Учнівський відпустку для заочників: коли надається, як оплачується за Трудовим кодексом стаття 173, у які терміни, оплачується чи підприємцем, які документи потрібні для оформлення? Заява і наказ на учнівський відпустку: зразок

Правила надання та оплати навчальних відпусток.

Зміст

Поєднувати роботу і навчання не так просто, як здається, особливо якщо ви працюєте за п'ятиденці і практично цілими тижнями знаходитесь на роботі. У такому разі відвідувати ВУЗ без надання навчальної відпустки практично неможливо. У цій статті ми розповімо, яким чином оплачується відпустка і як писати заяву для його надання.

Учнівський відпустку для заочників: коли надається, як оплачується за Трудовим кодексом стаття 173, в які терміни?

Людям, які навчаються на заочній формі навчання, надається відпустка після того, як студент приніс довідку-виклик. Саме в ній вказується точна тривалість сесії, число початку та дата закінчення. Саме ці дні і надає роботодавець людині. Багато питань виникає щодо оплати та її термінів. У статті 173 зазначено що такого роду відпустку повинен оплачуватися за 3 дні до його початку. Але справа в тому, що не завжди навіть навчальний заклад за два тижні може знати, коли почнеться навчання. Тобто точну дату початку і закінчення. Тому багато викладачів працюють не в одному Вузі, а в декількох. Необхідно складати розклад, яке може змінюватися, і остаточний варіант може бути схвалений тільки за 3 дні або за тиждень до початку сесії.

Тому фактично бухгалтерія підприємства не зможе оплатити в такі короткі терміни. На практиці зазвичай оплата проводиться наступним чином: на першому етапі студент надає довідку-виклик і пише відповідну заяву на ім'я директора підприємства. Далі, складається наказ про те, що в цей період людина буде перебувати в навчальному відпустці. Тільки після того, як в табелі закриють ці дні, він буде зданий і затверджений, людина отримає оплату.

Зверніть увагу, якщо у вас є диплом бакалавра, і при цьому ви хочете піти вчитися в інший ВУЗ на фахівця, то Трудове законодавство в цьому випадку працює. Ви в праві вимагати оплату учнівського відпустки. Так як бакалавр та спеціаліст — це різні рівні.

Деякі підприємства йдуть на певного роду хитрощі. Особливо це стосується великих підприємств, які стикалися з незвичайними випадками. Справа в тому, що студент може принести довідку-виклик, піти в навчальний відпустку, але не здати сесію, тобто підтвердження не буде ніякого. В такому випадку роботодавець не може стягнути із студента гроші які йому заплатили. Тому дуже часто роботодавець оплачує учнівські тільки після подання звіту, тобто іншої довідки, яка видається після закінчення сесії, про те, що студент добре здав екзамени, у нього немає Академічної заборгованості. Але такого роду дії є неправомірними, тобто по суті, вам повинні оплатити відпустку, незалежно від того, здасте ви сесію чи ні.

Ст 173 тк рф

Дається оплачувана учнівський відпустку на другу вищу освіту для сесії в магістратурі, військовослужбовцю за контрактом, дистанційне навчання: умови надання

Друга освіта — це окрема розмова, тому як за трудовим законодавством не передбачається виділення навчального відпустки, а також його оплата, людям, які отримують другу освіту того ж рівня. Тобто, якщо ви до цього навчалися в училищі, а потім поступили в коледж, вам навчальний відпустку не зобов'язані надавати, тому що училище і коледж відносяться до першого рівня акредитації.

Точно так і з ВУЗами, якщо це четвертий рівень акредитації, наприклад, Академія або університет, і ви підете вчитися на другу вищу освіту, можливо в цей університет або в інший, але теж з четвертим рівнем акредитації, то навчальний відпустку надавати вам не зобов'язані. І тим більше оплачувати його. Ви можете взяти тільки дні за свій рахунок.

Щодо навчання військовослужбовців, то тут все досить складно. Адже в трудовому кодексі прописано не всі. На військових поширюється Федеральний закон про статус військовослужбовців, а також різноманітні постанови РФ. Тобто до звичайного закону додається ще кілька постанов, федеральних законів, тому як військові зобов'язані захищати свою державу.

Навчання військових

Тому є кілька певних тонкощів:

  • Якщо ви є офіцером, у вас вже є одна вища освіта, але воно не є військовим. Якщо посилатися на статтю 173, у трудовому кодексі, то оплачуватися такий навчальний відпустку і надаватися не має.
  • Але у федеральному законі про військовослужбовців зазначено, що таке освіта, тобто військове, отримано в спеціальному Вузі. Тому ви цілком маєте право отримати другу вищу освіту, але вже в цивільному Вузі. Тобто, це може бути будь-яка професія, яку виберіть самі. Наприклад, юрист або технолог, інженер. Військовим надаються такого роду відпустки.
  • Якщо ви є військовим за контрактом, і на час навчання у вас є якісь навчання, або миротворча операція, відрядження, то на сесію можуть не відпустити. Але в такому випадку видається спеціальна довідка, яка говорить про те, що ви виконуєте військову операцію.
  • Керівник навчального закладу ставиться до відома про те, що ви не зможете прибути на сесію в цей термін, і потрібно її перенести на той час, коли ви прибудете в локационную військову частину. Якщо ж керівництво не знає, на скільки затягується військова операція, то видається документ на невизначений термін. Ви маєте право взяти академічну відпустку.
Закон про військовослужбовців

Які документи потрібні для оформлення учнівського відпустки?

Для того, щоб на роботі вам надали учнівський відпустку, необхідно надати певні документи: заяву, яке пишете ви, а також довідка. Це довідка з навчального закладу. Називається довідка-виклик. У ній вказується, що в певний період у вас сесія, і керівник Вузу просить керівника вашого підприємство надати учнівський відпустку.

Заява на учнівський відпустку: зразок

Нижче подано заяву на учнівський відпустку. Зазвичай у правому верхньому кутку пишеться кому надається дану заяву і від кого. Тобто на директора підприємства від вас. В тілі самого заяви вказується, прохання надати навчальний відпустку на певний період. У заяві вказують номер довідки-виклику.

Довідка-виклик
Зразок заяви

Наказ на учнівський відпустку: зразок

Після отримання заяви та довідки-виклику, видається наказ на учнівський відпустку, нижче надано його зразок.

Зразок наказу
Зразок наказу

Навчальний або учнівський відпустку: як написати правильно?

Студенти часто називають цю відпустку навчальним або учнівським. В народі існують обидва слова і використовується однаково часто. Але у всіх документах пишеться відпустка у зв'язку з навчанням. Точно така ж формулювання зустрічається і в наказі.

Чи оплачується учнівський відпустку підприємцем?

Працівники, що працюють на приватних підприємствах дуже часто стикаються з проблемою надання та оплати учнівських відпусток. Особливо це стосується маленьких компаній, роботодавцю яких накладно відпускати людини в навчальний відпустку і при цьому зберігати за ним середню заробітну плату. Але якщо вам відмовлять, то це означає, що підприємець порушує 173 статтю Трудового кодексу.

Подача скарги:

  • В такому випадку вам необхідно заздалегідь написати заяву про надання учнівського відпустки у двох примірниках, а також надати довідку-виклик.
  • Також зробіть ксерокопію, попросіть вашого керівника підписати заяву. Один примірник залиште йому разом з довідкою. Собі залиште другу заяву, а також копію довідки-виклику. Далі, необхідно звернутися у Федеральну інспекцію праці зі скаргою про те, що вам не надають учнівський відпустку.
  • До скарги необхідно додати копію заяви та копію довідки-виклику. Найчастіше, після того, як ви подасте скаргу, проблема буде вирішена.
Лекційний матеріал

Як розрахувати середній заробіток для учнівського відпустки?

Оплата відпустки у зв'язку з навчанням, регламентується статтею 139 Трудового кодексу. У ньому зазначено, що розмір середньої зарплати розраховується за попереднього року, який відпрацював працівник. Вираховується середня зарплата. Тобто сума, яку працівник заробив за рік, ділиться на 12 (кількість місяців), а потім на 29,4 (це середня кількість днів у місяці). Таким чином, виходить середнє число, яке відповідає одному дню роботи. Саме виходячи з цього числа за кількістю днів сесії вами буде оплачуватися відпустку.

Якщо брав оплачувана учнівський відпустку, то відпустять у черговий відпустку?

Якщо ви берете учнівський відпустку, він не має ніякого відношення до чергового. Якщо учнівський відпустку у вас в січні, а черговий в березні, то роботодавець жодним чином не сміє вас не пускати в черговий відпустку, мотивуючи це тим, що ви брали учнівський. Бо це два різних види відпустки, і обидва передбачені в трудовому кодексі. Інша справа, якщо ці два види відпусток збігаються з датами.

Про порядок оплати

Якщо черговий відпустку збігається з учнівським, переносяться дні чергової відпустки?

З оплатою чергової відпустки, який збігається з учнівським існує багато складнощів. Справа в тому, що відповідно до статей 173, 176 Трудового кодексу, вам повинні надавати учнівський відпустку. Але ще є стаття 124, яка вказує, що відпустку, який ви берете щорічно, продовжується в тому випадку, якщо у вас був період тимчасової непрацездатності, тобто лікарняний, або виконували якісь державні обов'язки, а також в інших випадках.

Згідно трудового законодавства, тобто конкретно у статті 124 про те, що вам повинні продовжити ваш щорічну відпустку на кількість днів навчального немає. Відповідно роботодавець не зобов'язаний вам продовжувати. Але для того, щоб себе убезпечити, і продовжити щорічну відпустку на кількість днів навчального, вам необхідно погодити з роботодавцем перенесення.

Тобто, якщо ви не хочете щорічну відпустку витрачати на навчання, рекомендуємо поділити щорічну відпустку на дві частини. Якщо ви знаєте, що приблизно в січні у вас сесія, візьміть частина відпустки до початку сесії, а другу частину після неї. Або з інтервалом, який вам зручний. Згідно трудового законодавства ви маєте право розділити відпустку на дві частини, тобто за 14 днів.

За навчанням

Якщо лікарняний збігається з учнівським відпусткою, переносяться дні лікарняного?

Справа в тому, що в учнівський відпустку ви зобов'язані ходити, бо як здали довідку-виклик. Адже підприємство вам надала цю відпустку і в табелі ставляться учнівські. Тому нічого вам переносити не будуть, оскільки це не передбачено в законодавстві.

Дійсно, має місце, що люди потрапляють в аварії і неприємні ситуації, ламають ноги, і під час сесії не в силах приходити до навчального закладу. В такому разі студент домовлятися з викладачами. Якщо вже оформлений наказ на навчальну відпустку, то оплатять його, а не лікарняний лист. Роботодавець не зобов'язаний переносити або продовжувати учнівський відпустку на кількість днів лікарняного, навіть якщо у вас є лікарняний лист, такого уточнення немає в трудовому законодавстві. При цьому ви не можете отримати подвійну оплату, тобто учнівські та лікарняні.

Якщо ваш лікарняний лист закінчується, після того як закінчений навчальний відпустку, то заробітна плата буде нараховуватися в наступному порядку: вам оплатять учнівський відпустку до дати його закінчення. А потім лікарняний лист, починаючи з дати закінчення навчального і до закінчення дати, зазначеної в лікарняному листку. Тобто фактично вам оплатять частину лікарняного листа.

На сесії

Якщо ви навчаєтесь у святкові дні, в які ви повинні бути на роботі, і вони оплачуються вдвічі, то в разі навчального відпустки ні про яку подвійної оплати мови не може бути. Будь учнівський відпустку оплачується за середнім, без подвоєння заробітної плати в святкові дні.

Чи можуть відмовити в учнівському відпустці?

У трудовому кодексі чітко вказано, в якому випадку учневі можуть відмовити у наданні відпустки. Це можливо лише в тому випадку, якщо 10% працівників взяли учнівські відпустки. Якщо інші працівники на лікарняному або у щорічній відпустці, роботодавець не має права відмовити в наданні учнівського відпустки.

Приклади судової практики:

  • Дуже часто роботодавець маніпулює працівником, загрожує звільненням або тим, що напише прогули. Наприклад, бувають випадки, що працівник приносить довідку-виклик, пише відповідну заяву, але наказу про надання його не бачить. Бо цей наказ ніхто не видає. У такому випадку працівник самовільно йде в учнівський відпустку, йому можуть ставити прогули, а потім звільняють.
  • Але є пристойна судова практика щодо таких випадків. Коли працівник дійсно надавав всі документи, довідки, заяви, але роботодавець з якихось причин не видавав наказ про надання відпустки, фактично порушуючи Закон. Працівника за рішенням суду відновлювали на роботі, а також виплачували всі необхідні гроші, тобто середній заробіток за навчальний відпустку і моральну шкоду.
  • На практиці рекомендуємо поспілкуватися з роботодавцем. Якщо він відмовляє вам, ви в праві написати скаргу в Трудову інспекцію, приклавши заяву, а також копію довідки-виклику.
На сесії

Дійсно, дуже багато тонкощів, стосовно учбових відпусток. І дуже мало про це написано в трудовому законодавстві. Саме такі упущення дають можливість роботодавцям маніпулювати працівникам у наданні учнівських відпусток.

ВІДЕО: Оплата навчальної відпустки