Найкрасивіші дівчата близнюки, трійнята і четверняшки: топ-16

Приємно мати рідну сестру, а якщо ви ще й схожі, то це забавно і цікаво. А що якщо таких сестер у вас двоє і більше?

Красиві близнюки планети – прекрасні пари, які настільки схожі, що гідні захоплення. Вони не тільки схожі зовні, але і схожі характером, манерою поведінки, внутрішнім світом і досить часто навіть долею. Не тільки люди, але і експерти твердять в один голос, що ці люди майже завжди обирають однаковий шлях, це відноситься і до вибору професії і пріоритетів, і також захоплень.

Але все це не головне, головне це особа, що вони ділять на двох, трьох і навіть чотирьох. Воно настільки заворожує і в той же час привертає. Вони не завжди є еталонами краси, але їх схожість у подвійному і потрійному кількості не залишить нікого байдужим.

Найкрасивіші дівчата близнюки, трійнята і четверняшки: топ-16

В списку найкрасивіших близнят, а також трійнят безліч чарівних дівчат. Позитивні емоції, які їм дарують з перших секунд життя, позначаються на прекрасної зовнішності молодих осіб.

У топ-16 найкрасивіших дівчат двійнят, трійнят і четверняшек входять дівчата різних національностей. Вони працюють в різних сферах діяльності.

 • 16 місце. Сестри Акс. (Королівство Нідерландів). Четверняшки Есмі, Тесса, Ліза, а також Бо народилися в 1997. Вони відомі моделі Нідерландів. Самі створили про себе шоу, яке йде в реальному часі. Мріють стати відомими дизайнерами і блищати на подіумі в якості моделей. Увагу оточуючих радує їх самих настільки сильно, що вони і самі наповнюються позитивними емоціями.
Акс
 • 15 місце. Сестри Романченко (Російська Федерація). Дата народження: 27.03.1992. Відомі гімнастки Ольга і Олена отримали титул майстрів спорту на міжнародному рівні. Олена три рази ставала переможницею в казахської Універсіаді, також володіє статусом чемпіонат світу.
Двійнята
 • 14 місце. Сестри Толмачевы (Російська Федерація). Дата народження 14.01.1997. Визнання отримали після участі в дитячому «Євробаченні 2014». Вони співали дуетом пісню під назвою «Весняний джаз». У 2014 році посіли 7 місце, беру на Євробачення від Росії. Популярність їм принесла пісня «Shine».
З Євробачення
 • 13 місце найкрасивіших дівчат двійнят, трійнят і четверняшек. Сестри Танчевы (Республіка Білорусь). Дата народження 18.05.1987, уродженки Варни. Владислава і Галина займаються гімнастикою. У 2003 стали Чемпіонками Європи. На Олімпійських іграх 2004 отримали бронзову медаль у багатоборстві.
Спортсменки
 • 12 місце. Близнята Белла (Америка). Дата народження цих красунь 21.11.1983. Вони професійно займаються реслингом. Взяли собі псевдонім Белла і виступають під ним у WWE. Бріанна володарка чемпіонського титулу Див WWE. Ніккі в свою чергу отримала цей титул трохи пізніше в 2012. Однак з неприємного інциденту їх звільнили з WWE, але вони повернулися назад через рік.
Белла
 • 11 місце. Сестри Талипбековы (Киргизька Республіка). Вони обидві актриси. Одну звуть Меліна, а іншу Мадіна. Ці красуні досить затребувані, їх запрошують на фотозйомки для модних журналів, їм дають ролі у фільмах. А якщо вони не лише талановиті, а ще й гарні, то ефект запаморочливий.
Актриси
 • 10 місце найкрасивіших дівчат двійнят, трійнят і четверняшек. Сестри Олсен (Америка). Популярні американські актриси Мері і Ешлі народилися в Каліфорнії 13.06.1986. Світ їх дізнався також в якості співачок і дизайнерів одягу. Популярність в основному їм принесли їх дитячі ролі в кіно. Їх кінострічки: «Веселі деньки на Дикому Заході», «Ховайся бабуся! Ми їдемо».
Відомі
 • 9 місце. Сестри Бадура (Польща). Дата народження 1992. Клаудія і Лаура польські моделі. Неодноразово знімалися для відомого польського журналу для чоловіків Nuts Magazine. Вони разом представляють відомий бренд косметики Lilly Lashes.
Моделі
 • 8 місце. Сестри Арнтгольц (Російська Федерація). Дата народження 18.03.1982. Тетяна і Ольга грають в кіно, театрі.
Популярні
 • 7 місце найкрасивіших дівчат двійнят, трійнят і четверняшек. Сестри Окапейц (трійнята Ализма) народилися в Польщі Знамениті скрипальки не тільки у себе на батьківщині, але і в Америці, де зараз живуть і працюють. Виконавиці джазової музики. Часто дають концерти по всьому світу. Їх неодноразово запрошували на американське телебачення. Для знаменитого шоу «america's Got Talent» давали інтерв'ю.
Творчі
 • 6 місце. Сестри Кримминс (Республіка Ірландія). Потрійного захоплення, звичайно ж, заслуговують ці трійнята, які приносять у світ радість не тільки оточуючим, але і батькам. З перших днів життя їх оберігають і обожнюють. Трійнята народилися у 1987 в Дубліні. Відомі моделі Ірландії.
З Ірландії
 • 5 місце. Сестри Лоухелайнен (Фінляндська Республіка). Сестри близнючки Ніна і Ніта відомі моделі, а також актриси, які на даний момент проживають в Америці.
Блондинки
 • 4 місце. Сестри Ферес (Федеративна Республіка Бразилія). Дата народження 22.02.1988. Біа і Бранка займаються синхронним плаванням.
Плавчихи
 • 3 місце найкрасивіших дівчат двійнят, трійнят і четверняшек. Сестри Шеннон (Америка). Дата народження 2.10.1989, уродженки Мічигану. Христина і Карісса моделі, яких знають більшість американських жителів. Знімалися для відомого журналу Playboy.
Сексуальні
 • 2 місце. Сестри Давалос. (Республіка Колумбія). Дата народження 8.09.1988, уродженки США. Маріанна і Каміла знайшли себе у модельному бізнесі. Популярність їм принесли покази мод у Колумбії. Вперше на обкладинці журналу вони з'явилися, коли стали обличчям компанії, що виробляє спідню білизну і відома на теренах Південної Америки –«Besame Lingerie». Вони є провідними в телевізійному шоу, яке йде на колумбійському телебаченні «Rumbas de la Ciudad».
Рекламують нижня білизна

Почесне перше місце найкрасивіших дівчат двійнят, трійнят і четверняшек отримали сестри Гербер. Вони народилися в 2000 в Австралії. Тіні і Еліша займаються модельним бізнесом в соціальній мережі Instagram. Вперше почали займатися цим, коли створили акаунт у 13 років.

Відео: Красиві двійнята, трійнята і більше