Топ-10 фільмів про зірках, планетах і неземних цивілізаціях. Кращі фільми про космос

Перелік кращих фільмів про планети, космос і прибульців.

Сучасний кінематограф може похвалитися величезною кількістю різноманітних фільмів з незвичайними сюжетами. Людей завжди притягувало незвичайне, цікаве, особливо те, що знаходиться за межами світогляду. Зараз активно ведуться дослідження в галузі космосу, а також нашої галактики і за її межами. Тому багато режисери знімають фільми про неземних цивілізаціях, зірок і інших планетах. У цій статті ми розповімо, які фільми варто подивитися.

Топ-10 фільмів про зірках, планетах і неземних цивілізаціях: кращі фільми про космос

Зверніть увагу, що величезна кількість фільмів знімається як раз про інопланетян. Вони знімаються в стилі жахів, так і в стилі фентезі, можливо містики. Такі картини є особливо видовищними з-за великої кількості спецефектів та комп'ютерної графіки.

Список:

 1. Межу майбутнього. Цей фільм говорить про напад інопланетян на планету Земля. В центрі фільму головний герой, військовий, який помирає під час битви з інопланетянами, але якимось чином потрапляє під тимчасову петлю, з-за якої проживає один і той самий день декілька разів, для того щоб перемогти прибульців і зробити жителів Землі переможцями. У головній ролі знімається Том Круз. Яскрава картина, з величезною кількістю спецефектів.
  Межу майбутнього
 2. Монстри. Цікавий і незвичайний фільм про інопланетян. В основі фільму приземлення зонда НАСА, який зазнав аварії і розбився на території Мексики. Найцікавіше, що всередині цього зонда були інопланетні жителі, а також прихований вірус, який потрапив в атмосферу нашої планети, і заразив її. Фільм до самого кінця залишає в напрузі. В основі фільму компанія людей, які відзначають підвищення друга по службі, в одному з місцевих барів. Але їх веселощі перериває метушня, а також паніка. Коли герої фільму вилазять на дах, вони розуміють, що на землю напали прибульці. Армія не може впоратися з нападом чудовиська, тому залишається лише втекти з місця події, як можна далі.

  Монстри
 3. День, коли Земля зупинилася. Цікава й незвичайна картина в жанрі фентезі, яка говорить про те, що до поверхні нашої планети наближається невідомий космічний об'єкт. Імовірно він приземлився в одному з парків Нью-Йорка. На його борту знаходиться істота, яке повідомляє про те, що Землю чекає загибель, якщо люди не виправляться, не перестануть отруювати планету. Людству не варто вести величезну кількість воєн, і розробляти ядерну зброю. Інопланетянин дає землянам час, для того щоб виправитися. Якщо цього не відбудеться, то все людство буде знищено.
  День, коли Земля зупинилася
 4. День незалежності. Відома картина, в основі якої напад інопланетян на найбільші міста всього світу. Боротися з прибульцями беруться кілька дуже сміливих американців, а також сам президент.

  День незалежності
 5. Марс атакує. Цікаве, незвичні кіно, яке розповідає про напад зелених чоловічків з Марса на планету Земля. При цьому інопланетяни руйнують планету. Протистояти цьому намагається армія, причому вона підпорядковується президентові. Однак не всі військовослужбовці дотримуються єдиної думки щодо цієї ситуації. Хтось хоче відправити прибульців тому на Марс, а хтось намагається зав'язати з ними дружні стосунки.

  Марс атакує
 6. Морський бій. В основі картини однойменна гра. У центрі картини — напад прибульців на Гавайські острови. При цьому в Тихому океані проводяться міжнародні військові навчання. Завдання прибульців — передати своїм друзям, що Земля готова до колонізації. При цьому завдання місцевих жителів — не дозволити цього зробити.

  Морський бій
 7. Війна світів. В основі фільму Роман Герберта Уеллса. Найцікавіше, що в центрі картини напад прибульців на планету. Головний герой фільму — колишній поліцейський, який розлучився зі своєю дружиною і за рішенням суду проводить зі своїми дітьми лише вихідні дні. Так як напад прибульців випадає на вікенд, головному героєві необхідно вижити, а також захистити своїх дітей від нападу інопланетян і смерті.

  Війна світів
 8. Гра Ендер. Видовищний фільм, в основі якого дуже багато комп'ютерної графіки та елементів комп'ютерних ігор. Сюжет фільму досить простий. В ньому висвітлюється далеке майбутнє планети Земля, яка зазнала нападу жукерів — інопланетних істот, які по своєму зовнішньому вигляду схожі на жуків. Військові експерти підшукують серед дітей, розумних і тих, які здатні відмінно схоплювати інформацію, швидко реагувати. Можливо хтось з дітей зможе побороти і відобразити нову атаку жукерів.

  Гра Ендер
 9. Oblivion. Цей фільм створив навколо себе багато шуму. Насправді картина досить цікава. В основі сюжету — напад на планету Земля прибульців, яких вдалося знищити за допомогою ядерної зброї. Але при цьому велика частина міст і населених пунктів планети була знищена. Решта людства перебралася на супутник Сатурна — Титан. На землі залишилися лише дрони, які спостерігають за тим, що відбувається на планеті, а також двоє людей, що живуть на спеціальній станції, що підтримує дронов в робочому стані.
  Oblivion
 10. Пікселі. В основі фільму комп'ютерний дефект, з якого складається картинка. Для того щоб боротися з інопланетянами, набирають команду геймерів. Дуже цікава, незвичайна картина з веселими жартами і закрученим сюжетом.

  Пікселі

Якщо у вас іноді буває трохи вільного часу, подивіться ці фільми. Вони не залишать вас байдужим.

ВІДЕО: Найкращі фільми про планетах і космосі