Що за доставка Saver Shipping на Алиэкспресс: швидка чи ні, безкоштовно або платна, як відстежити посилку? Aliexpress Saver Shipping і Aliexpress Standart Shipping: в чому відмінність? Чому при доставці Saver Shipping на Алиэкспресс потрібно платити за ко

Ви замовляєте товар на Алиэкпсрессі вам пропонують безкоштовну доставку Saver Shipping? Прочитайте статтю, щоб знати всі переваги і недоліки цієї служби доставки.

На Алиэкспресс багато різних служб доставки, але саме бюджетні користуються величезною популярністю.

 • З недавнього часу на торговому майданчику кожен продавець повинен надсилати бандеролі з трек-номером для відстеження, щоб і покупець зміг стежити за рухом замовленої речі і магазин був захищений, якщо посилка де-небудь зникне.
 • Тому фахівці Алиэкспресс створили службу доставки Saver Shipping — дешевий метод доставки, завдяки якому зберігаються гідні ціни на китайську одяг, аксесуари, взуття та інші товари.
 • Що це за служба, як відстежувати бандероль і в чому відмінність цієї доставки від Standart Shipping? Відповіді на ці запитання шукайте у нижченаведеній статті.

Що за доставка Aliexpress Saver Shipping: загальна інформація, трек-номер, плюси і мінуси

Aliexpress Saver Shipping

Якщо ви ще не зареєстровані на ресурсі торгової площадки Алі-Експрес, ви можете зробити це прямо зараз. Прочитайте статтю за цим посиланням, щоб вам було легше пройти процес створення облікового запису. Також є можливість реєстрації за відео-інструкцій по цьому посиланню.

Коли на Алиэкспресс з'явилася заборона на відправлення бандеролей без трек-номера, було оголошено, що з'явиться нова служба доставки, яка буде зручна для покупців і вигідна для китайських продавців. Зараз всі речі на АлиЭкспресс вартістю менше 5$ відправляються новою службою доставки — Saver Shipping.

Загальна інформація та переваги цієї служби доставки:

 • Всі товари, відправлені з АлиЭкспресс за допомогою Saver Shipping спочатку приходять на склад торгового майданчика, і тільки потім відправляються одержувачу.
 • Термін доставки становить 20 днів — не більше.
 • Дешева вартість пересилки.
 • Відстеження бандеролі на всьому шляху.
 • Популярний метод доставки на АлиЭкспресс.

Мінусів у цієї служби доставки майже немає, але варто відзначити наступне:

 • Обмеження у вазі посилки — не більше 2 кг
 • Обмеження у вартості — не більше 5$
 • Дрібні пакети із замовленим товаром на Алиэкспресс, які відправляються в довколишні міста, складаються на пошті Китаю в один великий мішок. Так посилка йде до Росії.

Вже наша пошта розкриває цей мішок і розсилає дрібні пакети до місця призначення. Тому часто відстежується лише деякий відрізок шляху великого мішка, потім покупцеві доводиться чекати дзвінка співробітників пошти, які сповіщають про прибуття дрібного пакета.

Порада: Якщо речі c Алиэкспресс відправлені Saver Shipping, і посилка раптом перестала відслідковуватися, не поспішайте відразу ж відкривати спір. Можливо, мішок розкрили і в дорозі вже ваш дрібний пакет, який йде без індивідуального трек-номера. Однак, якщо термін захисту покупця підходить до кінця, а бандеролі немає, тоді потрібно відкрити спір.

Трек-номер посилок, відправлених цією службою доставки, виглядає так: ZA123456789HK. Цифри можуть бути різними, можуть змінюватися і останні букви.

Доставка Saver Shipping на Алиэкспресс: платна і безкоштовна?

Aliexpress Saver Shipping: платна або безкоштовна?

У цього безкоштовного методу доставки низькі ціни на міжнародну пересилання товарів з Алиэкспресс. Продавці включають її вартість в ціну товару, але частіше ці витрати вони просто беруть на себе. Тому можна з впевненістю сказати, що Saver Shipping — це безкоштовний метод доставки. Якщо навіть і є платна доставка від цього сервісу, то вартість пересилання набагато нижче, ніж у інших транспортних компаній.

Доставка Saver Shipping на Алиэкспресс: як відстежити, спір за неотримання посилки

На Алиэкспресс відстежити просто будь-яку посилку. При цьому неважливо, якою службою доставки вона відправлена.

Зайдіть на свою сторінку сайту цієї торгової площадки, натисніть «Мій Алиэкспресс» і потім зліва в списку «Мої замовлення». Знайдіть замовлення, справа є кнопка «Перевірити відстеження» — наведіть на неї мишкою.

Клацніть «Перевірити відстеження»

Ще кілька способів по відстеженню:

Мегабонус
 • Мегабонус — якщо у вас встановлено додаток Алибонус і ви зареєстровані на сайті Мегабонус, допомагає заробити хороший кэшбэк на покупках, то навпаки замовлення буде кнопка жовтого кольору «М-відстежити посилку». Натисніть на неї і переглядайте необхідну інформацію.
 • Checkpn
 • 17TRACK
 • Track24
 • Post-tracker.ru
 • Post2Go.ru
 • Edost.ru
 • Track-trace.com
 • Trackitonline.ru
 • Postchecker.ru
 • CheckTrack.ru

На одному з цих сайтів можна відстежити будь-яку посилку. Просто введіть трек-номер у поле для відстеження та натисніть «Знайти». Інформація з'явиться через 2 секунди.

Якщо термін захисту покупців на Алиэкспресс вже закінчується, а посилка ще в дорозі або вона досі знаходиться на території Китаю, тоді потрібно відкривати спір. Якщо цього не зробити вчасно, ви можете не отримати посилку і гроші вам ніхто не поверне.

Але важливо знати наступне:

 • Відкривати спір у бік Saver Shipping марно: трек-номер посилки завжди відстежується.
 • Посилка майже завжди доходить до відділення пошти, а чому співробітники не дзвонять і не сповіщають про прибуття, невідомо — це недолік роботи Роспочты. Китайський магазин не відповідає за погану роботу наших відділень.
 • Відповідальність зі служби доставки знята, і продавець отримає свої гроші і в будь-якому випадку виграє спір.

Але заспокоює те, що посилки, відправлені цією службою доставки, дешеві. Якщо щось трапиться з бандероллю на шляху прямування, і покупець не виграє спір — він втратить небагато.

Aliexpress Saver Shipping і Aliexpress Standart Shipping: в чому відмінність?

АлиЭкспресс

Ці два методи доставки схожі за назвою, але є абсолютно різними в роботі.

Ali-express Standart Shipping — це служба доставки, яка працює не тільки з дешевими, але і дорогими бандеролями. У неї є індивідуальний трек-номер, термін доставки і товар навіть можна відправити кур'єром.

Тому ці два методи доставки не одна і та ж компанія, а різні служби, але обидві працюють з Алиэкспресс.

Saver Shipping — оплачувати потрібно кожну одиницю товару

Ще недавно на АлиЭкспресс можна було замовити речі, кількість яких не впливало на вартість пересилки.

 • Наприклад, замовляючи 1 або 10 речей в одного продавця, покупець платив однакову вартість за доставку.
 • Saver Shipping таку можливість не надає. Замовляючи доставку від цієї служби, ви повинні будете заплатити за кожну одиницю товару.
 • Так відбувається з-за того, що у цій доставки є обмеження по вазі і суму, і якщо дві і більше одиниці не вміщуються в них, тоді покупець повинен заплатити за доставку кожного товару.
 • Часто, якщо покупець замовляє кілька одиниць товару, продавець пропонує вибрати інший спосіб доставки. Якщо покупець відмовляється, тоді він буде оплачувати відправку кожної одиниці.

Зараз на Алиэкспресс ведеться величезна робота по вдосконаленню роботи Saver Shipping. Дрібні пакети вже майже не втрачаються і стали швидше доходити до адресата. Тому ця служба доставки скоро стане найпопулярнішою на Алі — безкоштовної й швидкої. Вдалого шопінгу!

Відео: Що за доставка AliExpress Saver Shipping???