Тату квітка півонії: значення для дівчат, де краще нанести? Значення тату півонія у дівчини на руці, нозі, стегнах, спині, ребрах, лопатки, ключиці в трикутнику: опис, фото, ескізи

У даній статті ми пропонуємо ідеї для створення красивого тату. Зображенням на тілі будуть півонії.

Ще зовсім недавно татуювання на тілі викликали шок, а часом і лякали багатьох людей. Сьогодні тату, це не що інше, як одна з різновидів мистецтва. Сперечатися з тим, що татуювання є боді-артом, дійсно складно, оскільки часто нанесені на тіло зображення більше схожі на неперевершений витвір мистецтва.

Тату квітка півонії: значення для дівчат, де краще нанести?

Цікавим фактом є те, що півонія відноситься до чоловічих символів і спочатку його зображали виключно чоловіки. Було прийнято робити наколку цієї квітки в якості сильного талісмана та оберега.

Проте з часом даний квітка почав користуватися попитом і серед представниць жіночої статі. Як відомо півонія має не одне і не два значення. Для різних культур, країн і місць проживання характерна своя трактування даного зображення:

 • Якщо говорити в загальному про піонерів, то квітка виступає символом доброти, чистоти, благополуччя. Рослина уособлює мудрість жіночого роду, вміння звертати на себе увагу чоловіків і завойовувати їх.
 • У стародавньому Римі ця рослина вважалася уособленням певної самозакоханості, самовпевненості і надмірної ваги.
 • Індія для себе вибрала дещо інше значення півонії. Там прийнято вважати, що півонія символізує гординю і безглуздість.
 • В Японії квітка має набагато більш позитивне значення. Вважається, що красивий квітка здатна обдарувати людину багатством, удачею, щастям. У цьому державі також звертають увагу на те, з якими ще символами нанесено зображення півонії на тіло.
 • Дуже часто в тій місцевості на тіло наносять півонія з різними тваринами, в букеті з іншими квітами і написами. У залежності від цього може змінюватись значення тату. Так татуювання із зображенням півонії і тигра означає єдність сили і ніжності.
 • У Китаї півонія користується величезним попитом у всіх сферах. Даний квітка тут символізує достаток, успіх, удачу, благополуччя, розташування богів.
 • Якщо говорити про азіатських країнах, то тут півонія це уособлення весни, краси, пробудження після тривалого сну. Півонія дуже часто символізує початок нового життя, життя «з чистого аркуша». Також рослина символізує простоту, честолюбство, стабільність і в той же час готовність до рішучих дій.
 • Також півонія прийнято називати трояндою без шипів. Найчастіше ця рослина уособлюють з Дівою Марією.
Тату для дівчат

Наносити дане зображення можна на всіх ділянках тіла, проте, обираючи підходяще місце, враховуйте декілька факторів:

 • Розмір зображення
 • Фігура, схильність до набору ваги
 • Доречність
Квіткове тату

Найчастіше тату півонія наносять на такі частини тіла:

 • Стегна. Ця частина тіла є найбільш придатною для подібних тату. Тут і розмір ділянки вважається підходящим, так і виглядають квіти на стегнах дуже доречно і красиво. На цій ділянці можна створювати цілі картини, не обмежуючись нанесенням декількох кольорів.
 • Щиколотки. Це місце вважається придатним для тату одне квітки. Також варто віддати перевагу цьому місцю тим панянкам, які не хочуть надто афішувати своє татуювання.
 • Передпліччя. Це місце практично завжди перебуває на увазі, цей факт потрібно враховувати. Тим не менш півонії на цій ділянці виглядають досить вигідно, ідеально доповнюючи образ дівчини. Важливо враховувати розмір руки, щоб тату виглядало вигідно.
 • Шия. Тільки на шиї тату з зображенням цієї рослини роблять не дуже часто. Набагато частіше татуювання починають робити з шиї, поступово спускаючись до грудей або плеча.
 • Живіт. У цьому місці так само є де розгулятися. Квіти на животі практично завжди виглядають дуже красиво і сексуально. Однак саме цей факт і потрібно враховувати, набиваючи тату на животі. Також важливо враховувати особливості своєї фігури, так як для жінок, схильних до повноти, ця зона для тату є найбільш підходящою.
 • Груди і місце під нею. Татуювання із зображенням півонії на грудях і під нею вважається дуже інтимним і сексуальною, погодьтеся, показувати такий шедевр ви будете далеко не кожній людині. Саме це просять враховувати майстри при виборі місця для наколки.

Значення тату півонія у дівчини на руці, нозі, стегнах, спині, ребрах, лопатки, ключиці в трикутнику: опис, фото

Не можна сказати, що тату півонія на кожному окремо взятому ділянці тіла має своє значення. Набагато більше уваги звертається на те, з яким ще зображенням робиться тату півонія. Тим не менше кілька значень виділити таки можна:

 • Тату з зображенням квітки на зап'ясті і нозі. Найчастіше такі тату символізують щастя жінки в сімейному житті, благополуччя в шлюбі і любов до чоловіка. Трактувати подібним чином цей символ почали в азіатських країнах.
Щасливий знак
 • Також татуювання на зап'ясті роблять в якості оберега і амулету. Прийнято вважати, що нанесене зображення півонії на цьому місці здатна захистити людину від злих слів і очей сторонніх людей.
 • Аналогічне значення має татуювання півонія на ключиці.
 • Часто можна побачити, що різні тату зображені в трикутнику, і півонія не становить виняток. Щоб зрозуміти, що значить таке тату, потрібно розібратися в трактуванні такого зображення, як трикутник. У всіх культурах трикутник трактують з точки зору релігії та філософії. Прийнято вважати, що це символ мудрості, духовної сили, єдності жіночого й чоловічого начала. Значення трикутника і півонії дуже схожі і в єдності означають мудрість в простоті, цнотливість, моральність і силу.
Символ єдності
 • На стегнах і животі зображення півонії часто трактують як символ жіночої привабливості, сексуальності і влади над чоловіками.
 • На грудях, під нею і на ребрах доречно робити тату з зображенням півонії і написів. В цьому випадку значення потрібно розглядати спільно зі змістом напису.
Яскраве тату

Звичайно ж, будь-якій людині хочеться зробити своє тату унікальним і неповторним, тому часто охочі зробити татуювання, звертаються за допомогою до майстрів тату і художникам, які б змогли зробити потрібний ескіз.

В цьому випадку ви зможете вибрати кількість кольорів, їх форму, колір рослин і їх розташування. Однак багато людей знаходять відповідний для себе ескіз на просторах інтернету.

Кращі татуювання у дівчини на руці, нозі, стегнах, спині, ребрах, лопатки, ключиці в трикутнику: приклади, фото

Сьогодні існує величезна кількість найрізноманітніших тату, які можна робити на будь-яких частинах тіла. Однак серед них є такі, які користуються особливим попитом і популярністю.

 1. Тату на руці. Найчастіше дівчата віддають перевагу татуювань на зап'ясті, а також так званим «рукавах»:
 • Якщо говорити про «рукавах», то зображуються на них цілі картини. Як правило, з певною значеннєвим навантаженням. Тут найчастіше використовують композиції з квітів, різних геометричних фігур, абстракцій. У загальну картину відмінно вписуються годинник, летять птахи, інші тварини. «Рукава», як і всі інші тату, б'ють як кольоровими фарбами, так і чорно-білими.
 • На зап'ясті дівчата часто роблять тату з зображенням написів, браслетів, ланцюжків. Також особливою популярністю, особливо у молодших представниць прекрасної статі, користуються різні зірочки, сердечка, зображення ліній пульсу і т. д.
 • Найбільшою популярність, звичайно ж, користуються квіти, метелики, різні варіації поєднання цих елементів. З квітів віддають перевагу трояндам, півонії, лотосам.
 • Також досить часто жінки прикрашають свої зап'ястя зображенням мандали. Мандала – це сакральне зображення, яке використовується в різних релігійних практиках. Прийнято вважати, що мандала є своєрідним оберегом, який здатний захищати людину від усього злого.
На руці
 1. Тату на нозі, стегні, стопі:
 • На стегнах найчастіше набивають різні квіти, композиції, що складаються з тварин і квітів, а також картини, за типом тих, що б'ють, створюючи «рукави». Найчастіше дане місце для тату вибирають в тому випадку, якщо хочуть прикрасити себе об'ємним, великим малюнком.
 • Не менш популярне на стегнах створювати абстрактні картини, з елементами мережива. Такі тату підкреслюють жіночність і сексуальність власниці.
 • Татуювання на гомілках так само можуть бути самими різними. Однак це місце користується трохи меншим попитом серед бажаючих зробити тату. Чому? Справа в тому, що в цьому місці дуже мало жиру, а ось кость знаходиться досить близько до поверхні. Все це дає досить відчутний больовий ефект, терпіти який під силу не кожній жінці.
 • На гомілках набивають тату птахів, різні браслети і написи.
 • Стопи найчастіше прикрашають окремими дрібними татуюваннями. Ідеально для цієї зони підходять написи, мандали, зображення корон, зірок, стаек птахів. Цікаво виглядають на стопах парні тату. У такому разі тату на одній нозі буде плавно переходити в тату на іншій нозі.
На нозі
 1. Тату на лопатки, ключиці:
 • Часто на лопатці роблять красиві об'ємні написи. Татуювання в цій зоні переважно буде видно не вам, а «глядачам», тому добре подумайте, вибираючи місце для нанесення зображення.
 • Також доречно в цьому місці набивати квіти, дерева.
 • Особливою популярністю на лопатці користуються тату з зображенням ангелів, крил, облич людей.
 • Роблячи тату на лопатці, найчастіше люди не обмежуються тільки цим місцем. В такому випадку зображення буде плавно переходити вниз по спині або ж вперед на плече і ключицю.
Квіти
 1. Тату на ребрах. У цьому місці найчастіше роблять зображення квітів, тварин і написи:
 • З квітів переважно обирають троянди, лотоси, лілії. Не рідко набивають конюшина і кульбаба, а також маки.
 • З тварин найбільш популярними вважаються тату з зображенням тигра, лева, змії, вовка, пантери, кота і лисиці.
 • Якщо говорити про написах, то вони можуть бути самі різні, починаючи від мотивуючих фраз, закінчуючи фразами про сім'ю.
Чорно-біло тату

Вибір татуювання – справа надзвичайно відповідальна, незважаючи на те, що сучасні технології дозволяють видаляти подібні зображення. Не поспішайте з цим процесом, обміркуйте своє рішення, зважте всі «за» і «проти», переконайтеся, що ескіз, обраний вами, точно підходить вам. Ну, а щодо того, що конкретно ви вирішите зобразити на своєму тілі – це вибір особисто ваш, тут обмежити вас може тільки власна фантазія.

Тату півонія: ескізи

Відео: Татуювання півонія і її значення