Як видалити повідомлення, відправлене ВКонтакте?

У даній статті ми розглянемо можливість видалення повідомлення Вконтакте після відправки.

Напевно, у кожного користувача ВКонтакте бували моменти, коли доводилося гірко пошкодувати про повідомленні, помилково відправленому не тому адресату або не вчасно, або «в серцях» (адже ми, на жаль, не завжди думаємо перш, ніж що-небудь зробити).

На щастя, розробники соціальної мережі подбали про те, щоб ви могли по можливості виправити ситуацію – але тільки протягом доби після відправлення.

Як видалити повідомлення Вконтакте, яке вже було відправлене?

Для того, щоб скористатися можливістю видалення надісланого повідомлення (неважливо – прочитаного або ще немає), потрібно увійти в ВКонтакт або з персонального комп'ютера, або з мобільного гаджета – але через інтернет-браузер, а не за допомогою програми. Потім виділити небажані повідомлення і натиснути на іконку у вигляді кошика, яка з'явиться біля нього.

Увага: якщо ви хочете, щоб послання зникло і зі сторінки адресата, і у вас, то поставте позначку біля рядка «Видалити для всіх» (наступного разу вона з'явиться там за замовчуванням, тому за цим моментом потрібно уважно стежити). Якщо з якихось причин ви хочете зберегти повідомлення у адресата, а у себе ліквідувати, то не ставте таку позначку.

Видалити повідомлення

Майте на увазі, що адресат може встигнути відкрити послання до того, як ви видалите його. Або ж він отримує повідомлення на електронну пошту або у вигляді СМС. Тоді вас нічого не врятує – видалити повідомлення звідти неможливо, навіть якщо ви відразу ж ликвидируете його в Вконтакте. Так само, як і неможливо видалити свою переписку, повністю анулювавши власний аккаунт.

Буває, що повідомлення Вконтакте не відправляється з першого разу через перебої зі зв'язком. В такому разі взагалі ніяких проблем: клікайте на червоний знак оклику поруч з ним і вибирайте пункт «Видалити повідомлення». Нескладно стерти зображення: натиснувши на нього і вибравши з меню пункт «Видалити» — після перезавантаження сторінки фото з листування зникне.

Не надіслане повідомлення

Звертаємо окрему увагу на те, що ніяких спеціальних програм для видалення листування у ВКонтакте не існує! Тому якщо ви натрапите на відповідні пропозиції – це шахрайство, метою якого будуть ваші гроші, або доступ до персональних даних з подальшою блокування аккаунту.

Відео: Видалення відправлених повідомлень Вконтакте: як зробити?