Чому не можна дарувати ножі в подарунок на день народження, весілля: прикмети. Коли дарують ніж, що потрібно робити?

Дарувати ножі вважається поганою прикметою. Але чи правда це? Дана стаття розповість про те, які існують забобони на рахунок такого подарунка.

Можна дарувати ножі в подарунок на день народження, весілля: прикмети

Безумовно, ножі – важлива і корисна річ в побуті. Вони стануть в нагоді на кухні, у туристичній подорожі, в рукоділлі, в струганні, самозахисту і в чому іншому. Різновидів ножів дуже багато і ті, що виконані з якісних матеріалів, коштують занадто дорого. Саме тому люди стали підносити їх в якості подарунка.

Крім ножів для щоденного користування, існують так само армійські, мисливські та сувенірні ножі, які стали дуже популярними останнім часом. Якщо не довіряти забобонам, то ножі, в принципі, є потрібним і універсальним подарунком. Однак далеко не кожен зважиться на такий презент, так як побоїться наслідків, які може принести такий «гострий» подарунок.

Ножі — універсальний подарунок

ЦІКАВО: Забобон про те, що ніж – подарунок з особливим змістом, взяв свій початок ще в язичницькі часи. Однак у той час, цей предмет вважався не тільки корисною річчю, але й потужним оберегом для людини. Саме тому ніж підносили у подарунок новонародженому хлопчику, щоб той став сильним чоловіком і захисником у майбутньому.

У деяких випадках ножі дарували нареченій на весільне торжество. Цей подарунок повинен був оберігати молоду родину від негараздів і проблем в подружньому побуті. У той же час високопоставленої особи (царю, отаману, вождю) завжди підносили меч або шаблю в подарунок.

Таке холодну зброю повинно було «охороняти» свого володаря. Часто воно навіть не було призначено для користування, а виконувала роль декоративного предмета, оздобленій коштовними каменями і металом.

Ніж завжди був популярним і важливим подарунком не тільки в Росії. З повагою до такого презенту ставилися на Кавказі й Близькому Сході. У цих краях клинок не сприймався, як «символ загрози». Він викликав повагу і служив оберегом. Вважалося, що ніж «проріже шлях до щасливого життя та захистить від бід.

ЦІКАВО: У Фінляндії ніж – популярний подарунок серед ділових партнерів. Якщо ви презентуєте клинок свого колеги по бізнесу, це подарує вам шанс на «взаємовигідну дружбу».

Ніж — популярний подарунок у всьому світі

У сучасному світі існує ряд забобонів, за яким дарувати ножі вважається дуже поганою прикметою:

  • Дарувати ніж дарувати злого духа в додачу
  • Подарований ніж буде залучати злих духів і нечисть.
  • Якщо подарувати ніж у коровай або в хлібі – це посприяє розладу в сім'ї.
  • Подарований ніж зламався – до неприємностей і бід
  • Подарований ніж заіржавів – до хвороб

Якщо ви хочете подарувати ножі людині за будь-якої нагоди (весілля, день народження, ювілей) робити це на очах великої кількості людей все-таки не варто. Адже в натовпі народу обов'язково зможе виявитися дуже забобонна людина, який і «накличе біду».

Після цього саме вас можуть звинуватити в звалилися несподівано хворобах і неприємних подіях. Якщо у вас є можливість трохи, так би мовити, «розбавити» подарунок, подаруйте ножі і набір столових приладь. Це зніме «негативний підтекст» з подарунка і змінить його сенс.

Можна дарувати ніж?

Можна дарувати ножі в подарунок жінці, чоловікові?

Ножі – популярний подарунок для чоловіка. Найчастіше йому презентують сувенірні, складані і армійські ножі. Ножі подобаються чоловікам тому, що такий подарунок володіє потужною енергетикою захисника і воїна. Вони буквально «зачаровують» чоловіків ще з тих пір, поки вони знаходяться в дитячому віці.

Дарувати ножі чоловікові чи ні – вирішувати тільки вам. Але, постарайтеся себе вберегти від такого подарунка на Новий рік. Вважається, що ножі в новорічну ніч «зіпсують» життя на майбутній рік. В іншому випадку, даруйте ті ножі, які не несуть загрозу своїм виглядом: декоративні шаблі, багатофункціональні ножі, ножі для туристичних походів.

Жінки відрізняються тим, що вірять у забобони набагато більше, ніж чоловіки. Саме тому вони можуть «прийняти в багнети» такий подарунок, навіть якщо ви захочете зробити якісні сталеві вироби. Запропонуйте жінці «купити» у вас такий подарунок за символічні гроші.

Чи можна дарувати ніж чоловікові? Чи можна дарувати ніж жінці?

Можна дарувати ножі на новосілля?

Новосілля – важлива подія в житті людини. Вважається, що вона «задає тон» всього життя в новому будинку. Тому новосілля святкується завжди пишно, з накритим столом, великою кількістю гостей та подарунками, який повинен принести кожен присутній.

Говорячи про подарунки на новосілля, слід зазначити, що ножі – небажані в цей день. Вважається, що будь-який «гострий презент» буде нести негатив і посприяє тому, що в будинку «оселиться» образа і сварки. Це дуже небажано для людей, які прагнуть розпочати «нове життя» в новому житлі. Крім ножів, небажано дарувати вилки, голки, ножиці.

Дарувати ніж на новосілля не можна

Можна дарувати набір ножів?

Навіть сучасний набір ножів з високоякісної сталі з заточенням і власником може стати небажаним подарунком для людини. Уберегти себе від такого презенту потрібно в тому випадку, якщо ви знаходитеся з людиною не в найкращих стосунках або часто сваритеся. Цей подарунок зможе зіпсувати ваші і без того «не гладкі відносини» і посприяє скандалу.

Не слід дарувати ножі і набір ножів хворій людині, щоб погані прикмети не посприяли погіршення його здоров'я. Не даруйте набір на новосілля і Новий рік з тих же міркувань – щоб не погіршити відносини з людьми.

Можна дарувати набір ножів?

Коли дарують ніж, що потрібно робити?

Негативною енергетикою подарунок зможе володіти тоді, коли ви самі дуже вірите в погані прикмети. Але, сучасна людина дуже винахідливий і, щоб нейтралізувати будь-яку негативну дію подарунка, придумав лазівку.

Перед тим як вручити ножі, дарує вимагає за них гроші. Це може бути будь-яка символічна сума. Таким чином, подарунок купується і не зможе «завдати шкоди».

Що робити з подарованим ножем?

У будь-якому випадку, якщо вам подарували ніж, потрібно реагувати на нього правильно: не робити великі очі і відкривати рот, а посміхнутися і з радістю приймати подарунок. Те, як ви воспримите презент, покладе початок вашого користування цими ножами.

Крім того, вважається, що подаровані ножі самотньої жінки принесуть тільки добробут. Вони посприяють її знайомства з майбутнім чоловіком. Підсвідома неприязнь до подарунку буде тільки сприяти неприємного майбутньому. Якщо ви не перестаєте сильно переживати, то перед тим, як візьмете ножі в руки, дайте хто дарує людині за них монетку.

Як правильно дарувати ножі?

Як правильно дарувати ніж?

Дарувати ніж слід тільки з приємними емоціями та побажаннями. Якщо ви будете сумніватися в якості, важливості і потрібності свого подарунка, він не принесе радість своєму власникові. Підготуйте заздалегідь вітальну промову, вірші та побажання від усього серця.

Вручайте ножі впевнено. Постарайтеся відзначити важливість свого подарунка. Розкажіть, як трепетно ви обирали саме ці ножі і чому. Побажайте тільки позитивних змін, які можуть статися з людиною після такого подарунка. Посміхайтеся і розділіть радість.

Як приймати ножі в подарунок?

Гравірування на ножі в подарунок, навіщо робити?

Гравірування часто прикрашає вироби з металу, ножі не виняток. Прикрасити ножі гравіюванням можна з будь-якого приводу: ювілей, день народження, весілля і так далі. Гравірування своєрідним чином «таврує» цей предмет, роблячи його приналежністю тільки однієї людини.

Існує думка, що ніж з гравіюванням буде приносити удачу тільки тій людині, якій належить і дарувати біди всім іншим, хто візьметься за нього. Саме тому відомі шеф-кухарі і працівники кухні часто роблять гравірування зі своїми ініціалами і назвами ресторанів на особистих ножах.

Відео: «Що буде, якщо подарувати ніж?»