Як вибирають доставку на Алиэкспресс? Яка є швидка доставка з Алиэкспресс в Росію? Як прискорити доставку посилки з Алиэкспресс?

Огляд найшвидших платних і безкоштовних доставок з Алиэкспресс.

AliExpress — відмінна торговельний майданчик, що дозволяє заощадити на придбанні дорогих і доступних товарів. Але багатьох покупців не влаштовує термін доставки, вони вважають його досить тривалим, і хочуть всяким чином скоротити. Тому нерідко цікавляться, яка доставка найшвидша? У цій статті ми розповімо про найбільш швидких служби доставки.

Як на Алиэкспресс вибирати доставку: опис процесу

  • Для вибору доставки вам потрібно бути зареєстрованим на Алиэкспресс.

Якщо у вас ще не створено обліковий запис на АлиЭкспресс, зареєструйтесь на цій торговельній площадці і користуйтеся привілеями покупця, отримуючи бонуси, знижки та хороший кэшбэк. Пройти реєстрацію допоможе стаття на нашому сайті за цим посиланням або відео-інструкції по цьому посиланню.

  • Далі необхідно вибрати потрібний товар, колір, розмір і біля пункту «Доставка» натиснути на маленький значок трикутника, як показано на зображенні нижче рожевої стрілкою.
Вибір доставки на Алиэкспресс
  • Далі вам висвітиться вікно з доступними на даний момент доставками у цього продавця.
  • Необхідно вибрати потрібну вам доставку, натиснувши біля неї на значок гуртка ліворуч і потім «ОК«. Дивіться картинку нижче.
Вибір доставки на Алиэкспресс

Яка швидка доставка з Алиэкспресс в Росію?

Звичайно, якщо купуєте товар за 1 або 2 долара, наприклад чохол для телефону, не має сенсу купувати досить дорогу доставку. При необхідності швидкої доставки з Алиэкспресс, вам доведеться переплатити, причому досить істотно. Тому що служби, які зараз займаються безкоштовною доставкою товару, в середньому доставляють продукцію досить довго. В основному вся недорога продукція з Китаю відправляється China Post, singapore Post, China Post Air parcel, China Post Air mail. Найцікавіше, що в середньому вони надсилають товар за 20-60 днів, але можна вибрати доставку експрес в цих поштах, але швидше ніж через 14-20 днів посилку чекати не варто.

Якщо вас такий термін доставки не влаштовує, можете вибрати відомі компанії. До них відносяться DHL, EMS. Ці компанії дуже відомі, на даний момент працюють практично з усіма країнами світу, і відправлення доставляють за допомогою авіаліній, тобто на літаках. Відповідно така доставка коштує зовсім недешево. Ознайомитися із вартістю доставки можна на сайтах самих компаній. Вартість варіюється від ваги, а також країни, куди здійснюється відправка посилки. Досить швидко працює FedEx і TNT.

Швидка доставка

Що за швидка безкоштовна доставка з Алиэкспресс?

Щодо безкоштовної доставки, є вибір і який? Можна вибрати досить швидкий варіант, але все залежить від того, в якій країні ви перебуваєте. В Росії досить швидко проходять доставки з Сінгапуру і Гонконгу Post Air mail. Справа в тому, що в цих містах знаходяться центри розподілу посилок. Всього через кілька днів, менше ніж через тиждень, ваше відправлення буде упаковано, відправлено безпосередньо на літак.

Якщо ви замовляєте товар, зверніть увагу на місто, з якого продавець буде його відправляти. Чим далі місто від центральних центрів сортування Гонконгу і Сінгапуру, тим більше ваша посилка буде йти до вас. Тому як вона буде досить довго переміщатися по Китаю. Іноді поштове відправлення може ще місяць доставлятися безпосередньо в центральні сортувальні центри Сінгапуру і Гонконгу. Тому як в маленьких містах немає авіаліній і немає центральних складів, від яких безпосередньо здійснюватиметься доставка.

Варіанти доставки

Терміни отримання посилок з платною і безкоштовною доставкою з Алиэкспресс

Що стосується безкоштовної доставки з Алиэкспресс, взагалі складно спрогнозувати термін, за який посилка прийде до вас. Буває відправлення приходять дуже швидко, за 14 днів, але буває доводиться чекати по 60 днів. Дуже багато залежить від того, скільки товар пробуде на митниці. Сама служба доставки ніяким чином не стосується роботи митниці. Тому варто враховувати святкові дні, які можливо співпадуть з вашими термінами доставки, що затримає посилку на митниці на тиждень.

Існують відправлення, які можуть лежати на митниці до одного місяця. Тому навіть імениті служба доставки, такі як DHL, FedEx не можуть гарантувати вам того, що товар не затримається безпосередньо у вашій країні, під час розмитнення. Хоча таке трапляється досить рідко, якщо це одяг чи якісь дрібниці для дітей.

EMS

Як прискорити доставку з Алиэкспресс?

Якщо стоїть вибір між тим, яку вибрати безкоштовну доставку, щоб швидко дійшло, зверніть увагу на Select shipping Method. Суть цієї доставки в тому, що продавець не самостійно йде відносити посилку відділення служби доставки, а спеціальні служби і кур'єри, які працюють на AliExpress, забирають відправлення у продавців.

У них є свій власний сортувальний центр і вже безпосередньо там великими партіями товар спрямовується і розподіляється в поштові компанії, які знаходяться ближче всього. Тому вам не доведеться чекати, коли ледачий продавець протягом двох або трьох тижнів зволить дійти до пункту відправлення посилки, що трапляється досить часто.

Продавець часто відправляє трек-номер, якого не існує і тільки через 3 тижні відправляє посилку з великою партією товару. Щоб такого не було, скористайтесь доставкою Select shipping Method, яка працює досить швидко і в мінімально короткі терміни ваше замовлення потрапить безпосередньо на центральний склад " служби доставки, буде відправлений безпосередньо вам країну.

Варіанти доставки

Один з варіантів швидко отримати товар, замовити його в Tmall. У такому разі відправлення доставляється безпосередньо зі складу в Росії. У великих містах є можливість отримати відправлення всього за 2 дні.

ВІДЕО: найшвидша доставка з Алиэкспресс