Мелодрами про кохання кращі. Комедійні мелодрами про кохання, закордонні, світові, сучасні росіяни, молодіжні: список кращих

Мелодрама — самий чуттєвий жанр кінематографа. Провести час за переглядом мелодрами можна на самоті, а можна з коханою людиною. Дана стаття пропонує списки найкращих і популярних мелодрам за історію кінематографа.

Зміст

Комедійні мелодрами про кохання

Комедійна мелодрама розрахована на те, що крім переживань за долю головних героїв, глядач буде отримувати задоволення від смішних сцен. Кожен фільм має своє особливе почуття гумору. Його може бути у фільмі багато, буквально в кожній сцені, а може бути зовсім трохи.

Кожен рік сучасний кінематограф представляє публіці величезна кількість комедійних мелодрам російського і зарубіжного виробництва. Деякі комедійні мелодрами не отримують популярності за рахунок поганої гри акторів або поганий зйомки, інші ж стають «вічними» і «світовими».

Найсмішніші мелодрами на всі часи:

«Кучерява Сью» — це класична мелодраматична комедія, яка постала глядачам ще у 1991 році. Історія картини розповідає про чоловіка по імені Білл. Він не просто аферист, він ще і бродяга, у якого є маленька симпатична дочка – Сью. Кучерява дівчина завжди проводить час зі своїм батьком. Разом їх закинуло в найкрасивіше місто – Чикаго.

Щоб продовжити своє існування і скрасити життя дитині Білл змушений обманювати. Чергова його махінація сприяє тому, що Біллу і Сью «посміхається удача». Замість чергової нічліжки для знедолених людей їм випадає можливість переночувати в шикарному багатому домі і все тому, що чоловік навмисне кинувся під колеса автомобіля забезпеченої пані.

Перелякана жінка забирає збитого чоловіка і його дочку з собою, щоб забезпечити їм будинку першу медичну допомогу. Білл змушений до останнього прикидатися постраждалим тільки для того, щоб отримати максимальну вигоду. Кілька днів облуди і спілкування з молодою пані призводить до того, що два абсолютно чужих людини закохуються один в одного.

Кадр з фільму «Кучерява Сью»

Відео: «Кучерява Сью. Уривок фільму»

«Красуня» — це світова комедійна мелодрама, розповідає історію простої дівчини Вів'єн. Головні ролі у фільмі зіграли відомі актори: Джулія Робертс і Річард Гір. Вів'єн – повія, вона змушена працювати для того, щоб заплатити оренду маленької кімнати і купити собі їжу.

В один прекрасний день по щасливою випадковості вона знайомиться з Едвардом – успішним бізнесменом. Спілкування двох людей швидко переростає у симпатію. Едвард наймає Вів'єн для того, щоб вона супроводжувала його протягом тижня. За цей час двоє розуміють, що починають закохуватися один в одного.

Закохані переживають багато як хороших, так і неприємних подій. Вів'єн розуміє, що її спосіб заробітку повністю не відповідає її світогляду. Едварду доводиться боротися за те, щоб суспільство сприймало Вів'єн як жінку, а не дівчину легкої поведінки, в якій він розглянув красивий і глибокий духовний світ.

Кадр з фільму «Красуня»

Відео: «Красуня. Уривок фільму»

«За бортом» — це комедійна мелодрама розповідає історію двох незнайомих людей: Джоани і Діна. Джоанна – дочка багатих батьків, вона живе в своє задоволення і не рахує гроші. Дін – роботяга, багатодітний батько, що втратив дружину. Доля зводить цих двох на яхті сім'ї Джоани, де Дін проводив ремонтні роботи з метою заробітку.

Спілкування і перше знайомство цих двох людей явно пройшло на грубих нотках, адже Джоанна не звикла «церемониться» з простолюдинами. У пориві гніву Джоанна втопила інструменти Діна, чим викликала його повну антипатію. Через деякий час у морі розігрався шторм. Джоанна вийшла на палубу, де її збила у воду щогла.

На наступний день жінку виявили на пляжі. На жаль, Джоанна нічого не пам'ятала. Її змушені були утримувати в лікарні. Дін побачив оголошення про знайдену жінці, впізнавши у ній свою кривдницю. В його голові дозріває підступний план – видати Джоанну за свою дружину, у якої амнезія. Жінка потрапляє в будинок і сім'ю, яку змушена приймати за свою. Через деякий час вона звикає до побуту і закохується в Діна.

Кадр з фільму «За бортом»

Відео: «За бортом. Кращий фрагмент фільму»

«Арлетт» — комедійна мелодрама, з якої світ познайомився ще в 1997 році. Цей фільм розповідає історію двох людей: Френка і Арлетт. Френк працює дресирувальником. Він красунчик і не звик в чомусь собі відмовляти. Вільний час він проводить за картковими іграми в казино, де і зумів програти значну суму грошей.

В голові Френка і тієї людини, якій він повинен гроші дозріває підступний план одружитися на дочці магната і заволодіти її майном, щоб віддати борг. На щастя, Арлетт – та сама дочка магната, зовсім не знає про своє багатство, так як росла життя без батька.

Френк починає доглядати за жінкою, яка ніколи не відчувала уваги такого красивого чоловіка. Разом вони переживають безліч приємних подій, подорожі, засмучення і врешті-решт розуміють, що по-справжньому закохані одне в одного.

Кадр з фільму «Арлетт»

Відео: «Арлетт. Фільм»

Молодіжні мелодрами про кохання

Молодіжні мелодрами відрізняються простотою сюжету. Як правило, головні ролі у фільмах грають молоді люди і підлітки, щоб глядач міг переживати і відчувати всі їх події близько до серця. Молодіжна мелодрама розрахована на вузьке коло публіки: школярі, студенти. Але часто буває так, що така мелодрама одержує визнання суспільства і стає популярною серед всіх вікових категорій.

Найкращі молодіжні мелодрами:

«Поцілунок на удачу» — ця історія відкриває подробиці життя двох молодих людей: Ешлі і Джейка. З перших хвилин фільму стає зрозуміло те, що це два абсолютно протилежних один одному людини: Ешлі успішна в справах і приваблива, Джейк невдаха.

Щаслива випадковість зводить цих двох людей на вечірці, де вони дарують один одному поцілунок. З цього моменту підступна доля повністю змінює їхнє життя: для Ешлі настає низка невдач, а Джейку нарешті починає посміхатися удача».

Втомившись від свого невезіння Ешлі, зрештою, розуміє, що ж стало причиною її невдач. Вона має намір розшукати хлопця, якому подарувала свій «щасливий поцілунок», щоб повернути все на свої місця. Після довгих пошуків і пережитих подій двоє нарешті зустрічаються, але замість того, щоб повернути «свою долю», вони знаходять один одного.

Кадр з фільму «Поцілунок на удачу»

Відео: «Поцілунок на удачу. Фільм»

«Вийти заміж за три дні» — цікава молодіжна мелодрама, яка розповідає історію дівчини на ім'я Емі. Вона являє собою красиву, успішну молоду дівчину. Вже довгий час вона зустрічається зі своїм хлопцем Декланом, який не поспішає робити Емі пропозицію «руки і серця».

Емі дізнається про те, що існує одна стара традиція, за якою лише раз в чотири роки жінка може самостійно зробити пропозицію своєму чоловікові. Статися таке подія може тільки 29 лютого-у високосний рік, а чоловік, якому буде запропоновано весілля, не має права відмовитися.

Емі вирушає в Дублін, де її хлопець повинен бути присутнім на конференції. Низка невдач супроводжує дівчину в дорозі: брак часу, погана погода, невпевненість у собі. По щасливому випадку вона зустрічає загадкового чоловіка, до якого починає відчувати самі теплі й ніжні почуття.

Кадр з фільму «Заміж за три дні»

Відео: «Як вийти заміж за 3 дні? Трейлер фільму»

Сучасні російські мелодрами про кохання

Російський кінематограф відрізняється особливою чуттєвістю, такою близькою і зрозумілою простому народові. Не кожному відомо, що деякі картини в жанрі «мелодрама» гідні визнання світової публіки. Сучасні російські мелодрами про кохання розкривають подробиці життя простих героїв, їх переживання і події.

Найкращі сучасні російські мелодрами:

«А я люблю одруженого» — фільм був знятий ще в 2008 році. Він оповідає історію простих людей, охочих знайти в житті справжнє кохання. Головний герой фільму – Олег, сорокарічний чоловік. Головна героїня – Лариса. Ларисі вже далеко не тридцять і вона самотня.

Олег прожив не малу життя зі своєю дружиною на ім'я Тетяна. Таню він знає дуже добре, адже познайомився з нею ще в школі. У нього є для щастя абсолютно все: дитина, дружина і хороша робота. Заважає жити лише порожнеча, яка заполоняє його серце.

Переломом долі для Олега та Лариси стає їх знайомства. Дві людини розуміють, наскільки симпатичні і близькі один до одного, що починають закохуватися. Їх пристрасний і чуттєвий роман тривати рік. Через рік Тетяна починає підозрювати чоловіка в зрадах і налаштовує проти нього дочка, яка вже досить доросла, щоб розуміти все, що відбувається. Олегу і Ларисі слід пережити не мало зла і образ, щоб довести всім навколо, як сильно вони люблять один одного.

Кадр з фільму «А я люблю одруженого»

Відео: «А я люблю одруженого. Фільм»

«Сильна слабка жінка» — ця мелодрама розповідає історію життя жінки на ім'я Олена. Вона має свого кумира – Миколи, який грає в місцевому драматичному театрі. Олена не упускає можливість познайомитися з об'єктом своєї любові. До великого розчарування Лени, Микола не відповідає їй взаємністю і закохується в її сестру Марію.

Ще більше втрачає віру в себе Лена, коли Микола несподівано пропонує Маші одружитися. Їй дуже важко доводиться прикидатися і штучно радіти змін у житті сестри. Як і буває з людьми, які постійно знаходяться в творчому пошуку, Микола змінюється в гірший бік». Він часто зраджує своїй дружині. Маша, зрештою, кидає його. Зміни в житті відбуваються так само і в Олени, вона зустрічає чоловіка на ім'я Артем.

Кадр з фільму «Сильна слабка жінка»

Відео: «Сильна слабка жінка. Фільм»

«Я подарую тобі любов» — сучасна мелодрама, знята в 2014 році. Головний герой – чоловік на ім'я Борис, якого доля закликає воювати прями в «гарячу точку». Його наречена на ім'я Лариса обіцяє чекати його вірно будинку і сподіватися на швидке повернення.

Переломним моментом для Лариси є лист, в якому їй повідомляють сумну новину: Борис пропав безвісти, можливо, загинув. Дізнавшись це, кращий друг Бориса Микола співчуває горю, але все-таки починає доглядати за дівчиною, так як довгий час був у неї закоханий.

Микола робить Ларисі пропозицію, яке вона приймає не по любові, а тому, що «треба». Яким же сильним було здивування жінки, коли напередодні весілля до неї прийшов несподіваний гість – сам Борис. Він не пропав безвісти, але був вкрай розчарований вчинком коханої.

Кадр з фільму «Я подарую тобі любов»

Відео: «Я подарую тобі любов»

Зарубіжні мелодрами про кохання

Деякі зарубіжні мелодрами мають величезну популярність за те, що в них присутня не тільки відмінна гра акторів, але і раскрыты багато чуттєві моменти. Відомі кінорежисери постаралися зняти максимально чуттєві картини з безліччю романтичних, а інколи трагічних сцен.

Найкращі зарубіжні мелодрами:

«Амелі» — фільм, що розповідає про життя молодої француженки і людей, які її оточують. Багато їх них щасливі, інші – нещасні і самотні. Кожна сцена картини побудована на контрастах і відкриває глядачеві всі аспекти простого людського буття.

Амелі знаходить одного разу альбом для фотографій, який належить молодій людині. Через цей альбом вона буквально «знайомиться» з його власником і розуміє, що закохана в нього. Дівчина рішуче налаштована розшукати молодої людини, але зробити це самим загадковим способом.

Загадкові дзвінки, листи та сюрпризи для володаря альбому звертаються до величезну симпатію і він так само відчуває деяку прихильність до Амелі, яку навіть ні разу не зустрічав. Зрештою, пара зустрічається і знаходить саме сильне почуття в своєму житті.

Кадр з фільму «Амелі»

Відео: «Амелі. Кращі моменти фільму»

«Кейт і Лео» — ця мелодрама знята в 2001 році. Вона має трохи комедійну і трохи фантастичну нотку, так як розповідає про нереальні події в житті двох людей. Кейт – типова американка, яка більшу частину свого часу приділяє роботі. Лео – «хлопець з минулого».

По щасливою випадковості Лео потрапляє в майбутнє і загадковим чином знайомиться з Кейт. Жінка обезоружена галантністю і вихованістю чоловіка, вона повністю поринає у вир почуттів і закохується в чоловіка. Лео доглядає за своєю «дамою серця», але перешкодою на їх шляху стає факт того, що він не здатний жити в сучасному світі і хоче повернутися додому.

Кадр з фільму «Кейт і Лео»

Відео: «Кейт і Лео. Уривок фільму»

«Поки ти спав» — це романтична історія, яка сталася із звичайною дівчиною Люсі, яка працювала на станції метро. Щодня вона спостерігала сотні і тисячі перехожих. Тільки одна особа приваблювало її увагу і примушувало битися частіше. Кожен день вона зустрічала чоловіка, який їхав на поїзді і купував у неї жетон на проїзд.

Щаслива одного разу доля зводить Люсі з тим самим чоловіком – Пітером. Його пограбувала банда злочинців і просто кинула на рейки. Чоловік вдарився головою і втратив свідомість. Люсі, кинулася рятувати Пітера від неминучої смерті, адже наближався поїзд.

Потрапити в лікарню разом з ним вона могла лише шляхом брехні, тому й збрехала медперсоналу, що вона його наречена. На наступний ранок в лікарню увірвалася сім'я Пітера. Яким же сильним було їх здивування, коли в лікарні їм повідомили про те, що чоловіка врятувала його наречена.

Кадр з фільму «Поки ти спав»

Відео: «Поки ти спав. Уривок фільму»

«Щоденник Бріджит Джонс» — ця історія розповідає про життя простої дівчини Бріджит. Вона не надто приваблива, не дуже струнка і граціозна, але, тим не менш, не втрачає віри в себе знайти в любов. Вона поринає у вир любові і почуттів зі своїм босом.

Як і в будь-якій ситуації, бос на ім'я Деніел просто розважається з нею, змінюючи і не приділяючи їй уваги. У якийсь момент Бріджит вирішує кардинально змінити своє життя: схуднути, стати цікавіше і краще. Батьки знайомлять її з Марком. На жаль, Марк не приваблює її з перших хвилин знайомств. За велінням долі низка невдач Бріджит змінюється везінням і вона знаходить те, чого хотіла найбільше – любов.

Кадр з фільму «Щоденник Бріджит Джонс»

Відео: «Щоденник Бріджит Джонс»

Світові мелодрами – це фільми, які через час не втратили свою популярність і залишаються актуальними навіть зараз. Мелодрами оповідають про життя простих людей, які стикаються з невдачами і проблемами, не втрачаючи віру в себе і в любов. Більшість світових мелодрам зняте за однойменними романами.

Кращі світові мелодрами:

«Віднесені вітром» — класична історія кохання. Мелодрама знята в 1939 році і розповідає тяжкі події в житті людей, що пережили громадянську війну 1861-го року. Скарлетт – головна героїня фільму. Це молода і характерна дівчина, яка звикла бути в центрі уваги і розкоші. Навколо Скарлетт завжди було багато чоловіків, які добивалися її уваги.

Дівчина була дуже легковажна і завжди буквально «плювала» на війну. Проте ця сама війна зіграла з нею злий жарт – Скарлетт втратила все: багатство, достаток, хороший будинок і навіть їжу. Вона змушена бути з нелюбом, доглядати за дитиною і терпіти приниження. На щастя, її життя має сенс, коли вона починає дивитися на світ іншими очима і в її серці поселяється любов.

Кадр з фільму «Віднесені вітром»

Відео: «Віднесені вітром. Уривок фільму»

«Міст Ватерлоо» — фільм знятий в 1940 році. Вона розповідає історію кохання двох людей, які познайомилися на мосту «Ватерлоо» під час повітряної тривоги. Майра – молода і красива, вона займається балетом. Рой – симпатичний молодий офіцер.

Рой робить пропозицію Майре, але доля надсилає його воювати на фронт. Дізнавшись про те, що дівчина крутить роман з військовим, її виганяють з балетної трупи. Низка невдач для Майри триває тоді, коли несподівано в газеті вона бачить ім'я Роя в числі загиблих.

Трагічна нотка фільму полягає в тому, що через деякий час Рой з'являється в житті Майри. На щастя, він не був убитий. Його поранили і забрали в полон. Офіцер наполегливо продовжує кликати дівчину заміж, яка вже не бачить можливості вийти за нього заміж.

Кадр з фільму «Міст Ватерлоо»

Відео: «Міст Ватерлоо. Уривок фільму»

«Гордість і упередження» — фільм знятий в 1940 році. Це історія подружньої пари Беннет. Люди звикли жити в достатку і благополуччя. У подружжя є п'ять дочок, яких вони виховували і були щасливі. Минав час і, зрештою, настала пора видавати заміж дочок.

Кожна з дочок Беннет по-своєму була амбітна і тому видати їх заміж було не простою роботою. Безліч проблем і подій переживає кожен герой фільму тому, як картина розкриває сутність людини, у якого крім боргу існує «гордість і упередження».

Кадр з фільму «Гордість і упередження»

Відео: «Гордість і упередження. Уривок фільму»

Нові мелодрами про кохання

Однією з яскравих новинок кінематографу є мелодрама «Лазурний берег». Головні ролі у фільмі зіграла відома подружня пара – Анжеліна Джолі і Бред Піт. Картина розкриває історію безплідного шлюбу, який приречений на страждання і нерозуміння. Обидва герої – красиві і успішні: вона колишня танцівниця, він – відомий письменник.

Подорожуючи по лазурному березі в пошуках натхнення, пара поселяється в затишний готель. Там відбувається знайомство з молодятами. Героїня Анджеліни Джолі – Ванесса, заздрить молодій парі. Кожен день вона спостерігає за ними через дірку в стіні. Зрештою, вона потроху сходить з розуму на грунті свого безпліддя і вирішує змінити чоловікові.

Кадр з фільму «Лазурний берег»

«1+1 Недоторкані» — це незвичайна історія про двох чоловіків. Один з них – багатий, інший бідний і змушений заробляти на життя підробітками. Щаслива випадковість звела разом цих двох людей. Філіп – аристократ, але він позбавлений можливості рухатися. Вся його життя проходить в інвалідному візку. Дриисс – молодий темношкірий хлопець, тільки що вийшов з в'язниці.

Філіп давно втратив інтерес до життя і кожну ніч страждає від болю в тілі після катастрофи. Познайомившись з Дриссом, він щиро полюбив його за хоробрість і почуття гумору. Дрісом стає помічником Пилипа і місці вони переживають безліч цікавих подій, які змушують аристократа заново полюбити життя.

Кадр з фільму «1+1, недоторканні»

Відео: «1+1. Недоторканні. Фільм»

Кращі мелодрами про кохання рейтинг

Провести час за приємним переглядом мелодрами з коханою людиною або в самоті можна за допомогою загальновизнаного рейтингу найкращих мелодрам. Він складався за принципом: оцінюючи фільму глядачами за чуттєвість, емоційність і якість зйомки.

То-10 кращих мелодрам:

  • 10 місце – «Мости округу Медісон»
  • 9 місце – «Один день»
  • 8 місце – «Винні зірки»
  • 7 місце – «Якщо тільки»
  • 6 місце – «Щоденник пам'яті»
  • 5 місце – «Поспішай любити»
  • 4 місце – «Послання в пляшці»
  • 3 місце – «Три метри над рівнем неба»
  • 2 місце – «Титанік»
  • 1 місце – «P. S: Я люблю тебе»

Відео: Топ-5 мелодрам»