Найкрасивіші учасниці «Дома-2»: топ-11

«Дом-2» — неймовірно популярний проект з багаторічними ефірами. Розглянемо найкрасивіших його учасниць.

Реаліті-шоу «Дом-2» стартувало в Росії влітку 2003 р. Воно було покликане допомогти дівчатам і молодим людям створити гармонійні стосунки. Девіз проекту звучить: «Побудуй свою любов!» За більш ніж 15 років на майданчику телепроекту побувало понад 2000 тис. учасників. Кожен з них проходив суворий кастинг, не тільки у відбірковій комісії шоу, але і у команди психологів.

Бажаючі створити міцні відносини приїжджали з багатьох російських міст, а також з країн СНД, і навіть з-за кордону. Дівчата, які брали участь у проекті, потрапляли у руки досвідчених стилістів, візажистів і навіть пластичних хірургів, стаючи справжніми красунями. Представлений нижче рейтинг, допоможе вам ознайомитися з найкрасивішими учасницями «Дому-2» за весь час існування проекту.

Найкрасивіші учасниці «Дома-2»

 1. Віка Романець (14.01.1990; місце народження — Донецьк, Україна) — за освітою модельєр-дизайнер, але за фахом навіть не намагалася працювати. Їй більше до душі брати участь телепроектах. Дівчина була учасницею «Холостяка» (Україна), а також телепередачі «Сто тисяч за правду»; її спроби знайти супутника життя з допомогою передачі «Давай одружимося!» не увінчалися успіхом. На сьогоднішній день Віка — учасниця телепроекту «Дому-2» і розвиває відносини з одним з героїв шоу.
Українка
 1. Березня Соболевська, уродженка Болгарії (22.07.1989) — випускниця інституту сервісної індустрії, також мріяла отримати другу вищу освіту в МДУ і стати політичним діячем світового рівня. До того, як потрапити в «Дом-2», працювала моделлю і співала у відомій групі «Монако», в продюсерському проекті Віктора Дробиша. Завдяки допомозі батьків, Березня змогла відкрити власний невеликий магазинчик фешн-нарядів в центрі Москви. Покинула телепроект із-за невдалої спроби побудувати відносини і виникли неприємностей поза межами проекту.
Модель
 1. Даша Пынзарь, з міста Балаково (06.01.1986) — через 3 року життя на проекті, стала дружиною Сергія Пынзаря, одного з учасників і народила від нього сина. Зараз Даша і Сергій продовжують свою участь у шоу; за численними відгуками, вони найкраща подружня пара за час існування «Будинку-2». У планах хлопців – ще один малюк, а також розвиток наявного невеликого сімейного бізнесу в російській столиці.
Даша
 1. Саша Скородумова (15.02.1992, Донецьк, Україна) – колись фотомодель. Брала участь у телепроекті «Богиня шопінгу». На реаліті-шоу «Дом-2» намагалася будувати стосунки з Сергієм Січкарем – також учасником даного проекту. Однак, через вічно виникають у парі конфліктних ситуацій, Саші довелося піти з проекту. Через час, дівчина повернулася, але результат був той самий і пара прийняла рішення покинути шоу.
З дому
 1. Оля Бузова (20.01.1986, Пітер) — була однією з найбільш пам'ятних героїнь телешоу «Дом-2» і була найкрасивішою учасницею «Дому-2». Покинувши проект, незабаром стала його ведучою. Зараз Оля – веде деякі шоу на телебаченні, працює на радіо, займається модельною, акторської та співочою діяльністю, з грудня 2008 р. стала головним редактором журналу «Світ реаліті-шоу Дом-2». Розлучена.
Популярна
 1. Настя Ковальова, родом з російського Комсомольська-на-Амурі (03.07.1991), там же закінчила Гостехуниверситет. Опинилася на проекті «Дом-2» після того, як перемогла в конкурсі телесценариев для представлення номінантів на премію «Людина року», приглянувшись одному з учасників Льоші Самсонову, який і запросив її на телепроект. Створивши любовний «тандем», вони, на жаль, не змогли зберегти відносини, так як хлопець виявився дуже ревнивим, з-за чого закохані вічно сварилися. Настя ще раз поверталася на телепроект, але зберегти любов не вийшло.
Ковальова
 1. Неллі Єрмолаєва (13.05.1986, рідне місто — Новокуйбишевськ) — випускниця Самарської академії культури і мистецтв, спеціальність: туроператор-екскурсовод. На телепроекті дівчину вважали загадковою і стриманою красунею, хоча за час перебування на шоу, вона встигла пережити розставання з декількома героями проекту. Останній її роман завершився одруженням в рамках реаліті-шоу. На даний момент подружжя розлучилося, Нелі працює телевізійної ведучої.
Зірка
 1. Діана Ігнатюк (22.06.1992, родом з Бреста, Білорусь) – перш, ніж прийти на телепроект «Дом-2», дівчина за допомогою пластики вирішила підкоригувати ніс і губи. Діана була учасницею шоу два рази і обидві спроби не увінчалися успіхом, так як свавільний вдачу дівчини не дозволив їй створити гармонійну пару.
Діана
 1. Альона Водонаєва (02.07.1982, місце народження: р. Тюмень, Росія) — також була однією з найбільш помітних, популярних і на думку багатьох глядачів найкрасивішою учасницею «Дому-2». На даний момент займається модельною діяльністю (бере участь у фотозйомках рекламних роликів для деяких магазинів) і співочої, працює телевізійної ведучої і веде рекламний блог у своєму акаунті INSTAGRAM. Заміжня, є син.
Ексцентрична
 1. Женя Феофилактова (18.10.1985, рідне місто — Кіров) — закінчивши інститут сервісу та економіки, була рекламним менеджером р. в Одинцово Московської обл. Женя збільшила груди 3-го розміру шляхом пластичної операції, після чого – губи, а також скоригувала форму брів. На телешоу «Дом-2» полягала у відносинах по черзі з багатьма учасниками. Через 3 місяці на проекті вона стала дружиною Антона Гусєва, одного з учасників, з причини вагітності. Зараз подружжя покинули телепроект, виховують синочка і тримають невеликий бутік зі стильним одягом.
Яскрава
 1. Віка Боня (27.11.1979, Краснокаменськ, Читинська обл.) — вважається найкрасивішою учасницею «Дому-2», де дівчина перебувала майже рік. Намагалася розвивати любовний роман зі Стьопою Менщиковым. На сьогоднішній день Віка працює на радіо, що веде програми телепередач, займається акторською та модельною діяльністю. Полягала в законному шлюбі з ірландським мільйонером, народила від нього доньку, сімейство проживало в Монако. На даний момент, за інформацією ЗМІ, Боня знову в активному пошуку.

Відео: Красуні «Дому-2»