Чому не можу оплатити покупки на Алиэкспресс банківської картою СВІТ Ощадбанку: причини, що робити? Прив'язка банківської картки СВІТ Ощадбанку «з пташками» до гаманця Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: інструкція

Не можете оплатити покупки на Алиэкспресс банківської картою СВІТ? Читайте статтю — в ній ви знайдете причини появи такої проблеми та шляхи їх усунення.

З недавнього часу на території Росії з'явилася банківська картка нової платіжної системи — СВІТ.

 • З її допомогою можна просто зняти кошти з рахунку, оплатити покупки в інтернеті.
 • Але іноді виникають проблеми з оплатою карткою СВІТ за замовлення на Алиэкспресс.
 • Чому так відбувається? Нижче в статті ви дізнаєтеся про причини такої проблеми і методи їх усунення.

Чому не можу оплатити покупки на Алиэкспресс банківської картою СВІТ Ощадбанку: причини і їх усунення

У вас ще не створено обліковий запис на АлиЭкспресс? Зареєструйтесь на цій торговельній площадці і користуйтеся привілеями покупця, отримуючи бонуси, знижки та хороший кэшбэк. Пройти реєстрацію допоможе стаття на нашому сайті за цим посиланням або відео-інструкції по цьому посиланню.

На Алиэкспресс замовлення товару можна оплачувати, як соціальної, так і іншої дебетової, а також зарплатною карткою СВІТ від Ощадбанку. Але іноді відбувається збій в банківській системі або не працює АлиЭкспресс, і платежі з національної картки не проходять. Давайте розглянемо детальніше причини появи такої проблеми і можливі шляхи їх усунення:

Поставте «Доставка в Росію»

На рахунку картки нульовий баланс або не вистачає грошей для оплати замовлення:

 • Валюта картки СВІТ — рублі, а ціни на Алиэкспресс часто стоять у доларах, так як користувачі забувають вказати, що вони з Росії.
 • Щоб ціни були переведені в рублі необхідно вгорі екрану на головній сторінці сайту вибрати країну «Доставка в Росію» і валюту «рублі».
 • Якщо цього не зробити, то при оплаті замовлення, при конвертації валют, з карти може списуватися більше грошей, ніж ви припускали.

Технічні роботи на сайті Алиэкспресс:

 • Якщо не виходить зробити оплату, вийдіть зі свого аккаунта на Алиэкпсресс.
 • Через півгодини знову зайдіть і повторіть спробу оплати.
 • Часто буває так, що з-за ведення технічних робіт сайт функціонує, а оплата не проходить.

Проблема в роботі браузера:

 • Якщо ви не пам'ятаєте, коли проводили видалення вмісту кеша або файлів куки, тоді проблема може ховатися саме в цьому.
 • Зайдіть в меню браузера, знайдіть вкладку «Історія», натисніть «Очистити історію», виставите «за весь час». Натисніть «Ок». Зачекайте кілька секунд, а потім закрийте вкладку і повторіть спробу оплати.

Неправильний код підтвердження платежу:

 • Коли ви виконуєте платіж, необхідно вказати код, присланий в СМС на телефон.
 • Якщо ви його вводите невірно, то і оплата не пройде.
 • Повторіть спробу нового платежу і знову уважно введіть код, який прийде на ваш смартфон.

Ліміт по карті на платежі в інтернеті:

 • Банк вирішує сам робити обмеження для рахунку карти чи ні.
 • Зазвичай, коли встановлюється ліміт або заборона на платежі в інтернеті, фахівець попереджає про це держателя картки.
 • Якщо ви нічого про це не чули і оператор вас не попередив, зв'яжіться по телефону гарячої лінії з банком і дізнайтеся причину, чому не проходить платіж.

Введення невірної інформації при заповненні форми на оплату замовлення на Алиэкспресс:

 • Слідкуйте за тим, щоб були введені правильно номер картки, термін дії та Ф. В. О. власника.
 • Перед натисненням кнопки «Оплатити», перевірте всі, що ви ввели до цього моменту.

Збій у функціонуванні системи банківської установи, де була отримана картка:

 • Це буває часто, тому не варто лякатися, а потрібно повторити спробу пізніше.
 • Якщо через певний проміжок часу проблема не зникла, зателефонуйте в банківську установу для з'ясування причин.

Якщо ви спробували використовувати всі ці методи для вирішення питання, але все залишилося як і раніше, тоді можливо, ви зробили безліч платежів за короткий проміжок часу. Вийдіть з облікового запису, почекайте 10-15 хвилин. Знову зайдіть на Алі-Експрес і повторіть весь процес оплати. Інтервал між останньою і попередньою оплатою повинен становити не менше 30-60 хвилин.

Інструкція по прив'язці банківської картки СВІТ «з пташками» від Ощадбанку до Яндекс.Гаманцю для оплати покупок на Алиэкспресс

Яндекс.Гроші — це одна з популярних платіжних систем. АлиЭкспресс активно працює з нею. Але не обов'язково користуватися для оплати замовлень тільки гаманцем системи, можна прикріпити до нього банківську картку і оплачувати придбані товари з її рахунку.

Якщо у вас часто виникають проблеми з процесом оплати на Алиэкспресс з рахунку «пластику», то ось інструкція, яка допоможе прив'язати національну картку «з пташками» до Яндекс.Гаманцю:

Створення Яндекс.гаманця
 1. Щоб прив'язати карту, у вас повинен бути відкритий Яндекс.Гаманець. Якщо його немає, тоді доведеться зареєструватися в системі. Зайдіть на сайт Яндекс.Грошей за цим посиланням.
 2. Натисніть «Створити гаманець». Якщо гаманець у вас вже є, тоді натисніть «Увійти».
 3. З'явиться форма, в яку потрібно придумати і ввести логін, а також написати свій номер телефону.
 4. Введіть код, який прийде на телефон і натисніть «Створити гаманець».

Коли гаманець створений, увійдіть в свій аккаунт і прокрутіть повзунок вниз сторінки. Знайдіть активне посилання «Прив'язати карту до гаманця» — клікайте на неї.

Виберіть «Прив'язка картки до гаманця»

Потім відкриється нова сторінка. Введіть дані «пластику» і натисніть «Продовжити». Уважно вводите всі дані: номер «пластику», термін дії і CVC-код. Ще раз перевірте всю введену інформацію і рухайтеся далі.

Напишіть всі дані картки

Дотримуйтесь інструкцій і через кілька секунд ваша картка буде прив'язана до гаманця. Тепер ви можете проводити оплату замовлення на Алі-Експрес без проблем. Для цього зробіть вибір товару, натисніть «Купити зараз», перевірте всі деталі замовлення та виберіть для оплати, натискаючи на кнопку «Карта СВІТ», натисніть «Оплатити». Підтвердіть виконаний процес кодом з повідомлення, яке прийде на ваш смартфон і все — чекайте доставку. Удачі!

Відео: Як оплатити товар карткою на сайті AliExpress?Посилки з Китаю .