Пошук, перевірка організації, юридичної особи INN — як це зробити на офіційному сайті ФНС: інструкція

Ви не знаєте, як здійснити пошук організації по ІПН? Читайте статтю.

ІПН — це важливий документ, який надається всім фізичним та юридичним особам, які мають обов'язок щодо сплати податків.

 • Цей ідентифікаційний номер платника податків застосовується при проведенні різних процесів, пов'язаних із сплатою держмита.
 • Він може знадобитися при укладанні угод між компаніями, окремими особами, надання позики, планування ділового партнерства.
 • ІПН повинен отримувати кожен повнолітній платник податків Російської Федерації.

Перевірка по ІПН організації, юридичної особи на офіційному сайті ФНС: інструкція

Бувають такі ситуації коли необхідно по ІПН дізнатися всі необхідні дані про фірму. Дані про це ідентифікаційному номері знаходиться в базі Федеральної Податкової Служби РФ по цьому посиланню. Завдяки ІПН ви не просто дізнаєтеся багато різної інформації про тієї чи іншої компанії, але і убезпечите себе та свій бізнес-справа від грошових втрат і зможете прийняти правильне рішення про подальше партнерство, зберігши гарну репутацію своєї фірми.

Важливо: Крім цього ви зможете отримати важливі дані, які допоможуть встановити надійність і платіжну спроможність компанії. Завдяки цьому ви будете мати можливість прийняти правильне і грамотне рішення про початок або закінчення ділового партнерства.

Введіть десять цифр номера

Отже, ось інструкція, як перевірити організацію по ІПН:

 1. Зайдіть на сайт ФНС по цьому посиланню.
 2. Поставте відмітку біля напису ОГРН/ІПН.
 3. Нижче в рядку введіть ІПН організації.
 4. У наступному рядку напишіть цифри, які зображені на картинці і натисніть кнопку «Знайти».

Після таких простих дій з'явиться інформація про потрібну вам компанії.

З'являться всі дані про компанії, які мають у податковій службі

Якщо в графі «Дата припинення діяльності» та «Дата визнання реєстрації недійсною» позначок немає, значить, компанія успішно функціонує, і з нею можна вести ділове співробітництво.

Якщо після пошуку перед вами відкриється сторінка з написом, що організація не знайдено, або ви побачите напис червоним кольором «некоректний ІНН», значить, компанія не функціонує, так як вона не зареєстрована в ФНС. Тому з нею краще не починати ділового співробітництва, так як люди, які вам пропонують партнерство можуть виявитися шахраями.

По ІПН ви також дізнаєтеся наступну інформацію:

 • Найменування організації
 • Засновників
 • Номер телефону
 • Наявність податкової заборгованості
 • Наявність участі в судових розглядах
Введіть найменування і отримаєте ідентифікаційний номер цікавить фірми

Крім цього по назві компанії можна дізнатися ІПН. Для цього, на тій сторінці, на якій ви вводили ІПН, переставте відмітку на «Найменування юр. особи». Введіть цифри із зображення та натисніть «Знайти». На наступному етапі відкриється вся необхідна інформація, яка є у ФНС за назвою фірму.

Пошук організації, юридичної особи по ІПН

Перевірка фірми по ІПН — це популярна послуга на порталі Федеральної Податкової Служби і на інших ресурсах мережі. Але ви можете скористатися цим сайтом, якщо вам потрібно знайти фірму за ІПН, яка, наприклад, ухиляється від сплати боргу або в інших випадках.

Для цього пройдіть за посиланням, що вказана вище. Введіть ідентифікаційний номер платника податків у форму та натисніть «Знайти». Перед вами відкриється сторінка з точною юридичною адресою фірми.

Важливо знати: Часто юридична та фактична адреса фірми не збігається. Для загального доступу, на офіційному порталі ФНС, опублікований саме юр. адресу. Якщо вам потрібен фактична адреса, наприклад, для вручення повістки в суд, тоді доведеться звернутися у відділення податкової служби за ідентифікаційним номером отримати ці дані офіційно на паперовому носії у вигляді довідки.

Тепер ви знаєте, як перевірити і знайти організацію з ІПН. Удачі у веденні бізнесу і діловому співробітництві!

Відео: Як дізнатися все про будь-якій організації? ІПН, ОГРН, ЕГРЮЛ, DUNS, SIC. Правовий лікнеп