Огляд корисних додатків для Android: оптимізація використання пристрою, навчання і тренування пам'яті, відпочинок, розваги, здоров'я у вашому телефоні, програми для комунікації

Зі статті ви дізнаєтеся корисну інформацію про важливих додатках для вашого телефону на базі Android.

Операційна система Android придбала свою популярність завдяки своїй простоті і багатофункціональності, підсилити яку можна за допомогою найрізноманітніших додатків, безупинно з'являються на ринку.

Для того, щоб ви не розгубилися в бурхливих хвилях цифрових технологій і підібрали оптимальні програми для свого гаджета, ми підготували огляд найбільш популярних на сьогоднішній день додатків для Android, умовно розділивши його на кілька розділів.

Оптимізація використання пристрою

 • Focus Lock – не здатні утримувати увагу на робочих програмах і постійно переключаєтеся на соцмережі або гри? Тоді це додаток придумали спеціально для вас – воно покликане блокувати непотрібні програми на певний відрізок часу. Наприклад, якщо ви працюєте або навчаєтесь з восьмої ранку до п'ятої вечора – встановіть в цей час заборона на розважальні ресурси, і ви не зможете скасувати його при всьому своєму бажанні. Коли час блокування підійде до кінця, програма сигналізує вам про це. Дуже корисний сервіс для батьків, які не хочуть, щоб їх діти використовували смартфон або планшет не за призначенням у навчальний час.
 • IFTTT – сервіс для синхронізації і автоматизації, який дозволяє пов'язувати дії між різними додатками (наприклад, викидати зображення у всі соціальні мережі, на які ви підписані, і так далі). Можливостей у нього дійсно багато – кожен користувач зможе підібрати для себе найбільш оптимальні налаштування.
Корисно для телефону
 • 1Password – додаток для зберігання персональних даних, дуже актуальне в сучасному світі. Адже як можна запам'ятати всі коди та паролі (до пластикових банківських карток, електронних скриньок для авторизації в різних додатках), свій ідентифікаційний код, серію і номер паспорта і так далі? Розробники сервісу позиціонують його як наднадійне сховище для ваших найважливіших секретів.
 • Pintasking – прекрасна новина для тих, хто звик працювати в режимі багатозадачності. Завдяки даному сервісу ви зможете легко перемикати всі, запущені на вашому пристрої Android, додатки.
 • Clean Master – надійне і просте додаток, покликане (як вже видно з назви) очищати гаджет від непотрібного. Це дозволяє звільнити пам'ять, прискорити роботу пристрою і просто позбутися від програм, які вже не потрібні.
 • Smart Launcher Pro 3 – дозволяє максимально налаштувати гаджет «під себе», прискорює роботу пристрою з економією зарядки.
Для прискорення роботи пристрою
 • Антивірус – їх для Android розробляють всі постачальники відповідного програмного забезпечення. Якщо ви активно діліться інформацією з іншими, відвідуєте інтернет, то без антивірусів вам просто не обійтися – просто підберіть для свого пристрою оптимальний варіант і встановіть потрібні налаштування.
 • Мобільні версії браузерів – вони економлять трафік і швидко завантажує сторінки. Серед найпопулярніших – Opera Mini.

Допомога в роботі Андроїда: корисні програми

 • Pocket – додаток для подальшого вивчення матеріалів (текстів, зображень або відео) навіть без підключення до мережі інтернет. Збережені файли відображаються на всіх ваших синхронізованих пристроях, тому потрібну інформацію можна подивитися в будь-який час і з будь-якого гаджета.
 • Pazzle Alarm Clock – це не банальний будильник (знайти який можна для будь-якої операційної системи), а додаток, спеціально розроблене для найбільший добірних любителів проспати на роботу або навчання. Щоб його вимкнути, недостатньо просто натиснути на кнопку – потрібно виконати певні дії, наприклад, розгадати загадку або вирішити завдання. Якщо ви дуже важкі на підйом, то виставте для себе грошове покарання за перенесення часу дзвінка.
 • Accomplish – сервіс, який дає можливість поєднати календар і список завдань, розподілених для виконання по датах. Незамінний додаток для планування робочих справ, так і особистих подій.
 • MyLifeOrganized – особистий мобільний секретар у вашому пристрої, який про все пам'ятає і ніколи не хворіє. Додаток нагадає про важливих зустрічах і нарадах, причому може це зробити з прив'язкою до місцевості (наприклад, про проведення наради у філії, розташованому в іншому населеному пункті, вам нагадають саме там).
 • Todoist – багатофункціональний менеджер завдань, доступний для використання юзеру з будь-яким ступенем підготовки. Великий плюс у тому, що встановлюється на будь-які операційні системи і дає можливість синхронізації з усіма можливими пристроями.
Менеджер завдань
 • Colornote – органайзер, візуально схожий з реальним життям. Завдання розташовуються на кольорових стікерах, які можна систематизувати за кольором і синхронізувати з різними гаджетами.
 • Офісний пакет додатків від Microsoft – з нею користуватися улюбленим текстовим редактором Word можна і на мобільних пристроях з Android.

Навчання і тренування пам'яті: що завантажити в Android?

 • Лінго словниковий тренажер – додаток для вивчення лексики, причому, досить ефективне. Розроблено спеціально для вивчення іноземних мов без нудних багатогодинних заучування: ви просто бачите на екрані картинку з її іноземним позначенням і чуєте, як правильно нове слово вимовляється. Без особливої напруги лексика буде закріплюватися у вашій пам'яті, причому неважливо, де ви знаходитесь: в офісі, аудиторії або на пляжі.
 • Duolingo – навчальна програма для бажаючих швидко, ненав'язливо (в ігровій формі) вивчити іноземну мову. Просто використовувати людям з різними рівнями знань.
Навчання іноземній з телефону
 • Lumosity – тренажер для мозку у вигляді невеликих ігор, тренують пам'ять і розвивають увагу. Розважаючись подібним чином, ви не просто вбиваєте час, а розвиваєте свої здібності, свої досягнення можна завжди перевірити, переглянувши особисту історію.
 • Brainly – безцінний сервіс для учнів. Тут є відповіді з шкільних дисциплін, передбачена можливість колективного виконання завдань в режимі онлайн або їх списування, а також спільної підготовки до контрольних робіт та іспитів.
 • Google перекладач – один з найпопулярніших сервісів, вбудовані 103 мови, є можливість працювати з половиною з них без підключення до мережі інтернет.

Відпочинок, розваги, здоров'я: цікаві програми для Android

 • Google Fit – сервіс для фізично активних людей, які займаються спортом і хочуть вести статистику своїх успіхів. Завдяки вбудованим датчикам дозволяє вважати подолання кілометри і калорії, які ви спалюєте під час спортивних занять.
 • Runtastic – ще один додаток для любителів фітнесу, в якому можна вести журнал своїх спортивних занять, планувати свої досягнення, отримувати кваліфіковані рекомендації, ділитися досягненнями і навіть контролювати стан спортивного взуття.
 • Shuffle My Life – додаток для бажаючих розфарбувати сірі будні, щодня виконуючи самі непередбачувані завдання. Розробники постаралися здивувати своїх користувачів і не дали їм можливості ухилятися від процесу: перейти до наступного етапу, потрібно обов'язково завершити попередній.
Для яскравих буднів
 • Camera MX – це ідеальне додаток для фанатів зйомки. Володіє найширшим асортиментом всіляких ефектів, рамочок і фільтрів, а ще – унікальною можливістю захоплювати зображення до і після миті зйомки.
 • IMDb Movies & TV – сервіс для шанувальників кіномистецтва, в якому зібрані новинки кіноіндустрії, трейлери до стрічок, інформація про них і про акторів і так далі.
 • Prisma, Vinci – фоторедактори з відмінними можливостями, що дозволяють кожному користувачеві відчути себе геніальним художником.
 • Videoshow PRO – відеоредактор для Android. Підтримує формат 4К, допомагає створити ролик з фотографій, відеозйомок, титрів і різних ефектів.
Відеоредактор
 • AIMP – програма для меломанів, аудіоплеєр, розроблений для Android. Дуже зручний в експлуатації.
 • Shazam – сервіс для ідентифікації пісень (назви, тексту, вокаліста або групи). Увійти до нього можна через команду «OK Google!».
 • Крокомір – сервіс для любителів піших прогулянок, що дозволяє порахувати кроки, кілометри, швидкість пересування і витрачений на це час.

Корисна інформація на вашому Андроїд: яке додаток скачати?

 • Yahoo Погода – здавалося б, погодними додатками вже нікого не здивуєш. А ні! Yahoo розробив пропозицію, яка візуально дуже відрізняється від йому подібних – тут вашій увазі пропонується дуже красивий інтерфейс, ілюстрований фотографіями до різних містах в різних погодних умовах з прикладеною картою населеного пункту, інформацією про фази місяця, спрямованості і силі вітру, положенні сонця.
Бути в курсі погода
 • Numerous – відстеження важливих чисел і дат, наприклад, вартості біржових акцій та коливання валют, кількість днів до якого-небудь події і так далі. Потрібні вам настройки ви виставляєте самі.
 • Randomly RemindMe – додаток для безсистемних нагадувань про що-небудь протягом дня, без прив'язки до точного часу. Наприклад про те, порахував користувач сьогодні калорії або подзвонив мамі?
 • Яндекс.Навігатор – буває, що подібне додаток встановлене на пристрої, але якщо вам не пощастило – то можете скористатися цим сервісом. Прокладає шлях, підказує про пробки і дорожніх роботах, повідомляє про швидкісні обмеження, є можливість активації голосового режиму.

Програми для комунікації на вашому Андроїд

 • Viber, Facebook Messenger, WHATSAPP MESSENGER, iMessage, Telegram – найбільш улюблені користувачам месенджери, які надають цілий спектр можливостей: обмін текстовими повідомленнями, фото-, відео - і аудіофайлами, онлайн дзвінками. Простий і зрозумілий інтерфейс не вимагає отримання будь-яких поглиблений знань для використання даних додатків.
Для спілкування
 • Automatic Call Recorder – додаток, створене для запису телефонних переговорів. Після установки на гаджет воно працює у фоновому режимі і автоматично вмикається під час телефонних переговорів, після чого зберігає аудіофайл.
 • SHAREit – унікальне додаток, здатне обмінюватися даними з різними розширеннями) між пристроями на різних платформах і без підключення до мережі інтернет.
 • Соціальні мережі (Instagram, Facebook, ВКонтакте) – це не просто соціальні мережі, як вважають багато користувачів. Це сервіси, що дозволяють редагувати фото, обмінюватися даними, дізнаватися новини, заробляти гроші і, звичайно ж, спілкуватися.

Відео: Корисні програми для Android