В який період краще купувати квитки? В який день найкращі знижки на авіаквитки? У скільки вигідніше вилітати і купувати квитки?

Щоб отримати радість від польоту, важливо вчасно придбати квитки. Про це і піде мова в статті.

Вартість авіаквитків не знаходиться в прямій залежності від відстані або популярності маршруту. Іноді квиток на літак в один і той же пункт призначення можна купити набагато дешевше – про це добре відомо любителям подорожей, які не люблять пускати гроші на вітер.

Давайте і ми розберемося, за якими законами формуються ціни на авіаперельоти, щоб не переплачувати зайвого і залишити собі побільше коштів на сувеніри.

В який період краще купувати квитки?

Авіаперельоти передбачають достатньо далекі і серйозні переміщення, які люди, як правило, планують заздалегідь. А значить і про купівлю квитків можна подбати не в останні дні, а за два-три місяці. Саме цей термін фахівці називають як найбільш оптимальний, адже тільки що надійшли в продаж квитки (за 320-330 днів до польоту) ще занадто дорогі, а в останні кілька днів безпосередньо перед вильотом вони знову піднімаються в ціні (та й дістати їх не завжди вдається).

Авіаквитки

Тому плануйте свої подорожі вдумливо і купуйте квитки під час – тоді і гроші будуть цілі, і свою мету ви однозначно досягнете. Тим більше, що саме за пару місяців до рейсу авіакомпанії часто пропонують різні розпродажу і акції, які допомагають істотно заощадити.

В який день найкращі знижки на авіаквитки?

Згідно з аналітичними викладками, аваиперевозчики найчастіше продають квитки зі знижками саме по четвергах. А найдешевшими днями для перельотів традиційно вважаються вівторки, середи і суботи. При цьому найдорожчі варіанти – це п'ятниця і неділя.

Тому якщо вам не особливо принципово, якого саме числа почнеться ваше подорож, то зверніться з цим розкладом і підберіть собі варіант подешевше.

У скільки вигідніше вилітати і купувати квитки?

Виявляється, має значення не тільки час польоту, але і те, у скільки конкретно ви хочете купити квиток. Найдешевше купувати його серед тижня, в ніч з вівторка на середу – близько години ночі. А вигідніше літати по ночах або в період з 17.00 до 20.00.

Щасливий випадок і трохи везіння: як це впливає на покупку авіаквитків?

Крім перерахованих вище рад не можна скидати з рахунків такі фактори, як щасливий випадок і трохи везіння. Адже серед аваиперевозчиков існує серйозна конкуренція, яка спонукає їх проведення всіляких розіграшів і акцій, учасники яких можуть отримати суттєві знижки на квитки.

Авіаквитки

Не шкодуйте сил і часу на аналіз ринку даного виду послуг, і вам обов'язково посміхнеться удача! Тим більше, що до ваших послуг безліч спеціалізованих інтернет-ресурсів, створених для підбору максимально вигідних пропозицій для усіх бажаючих.

Відео: Як купити дешеві авіаквитки?