Найкрасивіші білоруски: топ-24, коротка біографія, фото

Найкрасивіші білоруски — хто вони? Давайте розглянемо їх рід діяльності, чому вони стали знаменитими, і як виглядають.

У списку красунь з Білорусії увійшли дівчата моделі, відомі співачки, володарки всіляких титулів, а також актриси кіно і театру.

Найкрасивіші білоруски: рейтинг

 • 24 місце. Катерина Вандар'єва (дата народження 20.01.1991) – відома спортсменка Білорусі. У 2009 неодноразово здобула титул чемпіонки світу, Європи і рідній Білорусі, у такому виді спорту як кікбоксинг, тайський бокс.
Спортивна
 • 23 місце. Анжеліка Агурбаш (дата народження 17.05.1970, прізвище по батькові Ялинская, уродженка Мінська) – вона не тільки відома співачка, актриса, але і модель, веде телевізійні програми. Зараз займається сольною кар'єрою в Росії. Її кар'єра почалася в 1995 і виступала під ім'ям Ліка Ялинская. У вісімнадцятирічному віці здобула перемогу на конкурсі, який проходив у Білорусі «Мінська Прыгажуня». Ставала переможницею багатьох конкурсів: найвідомішого «Слов'янський базар», а також «Золотий шлягер». Взяла участь у світовому пісенному конкурсі Євробачення. Славу їй принесла пісня, яка стала популярною на весь світ «Я буду жити без тебе». У 2012 випустила свій перший альбом. Брала участь у відомій «Пісні року», де заспівала пісню у фіналі «Муха».
Яскрава
 • 22 місце. Катерина Воловик (дата народження 26.11.1984, уродженка Мінська) – відома телеведуча спортивних новин на телеканалі ОНТ. Програма називається «Новини спорту». Все дитинство займалася хореографією, але в підлітковому віці вибрала інший шлях і пішла, вивчати іноземні мови. Під час навчального процесу вона зрозуміла своє справжнє покликання стати ведучою, а не перекладачем. Саме тому вона зараз працює на телебаченні.
Провідна
 • 21 місце. Б'янка (її звуть Тетяна Липницька, дата народження 17.09.1985) – співає пісні в стилі R&B. Перші її кроки до успіху були зроблені в 2001, коли вона зайняла перше місце у конкурсі юних дарувань «Мальва». Потім брала участь у фестивалі «Нова Русь», де учасниці не тільки співали, але й танцювали. На цьому фестивалі вона отримала перше місце. Грає на віолончелі. Отримала третє місце у конкурсі присвяченому Огінського. У своїх піснях вона поєднує російський колорит, використовуючи балалайку, гармонь і лірику. Саме тому у неї є свій стиль, який називається «російський R&B».
Бьянка
 • 20 місце. Діана Морякова (дата народження 1994) – модель Білорусі. Її батько-відомий письменник Білорусі Леонід Моряків. Відома марка одягу «BLueFly» запросила її представляти їх бренду в Нью-Йорк.
Модель
 • 19 місце. Марія Величко (дата народження 20.03.1991, уродженка міста Вітебськ) – титулована «Міс Білорусь». Титул «Міс Світу» Марія отримала у 2013, як представниця від Білорусі.
Міс
 • 18 місце найкрасивіших білорусок займає Катерина Бура (дата народження 1989, місто Бобруйськ) – володарка титулу «Miss Supranational». Нагороду вона отримала в 2012. За фахом вона лінгвіст в галузі туризму. Володарка титулу «Міс Білорусь». Досить часто журналісти називають білорускою Клаудією Шиффер.
Красуня
 • 17 місце. Катерина Нормальна (дата народження 1.12.1991, уродженка Мінська) – модель, відома блогер Білорусі. Створила свій власний блог normalnaya.blogspot Мріє зробити кар'єру в модельному бізнесі і дизайні одягу. Бере участь у зйомках для відомих каталогів.
Блогер
 • 16 місце. Марина Лінчук (дата народження 4.09.1987) – топ-модель Білорусі. Її життя круто змінилося, коли її знімав, фотограф зі світовим ім'ям, Стівен Мейзел. Її почали запрошувати брати участь у показах світові будинки моди. Популярний журнал Vogue запрошував її зніматися для італійських, французьких і португальських і навіть японських обкладинок. Також її знімали журнали Elle, Glamour, а також не менш популярний Harper's Bazaar. Вона знімалася в рекламних компаніях для Dior, Escada. За версією Vogue вона увійшла в тридцятку найбільш чарівних моделей 2000. Неодноразово брала участь у відомих шоу Victoria's Secret.
Топова
 • 15 місце. Яна Супранович (дата народження 1988) – модель Білорусі. У 2009 потрапила у фінал «Міс Мінськ» і звичайно ж «Міс Білорусь». Вона була представницею від Білорусі на «Міс Інтернешнл» в 2009, обійшовши безліч претенденток і отримавши 5 місце. Лінгвіст за освітою.
Яна
 • 14 місце найкрасивіших білорусок займає Вікторія Махота (дата народження 1992) – модель. Посіла 2 місце у відомій міжнародному конкурсі «Супермодель світу», що проходив у Нью-Йорку.
Модель
 • 13 місце. Людмила Якимович (дата народження 25.06.1987) – володарка титулу «Міс Білорусь». За освітою юрист.
Красуня
 • 12 місце найкрасивіших білорусок займає Галина Шишкова (дата народження 1976, уродженка Виборга) – відома співачка Білорусі, виконує музику в стилі поп. Неодноразово брала участь від Білорусі в популярних міжнародних конкурсах. Відомий диригент Михайло Фінберг запросив її виконувати сольні партії у своєму оркестрі. Виконувала також сольні партії в театрі Тихановича, а також Поплавської. Була солісткою в Президентському оркестрі Республіки Білорусь. Єгор Хрустальов був тим людиною, завдяки якому вона почала самостійну кар'єру. Популярність їй принесла нагорода «Овації», в результаті якої Галина стала відома за межами своєї батьківщини. Вона і зараз продовжує сольну кар'єру в Білорусі.
Білоруска
 • 11 місце. Євгенія Неронская (дата народження 19.05.1986, місто Мінськ) – модель, а також манекенниця. Чоловічий журнал Maxim назвав її дівчиною року. Стала «Міс Maxim». Володарка багатьох титулів «Міс Білорусь», а також «Міс туризм» в Малайзії і безліч інших. Вчилася на театральному факультеті в інституті імені Щукіна.
Дівчина року
 • 10 місце. Тетяна Лукашенко – співачка Білорусі, екс-солістка відомої групи в Білорусі «Топлес». Після перемоги у «Битві діджеїв» далі продовжила цим займатися, але вже професійно. Займається сольною кар'єрою. Чоловічий журнал Maxim неодноразово запрошував її на фотосесії.
Співачка
 • 9 місце. Катерина Доманькова (дата народження 19.09.1988) – відома топ-модель Білорусі. Перші її кроку на шляху до слави були зроблені в 2004 році, коли вона стала обличчям оператора мобільного зв'язку. Посіла перше місце на популярному конкурсі в Нью-Йорку — «Супермодель світу». Маячня Voctoria's Secret зробив їй пропозицію в 2010, від якої вона не змогла відмовитися. Вона також є особою їх косметичних засобів. Її чоловік відомий бізнесмен Білорусі Антон Зингаревич.
ТОП
 • 8 місце найкрасивіших білорусок займає Юлія Синдєєва (дата народження 1987, Мар'їна Горка) – титулована «Віце-міс». Нагороду вона отримала в 2006. Потрапила у фінал «Міс Європа». Від Білорусі брала участь на «Міс світу» в 2009. За фахом вона інженер лісового господарства.
З титулом
 • 7 місце. Анастасія Прикордонна (1991) – учасниця конкурсу «Міс Білорусь», титулована віце-міс. Була представницею від Білорусі на конкурсі «Miss International – 2012». Навчається на дизайнера.
Анастасія
 • 6 місце. Анастасія Магронова (дата народження 31.03.1985) – модель, телеведуча. У неї вища освіта, спеціальність французька мова.
Модель
 • 5 місце. Наталія Рябова (1994) – титулована «Miss International». Нагороду отримувала 3 рази серед людей з проблемами слуху. Також титулована «Міс Європа» та«Міс Фото». Займається модельною кар'єрою. У 2010 стала «Міс-модель», а через рік «Супер фотомодель», представляючи Білорусь.
Рябова
 • 4 місце найкрасивіших білорусок займає Алес Качор (дата народження 9.05.1987) – актриса Росії. Закінчила акторський факультет в знаменитому Вдіку. Знімається в російських, білоруських, українських, азербайджанських, іранських фільмах. Популярність їй принесла пісня «Буду вітром», яка була популярна на багатьох музичних телеканалах, а також радіо. Кінострічки з її участь: «12 місяців», «Рекламація», «Серцеїдки», «Братани».
Талановита
 • 3 місце. Ольга Фадєєва (дата народження 15.10.1978) – театральна і кіноактриса не тільки Білорусі, але і Росії. Навчалася в Академії Мистецтв. Під час навчання її запрошували зніматися у відеокліпах відомих виконавців, такі як Олександр Малінін, а також Ігор Димарин. Після виходу серіалу «Солдати» її почали впізнавати на вулиці. Кінострічки: «Ластівка», «Кожному своє», «Кров з молоком», «Наркомівський обоз», «Непереможний».
Фадєєва
 • 2 місце. Ганна Кіндрук (дата народження 26.06.1988, місто Пінськ) – титулована «Віце-міс», а також «Міс Топ-модель». Потрапила до півфіналу «Міс Білорусь», але з невідомих причин відмовилася далі брати участь. За освітою медик.
З титулом

1 місце найкрасивіших білорусок займає Юлія Скалкович (дата народження 5.01.1992) – титулована «Міс Білорусь». Від Білорусі брала участь у «Міс Світу». Знає кілька іноземних мов. Вчиться на архітектора. Захоплюється дизайном, кулінарією, також любить малювати.

Відео: Топ найкрасивіших білорусок