамара (Тамріко) Гвердцителі – відома співачка, композитор і, звичайно ж, актриса Росії і Грузії. Батько зірки має грузинське коріння, а мати – єврейські. Потрібно відзначити, що саме завдяки своїй мамі, яка була вчителькою російської мови і літератури, Тамара Гвердцителі почала навчатися музики в музичній школі при Тбіліській консерваторії. Популярність знялася в таких фільмах – «Дружина Сталіна», «Будинок зразкового утримання».

  Має маму єврейку
 3. Ганна Борисівна Ардова. Талановита російська актриса театру і кіно, заслужена артистка Росії. Зніматися в кіно Ардова розпочала в далекому 1983 році, однак, загальну славу вона отримала завдяки грі у скетчкоме «Жіноча ліга» та ролі в шоу «Одна за всіх». Сама актриса заявляє, що своїх коренів вона не соромиться, навіть навпаки – пишається ними, адже за її словами найчастіше саме вони допомагають їй в її нелегкій професії.

  Єврейка
 4. Віра Віталіївна Глаголєва – російська кіноактриса, а також народна артистка РФ. Народилася зірка в інтелігентній родині вчителів. Єврейські коріння Глаголєва має за материной лінії. Зірка знялася у безлічі фільмів, у більшості з яких вона грала головні ролі. Варто також відзначити, що народна артистка удостоєна великою кількістю нагород.
  Віра Глаголєва
 5. Яна Євгенівна Поплавська – російська актриса, ведуча. Народилася Поплавська в інтелігентній родині. Єврейські коріння у актриси від папи Євгенія Васильовича Поплавського. Популярність прийшла до зірки після її ролі Червоної шапочки. Сама Поплавська не приховує своє ставлення до єврейських коренів. Вона пишається ними і поважає їх, саме тому в своїй сім'ї, вона намагається шанувати національну культуру та долучати до неї своїх дітей. Зазначимо також, що перший чоловік Поплавської також був євреєм, проте, шлюб з цим чоловіком розпався через 25 років спільного життя.

  Поплавська
 6. Дарина Мороз – російська актриса театру і кіно, з 2018 року заслужена артистка РФ. Актриса єврейка по мамі – знаменитої радянської актрисі Марині Левтова. Дарина дуже пишається своїм родом і корінням і відгукується про своїх предків тільки позитивно. Знаменитість часто відвідує Ізраїль, так як там живе багато її родичів. Про подібних поїздках Мороз висловлюється вкрай позитивно і стверджує, що отримує насолоду від них.

  Даша Мороз
 7. Ксенія Олександрівна Раппопорт – російська актриса театру і кіно, а також народна артистка РФ з 2015 року, яка також має єврейське коріння. Євреєм в її сім'ї був батько. Ксенія Раппопорт відверто заявляє про те, що відчуває вона себе єврейкою і цей факт її анітрохи не бентежить. Більш того, актриса підкреслює, що свідомо не взяла псевдонім, щоб носити прізвище свого батька і що вона ніколи не намагалася приховати інформацію про своїх коренях.

Як бачите, в російському кінематографі задіяно безліч талановитих і найкрасивіших актрис, які мають єврейське коріння. Більшість з них впевнені, що саме єврейські коріння допомогли їм досягти певних висот у кіно та інших видах творчості.

Відео: найгарячіші єврейки