В якому банку найнижчий відсоток за споживчим кредитом: перелік та найменування банків. Як взяти споживчий кредит готівкою в банку під мінімальний відсоток? Кращі ставки за споживчими кредитами в банках: назви банків

Огляд банків з найнижчими ставками за споживчим кредитом.

З погіршенням економічної ситуації в країні, багато громадян стали охочіше брати кредити в банках. Це обумовлено низькою зарплатою і зростанням цін на продовольчі і непродовольчі товари. Але, на жаль, взяти кредит під низьку процентну ставку, виявляється зовсім не просто.

В якому банку найнижчий відсоток за споживчим кредитом: перелік та найменування банків

Найскладніше взяти кредит з наданням мінімальної кількості документів. Якщо ви хочете взяти гроші тільки за паспортом, то доведеться викласти кругленьку суму на оплату відсотків. Але якщо виробите на офіційному місці більше 3 місяців, то процедура спрощується. Фінансові установи охоче дають гроші працюючим громадянам.

Огляд банків:

 • ВТБ Банк Москви. Мінімальний відсоток за таким кредитом 14,8%. Максимальний термін виплати грошей – 60 місяців. Сума максимального позики пристойна – 3 мл. рублів. Для отримання грошей вам доведеться надати паспорт з реєстрацією в Москві, довідку про доходи. На оформлення і схвалення вам буде потрібно 1 день.
 • Сітібанк. Тут річний відсоток становить 14%, тому почекати схвалення заявки доведеться до 4 днів. Максимальний термін погашення 60 місяців. Прихованих комісій немає. Потрібні документи, які підтверджують, що ви працюєте та довідка про доходи.
 • Перший поштовий. Тут мінімальна ставка по виплаті 12,9%. При цьому ви можете отримати до 1 мл. рублів на 60 місяців. Довідка про доходи не потрібна, але необхідний документ, який підтверджує, що ви працюєте на цьому місці більше 3 місяців. На свій розсуд установа може запитати додаткові документи. Також ця ставка дійсна виключно для клієнтів банку, які працюю в Москві або Підмосков'ї.
 • Альфа Банк. Тут відсоток всього 11,9%. Але такі умови діють лише для власників зарплатних карт в цій фінустанові. При цьому місце роботи повинно бути в місті проживання і за місцем звернення.
 • Бінбанк. Процентні ставки по кредиту складають 14,99%. При цьому даний відсоток дійсний тільки для працівників бюджетної сфери та клієнтів банку. Для всіх інших відсоток набагато вище. На схвалення заявки потрібно до 3 днів. Ви зможете віддати гроші протягом 84 місяців.
 • Райффайзен. Відсотки складають 12,9%. При цьому термін повернення грошей 60 місяців. Щоб схвалили заявку, доведеться чекати 2 дні. Цей банк подає запит роботодавця, дійсно ви там працюєте і яка у вас зарплата. Потрібні довідки про середній заробіток і термін роботи на даній посаді.
 • Московський Кредитний Банк. Ставка в цьому банку 12,5%. Такий відсоток діє тільки для клієнтів банку, які не мають інших кредитів. Схвалення заявки доведеться чекати до 3 днів, а максимальний термін погашення – 12 років.
 • Интерпромбанк. Цей кредит видається тільки пенсіонерам, які працюють. Ставка становить 12%. Кредит видається готівкою після надання довідки про доходи. Гроші видаються в день подачі заявки. Термін виплати складає 3 роки.

Багато баки видають кредити під заставу нерухомості та іншого майна. Процентні ставки дещо вищі.

В якому банку найнижчий відсоток за споживчим кредитом: перелік та найменування банків

Як взяти споживчий кредит готівкою в банку під мінімальний відсоток?

Зараз кредит взяти не проблема. При цьому немає необхідності надавати довідку про доходи. Але чим менше впевненості у банку у платоспроможності клієнта, тим вище відсоток. Варто врахувати, що процентна ставка може істотно відрізнятися від заявленої. Це пов'язано з тим, що багато банків можуть брати пристойну комісію за виконання кожної операції. Саме тому в підсумку реальний відсоток набагато вище оприлюдненого. Ставки можуть підвищуватися, якщо клієнт відмовляється від оформлення страховки.

Поради:

 • Кредит з мінімальними процентними ставками можна взяти в банку, який обслуговує вашу зарплатну картку. Так, у фінансової установи є можливість перевірити ваш дохід і наявність інших кредитів.
 • В таких банках не будуть вимагати довідку про доходи, так як вся інформація про зарахування на карту видно співробітникам банку.
 • Мінімальний відсоток становить 12%, а середній 24%. Така велика різниця зумовлена багатьма факторами. Перше – це наявність застави.
 • У більшості випадків банки готові видавати кредити людям, які працюють і володіють квартирою або будинком. В іншому випадку відсотки по кредиту можуть зрости.
 • Перед укладенням договору, прочитайте його. Дуже часто дрібним шрифтом вказують комісію банку та відсоток за відмову від страховки. В результаті ви отримаєте не 12%, а 18%.
 • Намагайтеся оформляти кредит з можливістю дострокового погашення. Чим швидше ви виплатите кредит, тим менше відсотків віддасте банку.
 • Якщо ви не бажаєте брати гроші під заставу житла, можете знайти поручителя. У такому разі відсоток теж знижується.
 • Найкращі умови по кредиту обіцяють ВТБ банк " та Ощадбанк. Особливо вигідно можна отримати гроші клієнтам банку. Якщо ви вже брали кредит в цих банках і справний його виплатили в строк без порушень, у вас хороша історія. Таким клієнтам банки можуть знизити процентну ставку на 1-2%.
 • Часто банки збільшують ставку по відсотках в кілька разів, якщо клієнт відмовляється від страховки. Але страховка коштує дуже дорого. Вирішувати вам, чи будете ви її оформляти. Тому, перед тим як взяти гроші, уточніть інформацію про страховку і можливість відмови від неї.
Як взяти споживчий кредит готівкою в банку під мінімальний відсоток?

Зверніть увагу. Деякі банки хочуть якомога більше грошей отримати від клієнта. Тому не дозволяють повертати гроші раніше терміну. Деякі установи можуть справляти величезний відсоток за дострокову виплату грошей. Тому, обов'язково поцікавтеся, чи можна повернути гроші раніше часу.

Пам'ятайте, не можна однозначно сказати, в якому банку найнижчі відсотки. Ставка обговорюється з представником банку і може відрізнятися в кожному конкретному випадку. Це залежить від наявності прописки, постійної роботи. Досить низькі відсотки тим клієнтам, хто не боїться давати в заставу нерухомість або приводити поручителя. Тому тільки ви самостійно зможете вибрати для себе мінімальний відсоток.

Як взяти споживчий кредит готівкою в банку під мінімальний відсоток?

Взяти споживчий кредит зовсім просто, але відсотки можуть бути досить високими. Щоб заощадити, проконсультуйтеся з представником банку і дізнайтеся кінцевий відсоток для себе особисто.

ВІДЕО: Низькі відсотки за кредитами