Ксенія Петербурзька: чим відома, ніж допомагає, як молитися іконі, святий, де розташувати ікону в домі? Де знаходиться каплиця Блаженної Ксенії Петербурзької і як до неї дістатися?

У даній статті ми розглянемо корисну інформацію про святої Ксенії Петербурзької. У ній ми дізнаємося про життя і чудеса, якими відома Свята.

Для Санкт-Петербурга і жителів цього міста ікона Ксенії вважається найбільш шанованою. Як правило, на іконі люди зображують Ксенію з хусткою, кофти і спідниці. Дані речі зазвичай представлені в червоних або зелених тонах, як військова одяг, який носив чоловік Святий. Правою долонею Ксенія тримає посох, а ось за допомогою лівої долоні вона посилає благословення. На багатьох зображена літня Ксенія, а на деяких можна побачити обличчя молодої дівчини. Є також ікони, на яких зображена Свята по пояс або у повний зріст.

Чим відома Ксенія Петербурзька?

До сьогоднішнього дня люди не знають, коли саме народилася Ксенія Петербурзька. Є такі джерела, в яких говориться, що вона з'явилася на світ з 19 по 30 рік 18 століття. Все життя жінки пройшла в Ленінградській області, і на початку 19 століття Ксенія померла.

Складний період життя у Ксенії Петербурзької почався, коли помер її чоловік і вона вступила на шлях юродства. Жінка без жалю попрощалася з власним майном і дорогоцінним речами. Вона передала їх Матфиевской церкви і вбогим. Є така думка, ніби жінка відмовилася від свого імені і почала подаватися ім'ям свого покійного чоловіка, а саме Андрієм Федоровичем. Вона стверджувала, що її чоловік ще живий, а Ксенія назавжди зникла.

Свята

Все власне вільний час Ксенія Петербурзька проводила біля могили коханої, яка перебувала на Казанському кладовищі. Жінка також таємно брала участь в роботах, коли відбувалося зведення храму. Вона раділа власної убогості, а тому відмовлялася, щоб їй допомагали люди. Відомою Ксенія Петербурзька стала після того, як вона відмовилася від людських благ, стала безоплатно допомагати людям і пророкувала майбутнє.

Ксенія Петербурзька: коли ікона допомагає?

Біля ікони, на якій зображена Свята Ксенія Петербурзька , як правило, люди просили найрізноманітніші прохання. Деякі просили у Ксенії відшукати вихід з важкої ситуації. Інші просили про те, щоб у них настала стабільна і щаслива особисте життя.

В даний час люди теж можуть просити допомоги у Святий. Молитися можна біля самого лику. Далі пропонуємо вам список тих потреб, в яких здатна допомогти Ксенія Петербурзька:

 • Ксенія обов'язково допоможе в любові і відносинах. Часто молоді дівчата стверджують, що лише після звернення до Святої вони змогли зустріти довгоочікуваного коханого і вийти заміж.
 • Багато людей кажуть, що після відвідин храму вони змогли позбутися від сімейних негараздів, у них життя було наповнене радістю та позитивними емоціями.
 • Просять люди Ксенію, щоб вона допомогла вирішити складні ситуації, досягти успіху в тій чи іншій справі, привернути успіх.
 • Є і такі люди, які кажуть, що Свята їм допомогла дуже швидко впоратися зі складним захворюванням, внаслідок чого результатом були шоковані навіть лікарі.
 • Відвідують лик Ксенії Петербурзької ті люди, які бажають очистити власну душу, обтяжуються важким тягарем гріха.
 • Багато жінок звертаються до Ксенії, коли вони не можуть тривалий час завагітніти або, якщо вони бажають, щоб вагітність була легка, а пологи пройшли без ускладнень.
Помічниця прохачів

З кожними проблемами люди відправляються в храм. Однак побутує думка, ніби святі мощі, що йдуть від ліка, спрямовані виключно на те, щоб покращувалося моральна сторона людини. При цьому Ксенія не може поліпшити фінансове становище і принести людині виграш у лотереї.

Ікону Святої Ксенії Петербурзької сьогодні можна без проблем придбати. Коли ви її купите, розмістіть у себе в квартирі і моліться їй тоді, коли вам це дуже потрібно. Крім того, Ксенія буде оберігати ваше житло від різних негараздів і бід.

 • Ідеальний варіант попросити допомоги у Святий – відправитися на кладовище, на якому поховано Ксенія.
 • У тому місці напишіть записку на маленькому паперовому аркуші. На ньому опишіть власні проблеми і напишіть прохання.
 • Коли ви це зробите, обійдіть каплицю 3 рази, прямуючи за годинниковою стрілкою.
 • Біля каплиці ви помітите невеликий ящик. Він призначений для того, щоб люди в нього клали свої записки. Саме в цей ящик ви повинні покласти власну записку, на якій вказана прохання.
 • Потім підійдіть до лику, притуліться в іконі чолом. Після цього скажіть власну прохання в голові подумки.
 • Поставте свічку близько ліка.
 • Так само прочитайте молитву, що на картинці нижче.
Текст молитви

Якщо побажаєте, можете після процедури зайти в каплицю, а там помолитися, а також замовити молебень. Багато людей стверджують, що дане місце володіє якоюсь особливою силою, а тому не залишайте його, поки ви не отримаєте особливий знак. Цей знак ви повинні отримати від священика. Він вам розкаже, що означає цю дію. У деяких ситуаціях люди стоять дуже довго, навіть до того моменту, поки не закриється каплиця.

Де розташовується ікона і каплиця Святої Ксенії Петербурзької?

Приблизно 1 століття тому на Смоленському кладовищі в Санкт-Петербурзі була побудована каплиця, присвячена Святій. Відкриття каплиці відбулося на початку минулого століття. Саме в цьому місці знаходяться мощі Ксенії. Колись на місці храму розташовувалася могила жінки, але пагорб з часом зник, оскільки люди хотіли забрати хоч якусь частину землі в свій будинок.

Під час війни храм закрили, але в 60 році минулого століття його знову відновили. Храм існує і в даний час. Він входить в список відомих православних місць Російської Федерації.

Каплиця

Ви легко знайдете каплицю, якщо підете за адресою: вул. Камська д. 24. Кожен день віруючі відвідують це місце. Відкривається каплиця в 10.00 і закривається о 16.00. В суботу і в неділю храм працює до 17.00.

На протязі доби в каплиці проходить кілька служб. Між ними проміжок становить приблизно 10 хв. Якщо ви хочете дістатися до каплиці, сядьте на станції метро «Василеостровская», пройдіть на 8 лінію. Рухайтеся в бік збільшення номерів будинків. Ви повинні дійти до вулиці Камськой, де і знаходиться храм.

Блаженна ксенія Петербурзька: де розташувати будинку ікону?

Ікона Святої Ксенії Петербурзької допоможе вам врятувати рідних і близьких людей від будь-яких захворювань, навіть від алкоголізму та куріння. Але пам'ятайте, що ваші прохання повинні бути щирими, а тому будьте перед іконою чесні і відкриті душею.

Якщо ви вирішили придбати лик Ксенії, поступите таким чином:

 • Ікону додайте в самій просторій кімнаті.
 • Разметите ікону вгорі, в кутку, щоб навпроти неї знаходилася вхідні двері.
 • Не допускайте того, щоб біля ікони знаходилися інші ліки, предмети і елементи декору приміщення.
Ікону розташуйте в просторій кімнаті

Також стежте за тим, щоб ікона була постійно чиста. Для більшості віруючих величезне значення має образ Ксенії Петербурзької. У чому саме допомагає ікона, знає не тільки житель Пітера, але і кожен православний християнин.

Відео: Ксенія Петербурзька — доказ дива