Як купити товари у розстрочку, кредит на Алиэкспресс? Як оформити кредит, розстрочку на Алиэкспресс? Розстрочка, кредит на Алиэкспресс: умови, кэшбэк, відгуки

Тепер можна купити товар на Алиэкспресс в кредит або в розстрочку. Читайте докладніше в статті.

Вам потрібно терміново придбати ноутбук? Хочете купити новий і сучасний смартфон під щомісячні платежі і не переплатити? Заробітна плата тільки через пару тижнів, а на Алиэкспресс розпродаж гаджетів за прийнятними цінами — що робити, у кого позичити грошей? Алиэкспресс і банк Тинькоф знають відповіді на ці питання.

 • Заробітна плата ще не скоро, а розпродаж на найбільшій торговельній площадці закінчиться вже через пару днів, і ціна на необхідні товари після цього зросте в кілька разів. Алиэкспресс знайшов рішення цієї проблеми для своїх покупців.
 • Купуйте товари, зазначені спеціальним стікером, в розстрочку за допомогою банку Тінькофф.
 • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, але ця пропозиція вже вас зацікавило, тоді прочитайте статтю на нашому сайті, як завести аккаунт на цій світової торгової майданчику. Також ви можете подивитися відеоінструкції по цьому посиланню, і зареєструватися самостійно.

Розстрочка, кредит на Алиэкспресс: умови

Розстрочка, кредит на Алиэкспресс: умови

Щоб отримати розстрочку або кредит на Алиэкспресс не потрібно готувати пакет документів або відвідувати фінансову установу. Потрібен тільки паспорт. Які ще існують умови для отримання розстрочки на Алиэкспресс через банк Тінькофф? Ось кілька з них:

 • Кредитний ліміт доступний для покупок на суму від 3000 до 100 000 рублів.
 • Оплата товару відбувається моментально.
 • Відвідувати кредитна установа не потрібно. Приготуйте ваш документ посвідчення особи — паспорт.

Зараз можна купити в розстрочку поки тільки товари від російських продавців. В магазині «Молл» багато гаджетів і інших речей, які продаються в кредит.

Як оформити кредит, розстрочку на Алиэкспресс

Як оформити кредит, розстрочку на Алиэкспресс
 • Спочатку дізнайтеся доступний ліміт для придбання товару. Це потрібно робити під час першої покупки.
 • Потім вам потрібно подзвонити в банк Тінькофф за номером телефону: 8 800 555-08-08, та повідомити менеджеру, що ви хочете придбати товар на Алиэкспресс в кредит або в розстрочку. Спеціаліст банку призначить зустріч для того, щоб підписати договір. Коли договір буде підписаний, оплата замовлення відбудеться автоматично з рахунку банку.
 • Ви зможете купувати повторно в один клік, але в межах ліміту. Оплату проводьте щомісячними платежами.

Докладніше про те, як оформити кредит, розстрочку на Алиэкспресс, читайте на сторінці торгової майданчику за цим посиланням.

Які товари можна купувати в кредит, розстрочку на Алиэкспресс?

Які товари можна купувати в кредит, розстрочку на Алиэкспресс?

Як говорилося вище, поки можна купувати в кредит товари з Алиэкспресс від російських магазинів, наприклад, у наймасштабнішому «Молл». Тут діють величезні знижки і постійно влаштовуються розпродажі. Шукайте товари зі стікерами «Розстрочка».

Які товари можна купувати в кредит на Алиэкспресс?

Як платити кредит, розстрочку на Алиэкспресс?

Як платити кредит, розстрочку на Алиэкспресс?

Ви не забудете про платіж, так як банк нагадує клієнту про необхідність сплати розстрочки чи кредитних коштів по СМС або за допомогою електронної пошти. Реквізити свого телефону і e-mail ви вказуєте при оформленні договору. Як потрібно платити кредит, розстрочку на Алиэкспресс? Ось умови:

 • Один раз в місяць вносите платежі відразу за всі покупки, зроблені на торговому майданчику Алиэкспресс.
 • При погашенні в салонах «Евросеть», «Білайн», «Мегафон», «Зв'язковий», «МТС» комісія не стягується.

Важливо: Ви маєте право достроково погасити кредит або зробити для себе інший графік платежів, але про це потрібно повідомити спеціалісту банку по телефону, який був вказаний вище. Якщо після закриття кредитного продукту, у вас залишилися гроші, то ви можете їх вивести на картку у будь-який банк.

Є кэшбэк на товари в кредит, розстрочку на Алиэкспресс?

Є кэшбэк на товари в кредит, розстрочку на Алиэкспресс?

Розстрочка, кредит на Алиэкспресс: відгуки

Розстрочка, кредит на Алиэкспресс: відгуки

Така подія, як кредит на Алиэкспресс перевернуло весь онлайн-ринок. Люди користуються пропозиціями банку Тінькофф і набувають саме зараз те, що їм потрібно, а не відкладають покупки на потім. Відгуки реальних людей щодо розстрочення та кредитами на Алиэкспресс:

Олена, 40 років

На Алиэкспресс зареєстрована давно, купую різні товари по дрібниці. Але нещодавно в дочки було День народження, і я вирішила подарувати їй сучасний смартфон. Природно, що коштує він дорого, але в Молле була розпродаж і потрібна модель пропонувалася майже на 6000 дешевше, ніж у звичайному магазині в нашому місті. В той момент грошей у мене на покупку не вистачало, і я вирішила скористатися кредитом на Алиэкспресс. У цей же день після дзвінка в банк, договір був підписаний, а купівля оплачена. Телефон я отримала за 2 дні до дня народження. Я в захваті! Буду завжди використовувати таку можливість.

Ігор, 22 років

Зламався ноутбук, і потрібно було терміново купувати новий для навчання, щоб дописати дипломну роботу. Я — студент, і з грошима весь час проблема. Вирішив купити ноутбук в розстрочку. Оформлення договору було зроблено на наступний день після дзвінка в банк — швидко, чітко. У підсумку, у мене новий ноутбук, і диплом дописаний. Спасибі Алиэкспресс і банку Тінькофф!

Марія, 35 років

Давно мрію про новий смартфон, але постійно, то грошей немає, ціни в магазинах високі. Випадково дізналася від друзів, що придбати гаджет можна на Алиэкспресс в кредит, та ще й за добру ціну. Зареєструвалася на цьому торговельному майданчику, вибрала телефон в Молле по розстрочці. Через тиждень телефон вже був доставлений, так як оплата за товар сталася моментально після підписання угоди. Алиэкспресс — ти супер!

Відео: Як купувати на Aliexpress в кредит? Нова можливість на китайської торгової майданчику. | HI-NEWS.