Тату — корона: значення, місця розташування малюнка, історія символу, болючість процедури, фото, ескізи

У даній статті ми розповімо про значення тату корона, а також запропонуємо фото-ідеї, які допоможуть вам підібрати ідеальний малюнок для свого тіла.

Мистецтво тату існує вже багато тисячоліть. У різних народів татуювання наділяли різними чарівними властивостями. Наносили для захисту дітей від гніву батьків, дорослих охороняли в бою і на полюванні, старих людей від захворювань. Зображення можна було прочитати історію життя людини.

Тату з зображенням корони: історія символу

Всю історію людства лідери давніх світових культур використовували корону. Її зображення в символіці середньовіччя означало ставлення до правлячого роду. Її часто малювали на прапорах різних держав, і використовують до наших днів. У деяких цивілізаціях корони вважалися символом богів. В європейській культурі корона з хрестом популярний дизайн для татуювання, де хрест символізує християнство, а корона означає перемогу.

Тату з зображенням корони можна розглядати як тип елітарної татуювання, яка покликана підкреслювати становище людини в соціумі. Але в окремих випадках вона служила і карою. Приміром, її наносили відплата за злочин, або таким чином ставили позначку рабів і військовополонених, тим самим ускладнювали втечу.

На жаль, з поширенням християнства звичай татуювання став нещадно викорінений, як частина язичницьких ритуалів. Заборона був настільки суворим, що татуювання не практикувалася серед жителів Європи до XVIII століття. Крім того, вікторіанські етичні норми вважали жорстокої процедуру нанесення татуювання. Приблизно в XIX столітті тату зовсім заборонили.

Тату

Через деякий час татуювання поновилися, але вже не несли якогось особливого значення, а просто сприймалися як дивина далеких земель. Тільки на початку 50-х татуювання попрощалася з песимістичним нальотом історичної спадщини. Молодь 50-60-х років створила нове покоління татуювальників, їх зухвалі експерименти зробили тату мистецтвом. Вони широко переймали традиційні образи інших культур.

Значення корони в татуюваннях: фото

Досить універсальним символом, який можна розмістити на будь-якій ділянці тіла, є корона. Ескізи чоловічих і жіночих татуювань корони мають мало відмінностей. Головне – слідувати здоровому глузду, щоб дизайн тату вписувався в розміри вибраної ділянки шкіри.

Дівчата воліють набивати оригінальну невелику татуювання, показавши цим перевагу над оточуючими. Не всяка гідна наносити таку тату.

 • Корона намальована з крилами означає неповторність особистості.
 • Частіше можна зустріти зображення корони з різноманітними тваринами, літерами. Лев у короні – ознака лідера. У деяких державах черепаха з короною символізує довголіття та процвітання.
 • Власник такої тату обожнює панувати і приймати важливі рішення, що стосуються не тільки його самого. Така татуювання може стати талісманом, який повсякденно буде нагадувати про майбутніх досягнутих висотах. Крім того, вона виявляє бажання свого володаря захопити позиції лідера.
 • Часто корону поєднують з написом. Особливо популярні латинські крилаті формулювання і цитати відомих людей. Деякі люди набивають своє ім'я або ініціали. Як правило, напис виконується оригінальними шрифтами.
Корона з написом
 • Рідше наносять просто одну корону без будь-яких символів. Його обирають самолюбивые і цілеспрямовані чоловіки та дівчата, що бажають представити своє устремління вгору. У них спостерігаються такі якості, як зарозумілість, повелительность, відвага і прагнення до перемоги.
 • Якщо корона малюється над серцем, вона символізує везіння. У кельтській браслеті, є серце з короною, яку тримають дві руки, серце означає любов, корона символізує відданість, руки — справжню дружбу.
 • У деяких культурах корона, виконана у вигляді осяяного символу, уособлює собою вищі сили. Зображення з трьома гострими зубцями вкаже на Віру, Надію і Любов.
 • Корона, прикрашена якими-небудь дорогоцінним камінням, вказує на те, що людина шукає сенс життя. Іноді коштовності розташовують симетрично або біля неї, найчастіше це сапфіри або діаманти.
Різноманітність тату
 • Череп, прикрашений золотою короною. Ще один популярний варіант, в який кожен власник вкладає свій сенс. Для когось це символ тлінності повсякденному житті, для інших – свідчення того, що в наступному житті фортуна подарує більше. Багато хто використовує цю татуювання для естетичного задоволення, не роблячи акцент на символіці.
Череп в короні
 • Також популярні татуювання корони для закоханих, які символізують міцні сімейні відносини. Такі тату можуть супроводжуватися іменами або романтичними виразами. Сенс такий, що кожна корона відповідає чоловікові і жінці, як король з королевою правлять власним королівством, так і подружжя будуть правити своїм буттям до кінця свого життя.
Парна корона
 • Від'ємне значення татуювання в тому, що багато людей можуть розшифрувати цей символ, як ознака перебільшеною власної оцінки та надмірної впевненості у своїх силах.
 • Також в деяких випадках корона може символізувати деспотизм. Але це не означає, що корону краще не наносити взагалі. Навіть навпаки, її значення в окремих випадках може багато в чому перевершують значення інших татуювань. Якщо людина збирається виділити побожний сенс корони, йому слід сконцентрувати інтерес на тіару або корону від Папи Римського.

Незважаючи на всі допустимі значення корони, татуювання не завжди приховує якийсь сенс. Іноді це просто чудовий малюнок, який людина просто зобразив у себе на тілі. Чого не потрібно робити жодних висновків про вдачу, якщо раптом ви зустрінете особу з такою татуюванням.

Тату корони на руці: розташування малюнка має значення

Зараз прогрес пішов так далеко, що немає місця на тілі людини, куди неможливо нанести татуювання. Але не на кожній частині вона виглядає доречно. Важливо зважено вибрати ділянку шкіри, виходячи з параметрів і розміру малюнка.

Різні ділянки шкіри мають різний рівень болю, краси і практичності. Наприклад, бити тату на ділянках з тонким прошарком підшкірного жиру, таких як кисті рук або ребра болючіше, а ось на плечі або гомілки – не дуже. Набита татуювання на сідницях виглядає сексуально, а на обличчі виглядає огидно. На ступнях, долонях або зап'ясті картинка зберігається погано, а на передпліччя, гомілки або спині при відповідному догляді майже все життя без змін. І таких нюансів достатньо.

 • Підібравши малюнок, вивчіть його значення, щоб не стати посміховиськом.
 • Самим популярним варіантом є плече і передпліччя. Саме сюди поміщають татуювання люди, які прагнуть привернути до себе або утримати владу і могутність. Часто сміливі люди прикрашають царственим головним убором свою груди.
 • Здавна відомі татуювання на руках. У племенах тату на руках вказувало рід заняття, ремесло, суспільний статус. Також візерунки на руках носили для краси. В теперішньому світі залишилася тенденція до нанесення татуювань на руки, адже це рухома частина тіла, що володіє безліччю вигинів.
Корона тату
 • Як правило, фахівці поділяють руку на кілька частин: плече, лікоть, передпліччя, зап'ястя, п'ясть, долоню, пальці. Татуювання можуть напхатися як на одну частину руки, так і декілька відразу.
  • Крім окремих татуювань на руках, є такий вигляд, який називають «рукав». Так іменується загальний малюнок, цілком покриває руку. Цей тип популярний як серед чоловіків, так і серед дам, адже таким чином можна підкреслити індивідуальність людини, крім того, це прекрасний варіант виділитися. Можна створити цілу композицію з короною, величними написами і тваринами одночасно.
Величне тату
Татуювання на зап'ясті – популярний вид тату як у жінок, так і чоловіків. І це пояснюється просто: її легко сховати під довгим рукавом, якщо це необхідно. Від такої татуювання важко втомитися, зазвичай вона незначна і стильна, що натякає на якусь особливість її володаря.

Татуювання на зап'ясті говорять про вас багато – щирість, емоційна глибина, довіра. Якщо хочеться передавати світу саме ці речі, татуювання на зап'ясті буде якраз доречна. Тематикою татуювання на зап'ясті може бути що завгодно, починаючи від різних написів, закінчуючи кельтськими символами.

Тату на руці

Тату на зап'ястях виглядають чудово, але перед тим як прийняти остаточне рішення, необхідно врахувати кілька важливих факторів. Значущим є розмір малюнка, адже на цій ділянці тіла краще виглядають невеликі малюнки, які за бажанням можна продовжити до ліктя.

 • Маленька корона на жіночому зап'ясті буде виглядати особливо вишукано. Такий малюнок можуть собі дозволити нанести лише дуже впевнені дівчата, які по праву вважаються завойовниками світу.
 • Проте корона може означати не тільки досягнуту владу і перевагу. Вона може стати символом майбутніх звершень, день від дня нагадуючи про ваші цілі при одному лише погляді на зап'ясті.
 • Мультиплікаційна, стилізована татуювання корони з крилами невеликого розміру може говорити про те, що її господиня живе казками, відчуває себе прекрасною принцесою і чекає свого принца.

Чи боляче набивати тату на руці?

Щодо болю при набиванні татуювання на руках, однозначної відповіді немає. Це все досить індивідуально. Больова чутливість у всіх різна, сказати, що ця ділянка тіла особливо болючий, не можна.

Корона

Проте, є деякі чинники, які суттєво впливають на больові відчуття:

 • Психологічний настрій. Людей, які роблять тату вперше, лякає невідомість. У них немає жодного уявлення про майбутніх відчуттях, це провокує страх. Відвідавши майстра повторно, цей страх зовсім пропадає і біль переноситься легше. Буває і так, що страх лише примножується, якщо перший раз було дуже боляче. У такому разі фактично неможливо відволіктися від болю.
 • Індивідуальний больовий поріг. Хтось може під час нанесення тату просто заснути, або струнко витримати кілька годин, і через деякий час тільки відчути біль. Деякі в самому початку відчувають дискомфорт, а вже після спокійно переносять кілька годин. Часто жінки є більш стійкими, однак на біль реагують більш емоційно.
 • Професіоналізм і натренованість майстра. Багато чого у справі залежить від майстра і устаткування, якими він діє. Професіонали працюють лише з сучасними, якісними машинками, за рахунок цього болючість процедури суттєво зменшується. Рівень болю залежить від розміру зображення і техніки набивання.

Тату корона: ескізи

Відео: Тату Корона. Значення татуювання корона для дівчат і чоловіків