Як вибрати ікону-оберіг, покровительку за датою народження, імені?

У кожного з нас є особиста ікона-оберіг. У неї просять здоров'я, спасіння, захисту і щастя.

З появою дитини на світ, з першим ударом його серця, він знаходить свого Ангела-Хоронителя. Протягом усього життєвого шляху заступник оберігає і захищає людину. Про святих покровителів було відомо ще в IV столітті. Вже тоді батьки давали дітям ті ж імена, бо вони давали сходження і благодать святого. Прочитавши цю статтю, ви зможете зрозуміти, як визначити свою ікону і святого, який оберігає вас.

Як вибрати ікону-оберіг за датою народження?

На сьогоднішній час в кожному будинку можна знайти хоча б одну ікону. Люди в них вірять, моляться і просять про допомогу. Коли людина опиняється в складній ситуації, то його зберігач надсилає всілякі підказки, які він, віруючи, обов'язково почує.

Якщо вам важко, можна попросити допомоги у вашого покровителя, і він відповість, дасть зрозуміти, де знайти вихід, треба тільки почекати і прислухатися до внутрішнього чуття. Кожна людина має своє, дане батьками ім'я і свою дату появи на світ. По ній визначається якій святий оберігає, веде вас по життєвому шляху.

День, коли вшановують одного з святих, буде урочистим для того, хто носить таке ж ім'я. Але день Ангела – це день поклоніння нашому опікунові, що дається нам у день святого хрещення. На думку більшості людей, їх самовидець це – Ангел Охоронець. На жаль, це неправильний висновок. Ангел Хранитель вигаданий символ. Святий покровитель – це реальна особа, що жила на землі, пройшов свій власний шлях і був канонізований.

Якщо ви спробуєте поговорити або порадитися зі своїм небесним захисником, то зможете побачити, як швидко вирішувати багато справ, як в будинок прийде теплота і затишок. Пам'ятайте, що він приходить на допомогу, тільки коли ви просите. Своїм проханням ви даєте Ангелу Хранителю знак, і він готовий вам з радістю допомогти. У правилах Ангелу Хранителю прописано, що він проведе людини по всій земній життя і страждань до Бога. Люди моляться іконам, на яких намальовані образи святих.

Так вони можуть відчути їх світло і присутність. Кожна особа звертається з проханням до свого оберегу, коли трапляються непередбачувані обставини, просить сприяння, духовної підтримки. У різні часові періоди поклонялися різним іконам, так виник звичай вибирати спосіб захисниці за датою народження.

 • З 22 грудня-20 січня впоратися з душевними неприємностями, знайти другу половинку, відновлення після недуг, мирного неба над головою, може допомогти в різноманітних непростих ситуаціях ікона Божої Матері «Державна». Люди, які народилися в цей період будуть під охороною цієї ікони. Вона значиться як сама шанована християнами. Сильвестр і божественний Серафим Саровський прийняті їх ангелами заступниками.
Зимові
 • 21 січня-20 лютого – захищені зимові іменинники праведником Афанасієм і пресвятим Кирилом. «Володимирська» і «Неопалима Купина» вважаються їх оберегами. Звертаються з проханням про захист від вогняної стихії до другої іконі. Кажуть, що якщо в будинку присутній цей образ, він неодмінно убезпечить вас від неприємностей і пожеж. Володимирська чудотворна ікона вбереже обитель і прийде на допомогу в багатьох життєвих потребах, захистить від напастей. Якщо люди ворогують, обов'язково зверніться до цієї святині, і вона внесе в їх душі примирення і доброту.
Захисники
 • 21 лютого-20 березня – до захисників належить ікона Іверської Божої Матері. Мелентій Антіохійський і преподобний Алексій значаться їх ангелами-благодійниками. Магічний образ, який зцілить хворих від тілесних хвороб, позбавить від ворожих набігів, заповнить запаси. Моляться їм також за набуття душевного спокою і світлого майбутнього. У житті християн ікона займає важливе місце. Радять вішати її в своєму будинку навпроти дверей, так як інша її назва Вратарниця.
Вішайте над входом
  21 березня – 20 квітня – поклоняйтеся Казанської Богородиці і святим Софронії і Інокентію Іркутським, Георгію Сповідникові Даниловському. Благання до лику ікони допоможуть у багатьох життєвих справах, нудьги і смутку, коли немає вже сили боротися далі. Посприяють лікування від хвороб, пов'язаних з очима, в боротьбі з самим собою і наведуть на шлях праведний. Дуже часто є в сновидіннях Казанська Богородиця і відає людям, як впоратися з нещастями і уникнути непоправних помилок долі. Ті, хто знаходиться в парі, поклоняються їй і волають про щастя у сім'ї, дітей та утримання від сварок.
Від сварок
 • 21 квітня-20 травня — надають допомогу Ікона Іверської Божої Матері «Споручниця грішних». Божественними заступниками стають проповідник Іоанн Богослов, праведник Стефан і благочестива Тамара. Для того щоб вилікувати душу і тілесні хвороби з ранніх часів говорилися молитви. Основним значенням цього зображення стає підтримка Пресвятої Богородиці в мольбах за зцілення людства перед Господом Богом. І образ її надає допомогу тим, хто хоче змінитися, стати на шлях добра і розкаявся в своїх гріхах. Просять перед ликом Богоматері «Споручниця грішних» отримують допомогу в зціленні тяжких недуг і духовному прозрінні, хто перебуває у відчаї. Діва Марія дає сили зміцнювати віру і приносить справжнє духовне полегшення.
Для розкаяних
 • Берегинею іменинників наприкінці весни з 21 травня до середини літа 21 червня, вважають лик Пречистої Богородиці «Стягнення загиблих», «Неопалима Купина», святиня «Володимирська». Праведний Олексій Московський і святитель Костянтин їх заступники. В смуток втрати віри, втрати себе і, якщо люди не бачать у житті більше нічого хорошого, вони моляться про благодіяння з боку ікони «Стягнення загиблих». Також допомагає вийти із скрутних ситуацій і впоратися з нечистими силами. Перед образами молять про здоров'я дітей, міцних сімейних кайданах.
Хранителька
 • Вважається заступницею народжених з 22 червня по 22 липня образ Казанської Богоматері і «Всіх скорботних радість». Преподобний Кирило вважається небесним ангелом. Якщо ви поставите перший образ у ліжечка вашого малюка, він буде під захистом і покровом Богородиці. Вона зцілює недуги, підтримує в складних ситуаціях. Молитва до другого чудодійного образу дасть сили витримати життєві трясіння, підтримає в негоду і нездужання, бідності та невимовної туги.
Рятівниця
 • Сильним заступником іменинників 23 липня-23 серпня вважається «Покров Пресвятої Богородиці». Піклувальниками є пророк Ілля і пресвятої Микола Угодник. Віруючі, які купили ікону Діви Марії, незабаром можуть помітити зміни в родинному гнізді. Буде панувати спокій, затишок, впевненість, підтримка і легка радість. Ця ікона допомагає у поліпшенні здоров'я, впоратися з різноманітними труднощами, дає відчуття внутрішньої захисту і пособництво у відшуканні вірного життєвого шляху. Священний лик Чудотворця сприяє завершенню справ в позитивну сторону, здатний уберегти від усіх бід.
Священна
 • Християни, народжені з 24 серпня по 23 вересня, будуть охоронятися образами «Неопалима Купина» і «Страсна». Святителі Олександр, Йоан i Павло їхні захисники. До ангелів потрібно звертатися з відкритим серцем і душею, з благими намірами. Ікони оберегут віруючих, породжених у цей день, від проблем пов'язаних з душевними ранами, шкірними захворюваннями. Допоможуть повірити в духовну силу, тим, хто піддався спонукань нечистої сили. Повернуть силу людям, які понесли втрати і розчарувалися в житті. Повернуть на шлях істинний. Для набуття сильної віри і духу, захисту свого притулку зверніться до образу «Страсна».
Від душевних ран
  (24 вересня-23 жовтня), покликані бути під охороною покровительки Почаївської Богородиці, «Воздвиження Хреста Господнього» і «Неопалима Купина». Доведено, що Почаївське зображення має чудотворним даром. Йому зараховують безліч чудес, виліковування від багатьох хвороб, воскресіння і рятує від недругів. Один з ликів, яким поклоняються християни різних віросповідань. Вважається, що народжених в цей день оберігає святий Сергій Радонезький
Чудодійна
 • З 24 жовтня по 22 листопада – потрібно шукати заступництва у лику Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська». Заступником, людей цього періоду, призначений Павло. Моляться за зцілення нелегких захворювань, прозріння і допомогу в неуважності, щоб пізнати прозріння, відшукати правильний шлях у житті.
Для вилікування
 • Підтримає і не залишить в біді Божа Матір «Тихвинська» і чудеса образу «Знамення», тих хто з'явився на світ з 23 листопада по 21 грудня. Покликані бути небесними благодійниками у них пресвята Варвара і Микола Угодник. Лик «Тихвинська» або її ще називають «дитячою» – вважається берегинею дітей, оберігає немовлят; люди поклоняються їй і просять про лікування, можливості зачати дитину та пособництва у справах. Друга ікона убезпечує від розбоїв, пожеж і запобігає нещастя.
Ікона

Вибір небесного покровителя по імені

На Русі шанували і відзначали іменини, але з часом люди забули про значущість цього свята. Хоча день Ангела значніше дня народження. За минулі роки багатьох людей стали цікавити значення їх імен, Ангели Охоронці, покровителі за життя. І традиція святкування іменин стала потихеньку повертатися.

Іменна ікона володіє могутньою силою. Діти повинні називатися одними іменами зі святими, згадка яких наголошується на 8 добу після народження. Восьмий день вважається зображенням Небесного Царства. Щиро молячись перед іконою, людина одержує сильну підтримку, набуває гармонію в душі, зцілює тіло. Необхідно дякувати ангела від чистого серця, який охороняє вас. Адже він допоміг нам отримати все хороше в цьому житті.

Церковний календар допоможе знайти, який у вас покровитель. Якщо в ньому відсутня ваше ім'я, то при таїнстві хрещення дарується ще одне ім'я, воно узгоджується з першим ім'ям по звуку (Аліна-Ангеліна). Може даватися інше ім'я того святого, кого шанують ваші батьки. Крещеное ім'я можна дізнатися із свідоцтва про хрещення, або в храмі, де проводився обряд.

Іменні

Перед тим як звертатися до своєї ікони з проханням, підійдіть до образу Ісуса Христа і моліться йому. Неможливо пояснити, як і коли приходить відгук від наших покровителів. Але люди вірять в отримання божественної допомоги. Незалежно від того, який оберіг ваш, радять завжди в будинку зберігати лик Пресвятої Богородиці (Вратарницу). Її сила в захисті вашого покриву від недоброзичливців і ненависних людей, темних сил.

Пам'ятайте, знайшовши свою ікону-покровительку, ставитесь до неї з увагою і повагою. Безмірно важлива щира віра в чудодійні можливості ікон і молитов, ставлення до собі, людям, Господу Богу. І тоді ви побачите, як здійснюються чудеса, зцілюються хвороби і йдуть лиха. Якщо ви просите допомоги у святих, також не забудьте говорити їм слова вдячності. Відкрите серце і душа завжди сповнені любові і щастя.

Відео: Яка ікона потрібна саме вам?