Найкрасивіші королеви та принцеси світу: топ-16

Найкрасивіших жінок світу, ще й корольов або принцес повинен знати світ. Давайте і ми дізнаємося про них детальніше.

Наш світ настільки різноманітний, що в деяких державах правлять монархи, які роблять це набагато краще, ніж теперішні президенти багатьох країн. Титулованих осіб не тільки поважають. Їм поклоняються і люблять, адже вони поважають і шанують традиції, створюють благодійні, громадські організації, а не тільки ведуть політичну діяльність.

Найкрасивіші королеви та принцеси світу

Однак не всі народжуються в королівських сім'ях і відразу отримують титул, багато хто з членів їхніх сімей отримали його, вступивши шлюб з одним з осіб монархічної сім'ї. Найкрасивішими королевами і принцесами світу можна назвати представниць 13 країн нашої планети.

 • 16 місце. Джецун Пема (дата народження 4.06.1990) – прекрасна королева Бутану, за сумісництвом дружина короля Бутану.
Юна
 • 15 місце. Метте-Маріт (дата народження 19.08.1973) – кронпринцеса держави Норвегії. Титул отримала, вийшовши заміж за кронпринца Хокона, якому судилося ще з раннього дитинства сісти на норвезький трон.
З родиною
  Химани Шах (дата народження 1.10.1976) – уродженка Індії, колишня наслідна принцеса Непалу. Її чоловік претендент на трон країни в Південній Африці — Непалу. Вона народила трьох дітей.
З Індії
 • 13 місце. Лалла Сальма (справжнє ім'я Сальма Беннани, дата народження 10.05.1978) – принцеса Марокко, дружина короля Мухаммеда 6, цієї країни. При всьому при тому Лалла не отримала титулу королеви, у неї є право бути Першою Леді Королівства Марокко. Це єдина дружина короля, незважаючи на східні традиції.
Лалла
 • 12 місце. Олександра Люксембурзька (16.02.1991, народилася в Люксембурзі) – єдина дівчинка з 4-х дітей в сім'ї герцога Люксембурзького. Вона не тільки принцеса Люксембургу, ще й Нассау і Бурбон-Парм. Вона займе трон лише тоді коли підійде її черга, адже вона п'ята в списку на престол.
З Люксембургу
 • 11 місце. Принцеса Мадлен (дата народження 10.06.1982, місто Стокгольм) – її батько Карл 16 король Швеції, а мати королева Сільвія. В сім'ї дві доньки. Після обряду хрещення вона удостоїлася титулу герцогині двох наслідних королів Швеції. Крім цього вона принцеса Скандинавського держави — Швеції.
Принцеса
 • 10 місце. Кетрін Міддлтон (дата народження 9.01.1982, народилася в Редінгу) – герцогиня Кембриджська, одружена з принцом, який успадкував від батька титул і став герцогом Кембриджських. Інший її звання графиня Стратернская.
Красива
 • 9 місце. Летісія Астурійськая (дата народження 15.01.1972, уродженка Іспанії) – принцеса, її чоловік Філіпе є принцом Астурийским. Він сяде на іспанський престол після смерті свого батька.
Королева
 • 8 місце. Принцеса Діана (справжнє ім'я Діана Спенсер, 1.06.1961 – загинула в автокатастрофі 31.08.1997 в Парижі) – була протягом 15 років дружиною принца Уельського, який незабаром зможе зайняти трон короля. Її любив весь світ і мило називав леді Ді. Вона була простою дівчиною з родини аристократів і працювала вихователькою. Після її смерті компанію BBC провела опитування, і принцеса Діана стала 3 у списку величних особистостей в історії Великобританії.
Ді
 • 7 місце. Махарані Гаятри Деві (дата народження 23.05.1919, Лондон – померла в Джайпурі 29.07.2009) – королева, яка стала останньою сів на престол знищеного королівства Джайпур. Вийшла заміж на махараджу по імені Саваем Ман Сингхом II.
Остання
 • 6 місце. Хая бинт аль-Хусейн (дата народження 3.05.1974, уродженка Аммана) – титул принцеси отримала у спадок. Її брат Абдалла II зараз сидить на королівському троні Йорданії.
Королева
 • 5 місце. Шарлотт Казірагі (дата народження 3.08.1986, уродженка держави Монако) – вона займається журналістикою і також є бізнесвумен. Вона займе трон Монако після 4 претендентів.
Бізнесвумен
 • 4 місце. Фавзі Фуад (дата народження 5.11.1921 – померла 3.07.2013) – принцеса Єгипту, імператриця Ірану, а також дружина Мохаммеда Пехлеві.
Королівських кровей
 • 3 місце. Аміра Подав (дата народження 6.11.1983 року) – принцеса Саудівської Аравії, займається благодійністю, її вважають найбільш красивою і модною дівчиною її країни. Одна з подружжя принца Саудівської Аравії Аль-Валіда.
Красива
 • 2 місце. Ранія Абдулла (дата народження 31.08.1970, місто Ель-Кувейт) – вийшовши заміж за короля Йорданії Абдаллу II сама стала королевою.
На другому місці

Почесне перше місце найкрасивішою королеви та принцеси світу по праву належить Грейс Келлі (дата народження 12.11.1929 – померла 14.09.1982) – знімалася в американському кіно, до того моменту як не вступила в шлюб з князем Монако, по імені Реньє III. Стала десятою княгинею Монако. В даний час у неї росте син — князь Альберт II.

Відео: Красиві королеви та принцеси світу