Колаж з фото на свята, в подарунок на дошку бажань: ідеї оформлення

Пам'ятні моменти приємно буде зафіксувати на колажі з фото. А якщо такий колаж відправити на дошку бажань, то можна досягти багатьох цілей і мрій.

У сучасному світі, коли в кожному будинку є планшет, комп'ютер і смартфон, люди друкують фотографії все рідше. Побачити величезні альбоми з надрукованими фотографіями можна вже, напевно, тільки у бабусь. І правда – навіщо платити за друк і потім зберігати все це, щоб воно припадало пилом, якщо можна переглядати фото при бажанні на комп'ютері? Тим більше, часу проведення альбомів і навіть фото в комп'ютері у нас не так вже й багато. Згадайте, коли востаннє ви дістали з шафи альбоми та переглядали сімейні фото?

Тим не менш набирає популярність такий метод оформлення фото, як фотоколаж. Завдяки йому ви зможете не тільки заощадити гроші на друк фотографії, але і зробити дуже приємний і оригінальний подарунок на свято близькій людині.

Чому колаж з фото стає популярним?

 • Якщо раніше подібні зображення робили тільки професіонали, то сьогодні в інтернеті ви знайдете масу ідей, програм і порад, які допоможуть швидко і легко зробити його самостійно.
 • Колаж з фото виглядає яскраво і сучасно – набагато цікавіше показувати фото в такому вигляді, ніж в нудних запорошених альбомах.
 • Колаж з фото легко може стати основою для декору на свята.
 • Красиво оформлений і роздрукований колаж з фото – відмінна ідея для подарунка.
 • Добірку з фото легко декорувати за своїм бажанням або згідно стилю свята.
 • У вигляді колажу з фото можна оформити фотозвіт після свята – море позитивних емоцій буде забезпечено.
Використовують для свят

Найчастіше техніку колажу з фото використовують для оформлення свят, запрошень для свят, для рекламних компаній і для сьогодні набирає популярності дошки бажань.

На які свята можна створити колаж з фото: ідеї, фото

Де ж можна використовувати колаж з фото.

Виписка з пологового будинку

Це перший справжній свято твоєї дитини. Не пропустіть можливість зробити хороші фото. Крім щасливих батьків, дідусів і бабусь, і личка малюка, трохи зляканого такою увагою, зробіть фото маленьких солодких п'ят і ручок на тлі дорослої руки мами чи тата. Такі зображення особливо зворушливо.

Для новонародженого
 • Фотоколаж після виписки з пологового будинку може стати пам'ятним подарунком близьким вам людям. Дідусі, бабусі, тітки і дядька з задоволенням будуть дивитися і згадувати як забирали улюбленого внука або внучку з пологового будинку.
 • Для оформлення такого колажу крім фото дитини можна використовувати зображення лелек, повітряних кульок, пинеточек, пустушок та інших милих предметів.
 • Доповніть колаж фотографією бирки і зробіть коментарі під фото – імена зустрічаючих, дата.
 • Прекрасним і милим елементом стануть дані про малюка – зріст, вага, час і дата народження.
Для хрестин

Після хрестин мама малюка теж може оформити колаж і подарувати його тим, хто був на святі і тим, хто побувати з якихось причин не зміг.

Колаж з фото на День народження дитини

Малюкам до трьох років особливо цікаво розглядати і впізнавати себе на фото. Буває, вони носять свої фото і обіймають їх весь день, чи гордо показують на фотографію і вимовляють своє ім'я. Також діти люблять дізнаватися близьких на фотографіях.

Якщо у малюка (або навіть не крихти) скоро свято – подумайте про те, щоб оформити друкований плакат-фотоколаж. Всім дуже сподобаються листівки у вигляді колажу з фото і запрошення, оформлені у такому вигляді.

На рік
 • Якщо вашому улюбленому чаду виповнюється рочок, то на плакаті доречно розмістити фото того, як дитина ріс і розвивався протягом свого першого і такого важливого рочки. Наприклад, у центрі розмістіть фото того, який малюк зараз, а навколо — фото кожного місяця, починаючи з перших фото в пологовому будинку.
 • Ще один варіант колажу з фото на рік – анкета для присутніх: «На кого я схожа (схожий)». У верхній частині такого плаката можна помістити зображення мами і тата в дитинстві, а між ними – фото малюка. Під фотографіями додайте таблицю порівняння – нехай гості голосують. Внизу по краях плаката можна додати фотографії малюка з мамою і татом.
На кого схожий

Малюки трохи старші зрадіють плакату у вигляді родинного дерева, на якому зможуть дізнатися тата, маму, обожнюваних вже дідуся і бабусю, та інших членів сім'ї.

Родинне дерево

Також доречні тематичні колажі з фото, підтримують тематику свята – з героями улюблених мультфільмів, наприклад. Можна зробити такий шаблон листівки, і після свята роздати їх малюкам разом з їх фотографіями, щоб вони самі могли приклеїти своє фото на листівку – і їм цікаво, і добра пам'ять.

Відмінна ідея – зробити колаж з фото з зображенням улюблених іграшок, речей, квітів, мультиків малюка кожен рік. Це буде гарною підмогою в підготовці свята і допоможе вам відстежити і згодом з посмішкою згадувати про те, як розвивався дитина і змінювалися його смаки.

Якщо ви робите плакат на День народження дитині-підлітку – додайте на нього фотографії його улюблених друзів. І обов'язково під фото залиште місце, де вони зможуть на святі або після свята написати побажання одному. У разі, якщо ви ще не знаєте все про смаки і пристрасті друзів твоєї дитини, перед святом розвідайте, чим же все-таки вони захоплюються – на колаж можна додати зображення улюблених ігор, спортивні досягнення вашої дитини, героїв улюблених фільмів.

З друзями

Після свята не забудьте зробити колаж-звіт і роздати всім, хто був з вами в пам'ятний день. Фотоколаж буде доречний і після першого вересня – ця пам'ятна дата надовго змінить ваше життя і життя вашого чада, а пам'ятні фотографії з неї довго будуть викликати сльози розчулення у тебе і у рідних. Роздайте милі збірки в якості сюрпризу близьким.

Фотоколаж випускників

Після випускного в школі, університеті або навіть дитячому садку зробіть колажі з фото для дитини на пам'ять. Сфотографуйте всіх друзів дитини, вчителів або виховательку, а потім роздайте готові колажі в подарунок. Всім буде дуже приємно.

Випускникам

Інші варіанти використання колажів з фото для дитячих свят – оформлення сценарію свята, меню, ігор і завдань для гостей.

Колажі на свята та заходи дорослим

Сімейне торжество, таке як ювілей або День народження, рідко проходить без перегляду фотографій. Представники старшого покоління будуть дуже раді плакату з зображенням близьких і дорогих їх серцю людей.

 • Варіантів колажів з фото маса – наприклад, можна зробити плакат у центрі якого помістити зображення головного героя (або героїні) свята, а навколо фото друзів і сім'ї, залишаючи при цьому місце для побажань від гостей свята. Нехай кожен напише що-то від душі. Потім такий плакат можна оформити в рамку, і він ще довго буде радувати іменинницю (іменинника).
 • Інший варіант – на плакаті поруч із зображенням ювіляра розмістити фотографії ключових подій його життя. Не забудь зробити підписи під кожним фото.
Дорослим

І варіант, який сподобається всім рідним всіх віків без винятку – сімейне дерево ювіляра. Звичайно, щоб зробити його доведеться попотіти – сьогодні ми так мало знаємо про наших рідних і їх історії. Якщо у вас є книга роду або ти просто знаєш, що, хто і як добре. Якщо ні – вирушай на розвідку в архів. Рідні будуть вдячні вам за такий подарунок. Його можна презентувати не тільки ювіляру, але й іншим членам сім'ї.

Подарунок коханій людині

Гарно оформлена добірка фотографій – прекрасний варіант для подарунка коханому на День народження, 23 лютого, 14 лютого, або іншу пам'ятну для нього дату (наприклад, день повернення з армії або закінчення університету, річницю вашого весілля).

Для того, щоб оформити колаж на День народження зроби добірку з фотографіями друзів, рідних, улюбленої роботи. Додай на фото зображення предметів, які він любить і яким захоплюється. Авто чи мотоцикл його мрії, фото з спортивної секції і т. д. Якщо ви живете разом і у вас є дитина – залучіть його до створення колажу для папи. Найменші можуть прикрасити колаж яскравим зображенням своєї ручки, дітки постарше – приклеїти фото або написати побажання папи.

Закоханим

На 23 лютого в разі, якщо улюблений служив, постарайтеся добути фото товаришів по службі, його фото в день звільнення, фото прохідний військової частини. Тільки для початку переконайся, що спогади про армію у нього приємні і там не було нічого, що б він не хотів згадувати.

14 лютого – тут вже твоя фантазія точно може розгулятися. Ваші спільні фото, сердечка, романтичні побажання – все, що тобі здається милим і приємним. Не соромтеся виражати свої почуття – саме для цього цей свято і придумали.

Весілля

Ще одне свято, на якому колаж з фото буде дуже до речі. При чому у всьому – у вигляді колажу з фото з вашої love story можна оформити запрошення для гостей, кенді-бар на самому весіллі, приміщення, в якому буде проходити весілля. Також можна подарувати колажі з фото свята гостям після нього.

Весільна
Ідея
 • Запрошення. Для цього достатньо зробити колаж необхідного розміру так, щоб на зображенні залишилося місце на підпис. Візьми для нього фотографії з відзнятою перед весіллям історією кохання (love story) або сходи на спеціальну фотосесію в салон. Можна просто оформити ніжний колаж на білому фоні, а можна додати зображення весільної атрибутики – голуби, колечка, сердечка – все, як вам подобається. Тільки пам'ятай, що колір запрошень в ідеалі повинен збігатися із загальною колірною стилістикою весілля.
 • Кенді-бар. Для цього достатньо зробити колаж з фото хорошої якості, по центру написати імена нареченого і нареченої, роздрукувати його і поставити в рамочці серед цукерок і солодощів, які ти приготувала для гостей.
 • Для оформлення приміщення. Зробіть кілька плакатів на стіни залу з вашими фото – це можуть бути як love story або спеціальна фотосесія, так і ваші спільні фото з подорожей, свят та інші. Підписуйте збірки, щоб гостям було зрозуміло, звідки фото, і цікаво. Можете додати якісь милі жартівливі підпису.
 • Анкета-побажання. Зробіть гарну анкету-плакат, на якій гості можуть написати побажання вам в день весілля. На ній можуть бути як ваші фото, так і зображення гостей.
 • Схема розміщення. Гостей приємно здивує наочна схема розміщення їх за столом з їх фото – це і весело, і оригінально. А якщо фото підписати – гості ще й зможуть заочно познайомитися завдяки такій схемі.
 • Після весілля. Виберіть кращі на ваш погляд фото і зроби з них фотоколаж на стіну, прикрасивши різними елементами за вашим смаком. Така добірка може послужити і відмінним нагадуванням гостям про весілля, і пам'ятним сувеніром для тих, хто надіслав привітання, але з якихось причин не зміг бути з вами в цей важливий день.

Відео: Колаж бажань з фото