Чи можна і як оформити замовлення на Алиэкспресс без оплати через комп'ютер, мобільний додаток в телефоні або планшеті? Як знайти і оплатити неоплачений товар на Алиэкспресс?

У даній статті ми розглянемо, як зробити замовлення на Алиэкспресс без оплати, а також розглянемо, як знайти і відстежити його через комп'ютер і програма в телефоні.

Алиэкспресс – це величезна платформа для міжнародної продаж китайських товарів, і не тільки. З кожним днем її популярність стає вище, а затребувана вона і у нашого населення. Продавці працюють тут по передоплаті, але не у всіх ситуаціях така форма прийнятна. Тому ми пропонуємо розглянути варіант покупки товару на Алиэкспресс без оплати.

Як зробити замовлення без оплати на сайті Алиэкспресс з комп'ютера?

Але перш, хочемо поділитися з вами невеликою хитрістю. Справа в тому, що на Алиэкспрессє одна цікава перспектива – з китайським продавцем можна домовитися про особисту знижку. Тобто, поторгуватися. Цим торгова майданчик вигідно відрізняється від інших. Тут ціна не є остаточною.

 • Скоригувати її, а також вартість доставки китаєць може власноручно, але тільки після укладення замовлення, який ще не сплачено. До речі, доставка за товар (якщо вона платна) може змінюватися, коли покупець замовляє кілька товарів в одному магазині.
 • Щоб попросити особисту знижку необхідно через картку товару зв'язатись з продавцем. Нижче на фото видно, що в колонці зліва є відповідна посилання. Для цього просто опустіться нижче основної фотографії і інформацію про товар.
 • Якщо він дасть добро, то потрібно відразу ж приступати до оформлення покупки, але в такому разі її необхідно залишити без оплати.
Як звернутися до продавця на Алиэкспресс

Щодо незареєстрованого користувача

 • В обов'язковому порядку пройдіть реєстрацію на Алиэкспресс. Інакше угоду не зможете зробити. Якщо сайт відкрився англійською мовою, то поміняйте його, вибравши в правому верхньому куті на вкладку «Language». Хоча автоматичний перекладач сам пропонує свої послуги.
 • У графі е-мейл потрібно вказати свою пошту, обов'язково актуальну. На неї прийде лист з посиланням для активації. Далі латиницею вписуєте ім'я та прізвище, краще перепишіть з водійських прав або закордонного паспорта.
 • Потім вказуєте придуманий пароль і повторно його вводите для підтвердження. Відтворіть капчу і ставите галочку напроти угоди. Клікаєте «Створити профіль». Далі відправляєтеся на електронну пошту, де через лист активуєте профіль.
 • У рядку пошуку «Я шукаю...», що знаходиться по центру в самому верху, вводите назву товару. Після чого відкриваються всі позиції по даному запиту. Можна уточнити свої вимоги за допомогою фільтрів. Вони знаходяться в лівій колонці.
 • Зробивши свій вибір, переходьте на вас зацікавив продукт в один клік з фото. Часто в описі товару можна прочитати абсолютно незрозумілу інформацію, тоді краще включити опис англійською, щоб потім не виникло непорозумінь. Також не забудьте почитати відгуки та дізнатися рейтинг самого магазину.

Інструкція, як обійти оплату товару на Алиэкспресс

 • Вибравши потрібну річ, вказуєте відповідний розмір, колір, комплектацію, кількість і т. д. Крім цього, можете також обрати спосіб доставки товару. Правда, він є не завжди. І залишається лише натиснути «Купити зараз».
Перший крок при оформленні замовлення
 • Введіть свої дані для доставки, якщо ви купуєте перший раз. Після першого замовлення адресу збережеться. Але простіше його відразу задати в налаштуваннях. Для цього наведіть вказівник на правий верхній кут на напис «Привіт, і ваше ім'я».
 • Висвітиться перелік можливих дій, де вибираєте «Мій Алиэкспресс». Вас перенаправить на сторінку вашого профілю, а зліва буде видно напис «Адреса доставки». Переходьте і натискаєте «Додати нову адресу». Його потрібно вводити латиницею, так як продавець і служба доставки Китаю російської мови не знає.
Як задати адресу на Алиэкспресс
 • Заходьте на товар або форму підтвердження покупки і опускаєтеся трохи нижче. У другому пункті перевіряєте деталі замовлення. І вносите додаткові зміни, якщо це необхідно.
 • Також ви можете звернутися до продавця з якоюсь проханням в графі для коментарів. Тобто, вкажіть, що ви замовляєте товар з оплатою при отриманні. Щоб продавець знав, про що йде мова.
Як написати коментар до замовлення
 • І ось переходите до важливого пункту під номером 3. Тобто, до «Оплаті замовлення». Клікаєте «Підтвердити і оплатити». Сайт видасть віконце для введення реквізитів на оплату.
Вибираєте інші способи оплати
 • Але це, якщо клієнт здійснює покупку вперше. Надалі система прив'язує банківську картку за замовчуванням. При натисканні даної кнопки, відбудеться миттєва оплата.
 • Але вам потрібно вибрати «Інші способи оплати». Натискаєте на потрібний рядок, а вже потім переходите на «Підтвердити і оплатити». Змінити ціну після цього вже буде неможливо.
 • Система виведе вам сторінку для заповнення реквізитів на здійснення платежу. Тут у лівому верхньому куті можна побачити номер замовлення. Зараз за нього платити не потрібно.
Ваше замовлення вже присвоєно номер і ви можете побачити його
 • На даному етапі він вже збережений і нікуди не пропаде. Навіть якщо перейти на головну сторінку або взагалі закрити вкладку. У самому низу натискаємо на рядок блакитного кольору «Скасувати та повернутися на Алиэкспресс».

Для перевірки перейдіть у свій профіль. І ви побачите, що товар вже має свій номер, але він ще чекає оплати. Чого і треба було досягти. Але це ще не все, потрібно зв'язатись з продавцем. Цей нюанс ми розглянемо трохи нижче

Як оформити замовлення з телефону або планшета в додатку Aliexpress Shopping App?

Так здійснювати покупки з даної торгової площадки ще простіше і швидше. Завантажити його можна на Play Market, зайшовши через сайт Алиэкспресс за цим посиланням. Ні в якому разі не користуйтеся випадковими сайтами, де можна потрапити на погане додаток і просто втратити гроші.

  Алиэкспресс. Щоб вибрати відповідну валюту, потрібно через бічну панель зайти в налаштування і вибрати необхідну.
 • Шукаєте потрібний товар. Для цього клацайте на лупу і вводите текст, або через меню «Головна» на кнопку «Всі категорії». Відкриється список, який як і на сайті, можна фільтрувати за різними категоріями.
 • Після натискання на потрібний продукт, відкриється його опис з фото, варіантами доставки (що будуть відзначені зірочками) і відгуки. А ще нижче реквізити продавця і посилання для зв'язку з ним.
 • Вибираєте потрібні характеристики і спосіб доставки. Клікаєте по клавіші «Купити зараз». Далі натискаєте «Оформити замовлення».
Аналогічно вибираєте товар і оформляєте замовлення
 • Додаток перенаправить вас на сторінку оплати товару. Тут натискаємо кнопку «Оплатити». Також буде надана можливість оплати картою та «Інші способи».
Також вибирайте інші способи оплати
 • У выплывшем вікні на питання «Скасувати оплату?» відповідаєте «так». Але замовлення не піде, а просто залишається неоплаченим і абсолютно оформленим при цьому. Його можна знайти у графі «Мій профіль», де знаходите рядок «Мої замовлення».

Видно, що дії у мобільному додатку аналогічні замовлення на сайті і відрізняються лише на останньому етапі. Хоча він також потребує письмовій угоді з продавцем.

Як знайти і оплатити неоплачений товар на Алиэкспресс?

 • Через свій кабінет (кнопка в правому верхньому кутку) і обираєте «Всі замовлення» і шукайте напис «Очікується оплата». Важливо пам'ятати, що час, який буде висіти купівля без оплати, обмежена! Можна також зайти в замовлення через форму на червоній рядку, як показано нижче.
Час неоплаченого замовлення буде обмежено
 • У вікні з номером замовлення клацаєте по кнопці «Повідомлення продавцю» і зв'язуєтеся з ним для уточнення всіх деталей і вартості.
 • Писати при цьому необхідно англійською мовою і, головне, ввічливо. Якщо ви вже спілкувалися хоч з одним китайцем, то повинні були зрозуміти, що вони це люблять. Хоча і у них є можливість автоматизованого перекладу.
 • Можна використовувати звертання «друже» (Dear friend). Якщо часто купуєте товар на Алиэкспресс, не зайвим буде нагадати йому про це. Щоб постачальнику легше було зорієнтуватися, куди потрібно скопіювати номер замовлення.
Обов'язково зв'яжіться з продавцем, щоб він відправив ваш товар
  «Детальніше» поряд з номером замовлення, можна перейти на сторінку, де відображено таймер у зворотному напрямку з терміном оплати.
 • У мобільному додатку викликаєте меню і в ньому пункт «Мій Алиэкспресс». І через нього аналогічно сайту вибираємо замовлення з графи «Очікується оплата». У самому верху з'явиться фраза на червоному полі «Очікується платіж», а відразу під нею буде видно номер замовлення. Тут також можна зв'язатися з продавцем, як і на комп'ютері.
Так видно неоплачений замовлення на телефоні
 • Буває так, що продавець, не чекаючи листа від клієнта, сам змінює ціну, так як йому видно все неоплачені замовлення. Важливо пам'ятати, що він може не тільки зменшити вартість, але і збільшити її.
 • Тому завжди потрібно перевіряти підсумкову вартість замовлення. Про будь-які зміни ціни приходять повідомлення в додатку, і вони ж дублюються на пошту покупця, вказану при реєстрації на Алиэкспресс.
 • Перевірити змінилася ціну на товар можна в рядку «Переглянути дані». Де переходите у вкладку «Платежі» та знаходьте розділ «Скоригована ціна». Перед оплатою уточніть у продавця, чи є товар зі знижкою в наявності.
Зворотний відлік часу на телефоні
  Алиэкспрессв розділі «Мої замовлення». Після натискаєте «Докладніше» навпроти потрібної речі і опускаєтеся нижче, щоб подивитися номер. Або вибираєте «Подробиці доставки».
 • А на смартфоні це зробити ще простіше — заходьте в свої замовлення і вибираєте графу «Відстежити».

Але краще скопіювати трек-номер і перевірити статус посилки через будь-який з цих сервісів.

 • Checkpn
 • Myparcels
 • 17Track
 • GdePosylka
 • Post2Go
 • Post-Tracker
 • Track24

Як видно, у сайту Алиэкспресс є особливість – тут продавець може змінювати ціну на товар, після того, як замовлення було вже оформлено.

Але зате можливо оформлення покупки без оплати. Що не представляється складним з комп'ютера через сайт, через мобільний додаток на планшеті або телефоні.

Важливо: У разі відміни замовлення, будьте готові, що продавець звернеться до вас з деякими питаннями. Або запропонує додаткову знижку в разі замовлення. Але не варто спеціально у них так випрошувати знижку.

Головне — будьте уважними та розторопними, а також не полінуйтеся змовитися з продавцем на окрему знижку на товар і його доставку. Навчившись робити замовлення без оплати, цю функцію можна застосовувати з ще більшою вигодою для себе. І покупки зможуть принести ще більше радості.

Відео: Як оформити замовлення на Алиэкспресс без оплати?