Найкрасивіші юні моделі Росії: топ-10

У даній статті ми розповімо про російської гордості — найкрасивіших дівчаток, юних моделях Росії.

Модельний бізнес настільки популярний, що ні на секунду не зупиняється, він знаходиться в постійному пошуку чогось нового, свіжого. І цим новим і свіжим стають зовсім юні створіння – діти-моделі. Вони на даному етапі знаходяться на піку популярності. Серед популярних світових імен: модель американського подіуму Маккензі Фой, актриса і модель Фатіма Птачек, французька фотомодель Тілан Блондо.

Найкрасивіші юні моделі Росії

Росія також славиться своїми юними даруваннями, які не менш популярні, ніж світові. Деякі з них настільки юні, що їм навіть і немає десяти, але вони вже підписали контракти з рекламними компаніями, а також з модними журналами. Деякі зовсім новачки в модельній сфері. Проте кожна з них вже підкорила серця відомих модельєрів, журналів, а також рекламних компаній. Вони відомі не тільки на своїй батьківщині, а також далеко за її межами.

Нехай їм щастить, і вони не зупиняються на півдорозі до своєї мрії. Отже, топ-10 найкрасивіших юних моделей Росії.

  • 10 місце займає Аліна Яшева (дата народження 2005) – її запрошують з раннього дитинства на покази одягу.
Красуня
    Евеліна Вознесенська (дата народження 21.09.2005, уродженка Красноярська) – удостоєна звання «Mini Miss Galaxy», яка отримала в 2010. Неодноразово ходила по подіуму, рекламуючи дитячий одяг.
Ніжна
  • 8 місце. Дарина Костіна (дата народження 15.01) – знімається в численних інтернет і телевізійних роликах, серіалах, кінофільмах. Неодноразово ставала обличчям поліграфічної реклами, знімалася для каталогів одягу. Досить часто її запрошують на покази дитячих суконь. Вона захоплюється танцями, а саме фламенко, також мріє стати музикантом, тому відвідує музичну школу.
Модель
  • 7 місце в рейтингу займає Маруся Кнекова (дата народження 15.12.2006) – показала на подіумі одяг для таких будинків моди: «Імперія дитинства», «Кенгуру», а також не менш відомого «Stillisimini». Дуже часто її запрошують на зйомки відомі журнали, в яких є рубрики про дітей, вагітність, виховання. Найбільш популярні: Мій Малюк, а також Щасливі Батьки, і багато інших. Маруся була запрошена в кліп дуету Павла Волі і Ялинки «Хлопчик».
Милашка
  • 6 місце. Вероніка Кисельова (дата народження 28.01.2007, місто Москва) – захоплюється народними танцями, відвідує школу «Вікторія». Обожнює художню гімнастику. Її знімали на каталоги знамениті продуктові фірми METRO, Sweet berry, а також велика Cash & Carry. Її часто можна зустріти на телебаченні.
Активна
  • 5 місце найкрасивіших юних моделей Росії. Жанетта Костюкова (дата народження 27.10.2005) – вона володарка величезної кількості звань: «Little model», «Little photo model», а також «Mini Lady», які отримала протягом 2011 та 2010. Її запрошували на покази, фото-, а також відеозйомки. Її улюблене заняття хореографія.
Жанетта
  • 4 місце. Христина Піменова (дата народження 27.12.2005) – кар'єру моделі почала ще в 4 роки. Її часто фотографують модні журнали, запрошують на покази. Модельні коріння у неї від мами, яка була моделлю. Захоплюється художньою гімнастикою, обожнює подорожувати.
З 4 років модель
  • 3 місце найкрасивіших юних моделей Росії. Аліса Брагіна (дата народження 9.11.2005) – мріє стати актрисою, тому наполегливо займається у театральній студії. Її обличчя можна побачити в рекламі на телебаченні. За свою нетривалу кар'єру моделі брала участь у показах, фотосесіях для журналів, а також каталогів модного одягу для дітей.
У трійці
  • 2 місце в списку займає Мілана Курнікова (дата народження 22.03.2007, місто Санкт-Петербург) – відвідує школу моделей. Займається художньою гімнастикою. Вона зайняла почесне перше місце з художньої гімнастики, беручи участь від школи Олімпійського резерву.
Гімнастка

Почесне 1 місце найкрасивіших юних моделей Росії займає Безрукова Анастасія (дата народження 5.01.2004) – модель, популярна не тільки в Росії, але у світових столицях моди Мілана, а також Парижа. У такому юному віці вона обличчя брендів світового значення Moschio і Liu Jo. Її запрошують зніматися для популярних журналів, інтернет-каталогів, у відеороликах на телебачення. Але особливою популярністю вона користується як модель подіуму.

Відео: Маленькі моделі на подіумі