З якого віку можна робити тату в нашій країні?

В даній темі ми розглянемо, коли можна робити тату.

Татуювання займають особливу нішу в суспільстві сучасних людей. Для багатьох цей вид модифікації тіла є можливістю вигідно і красиво виділитися з маси людей і звернути на себе увагу. Особливою популярністю користується тату у молодого покоління. Але не всі знають, з якого віку в нашій країні дозволено робити тату. Далі ми поговоримо про це і більш детально розглянемо дане питання.

З якого віку можна робити тату в нашій країні?

Татуювання часто роблять в пам'ять якої-небудь події або на честь людини. А зараз це питання зробив крок далеко вперед і можна зробити тату у вигляді справжньої кольорової картини, для якої навіть не потрібен привід. Але далеко не кожна молода людина розуміє, що це відповідальний крок, який вимагає вашої розсудливості. Адже татуювання наноситься вже на все життя. Так, її можна вивести в нинішній час, це буде непомітно і практично безболісно. Але навіщо тільки марно відчувати шкіру.

Важливо: Варто спростувати один поширений міф зі світу кіно – тату роблять під впливом алкоголю! Оскільки розширюються судини і розріджується кров, що може стати причиною поганого пигментирования і нечіткості зображення.

Тату — це дуже відповідальний крок
  до 18 років.
 • В нашій країні не дозволено робити татуювання до повноліття без згоди батьків або опікунів. Дозвіл, у свою чергу, може бути надана особисто безпосередньо в тату-салоні, або ж у письмовій формі з підписом.
 • Варто відзначити, що немає жодного закону, який би чітко про це сказав. Але цим правилом не нехтує жоден поважаючий себе тату-майстер. Пояснюється це тим, що досягаючи повноліття, людина стає повністю дієздатним і сам може відповідати за свої дії.
 • Підліткам же часто властива зайва імпульсивність і юнацький максималізм. Таким чином, прийнявши рішення про нанесення на тіло татуювання у не зовсім свідомому віці, людина може пошкодувати про це, ставши старше.
Враховуйте всі фактори, а не йдіть на поводу спонтанності
 • І навіть більше того, зроблена в молодому віці татуювання, може доставити масу проблем у подальшому. Наприклад, викликати емоційні проблеми через негативну асоціацію або ж стати проблемою при працевлаштуванні.
 • Ще одна причина, по якій не особливо бажано робити тату до вісімнадцяти років полягає в тому, що по закінченню підліткового періоду часто припиняється активний ріст тіла. Це зводить ризик деформації і зміщення малюнка у процесі трансформації тіла фактично до нуля.

Важливо: Не забувайте, що малюнок з часом обов'язково зміниться, причому неї в кращу сторону. Навіть якщо ви будете займатися спортом і підтримувати себе в формі до самої старості. Це властивості епідермісу і регенерації шкіри.

 • Також важливий фактор – це алерген. Дитячий і підлітковий організм ще росте, розвивається і формується, тому імунітет ще не до кінця збудований. З цієї причини у повнолітніх громадян набагато частіше може зустріти алергію на тату.
Потрібно бути повністю готовим перед нанесенням картини

Задаючись питанням, чи варто робити татуювання, зверніть увагу на такі речі як:

 • процес нанесення татуювання без анестезуючих речовин досить болючий;
 • татуювання вимагає догляду під час процесу загоєння;
 • татуювання потрібно періодично оновлювати та коригувати;
 • вивести татуювання сьогодні коштує хороших грошей.

Серйозний підхід до питання татуювання допоможе не тільки досягти бажаного результату та уникнути розчарування, але і позбавить від майбутніх проблем. До речі, керуйтесь правилом – перед тим, як зробити тату, ви повинні почекати 3 тижні. Тоді це буде обдуманим і дійсно бажаним вчинком.

Відео: З якого можна робити тату?