Кінокомедії 2019: найкраща підбірка. Комедія для сімейного перегляду: відео

Дивіться комедії і отримуйте заряд позитивних емоцій на тривалий час!

Зміст

Легкі комедії можна дивитися всією сім'єю. У них немає сварки, з'ясування стосунків, незручних жартів, оголених тіл і інших гострих моментів. Все делікатно, цнотливо, скромно і смішно.

  • Будь-який режисер скаже, що такі комедії знімати складно, так як потрібно догодити великої аудиторії глядачів — підлітків, їх батьків, і навіть бабусям і дідусям.
  • Легкі сімейні комедії, пригодницькі фільми, в яких герой опиняється в непередбачених ситуаціях, що виникають певним шляхом. З цих ситуацій йому потрібно викрутитися, завойовуючи симпатію аудиторії.
  • Сюжети цих фільмів можуть бути різними, але їх об'єднує одне — це позитивна та неперевершена кінцівка.
  • Ми не розставляли фільми за списком, або в порядку від старого до нового. Ці фільми можуть і не претендувати на ТОП, але вони дуже позитивні і смішні. Просто включайте і дивіться — буде весело і життєво!

Фільм комедія — «Моя любов».

У цій кінокартині є забавні і життєві епізоди, дивитися їх легко і цікаво. У фільмі «Моя любов» розповідається про одному моменті життя красивої дівчини Аліни.

Її кар'єра в агентстві нерухомості йде вгору, вона успішна і користується популярністю у чоловіків. В один момент дівчина дізнається про загибель своєї сестри, у якій залишається один маленький синочок.

У цьому фільмі режисер хотів показати не любов жінки до чоловіка, а її справжній материнський інстинкт, який вона відчуває до свого племінника.

Незважаючи на те, що обранець Аліни намагається «сплавити» хлопчика його біологічному недбайливого батька, дівчина зуміла відчути підступ і помітити підлість її коханого. У підсумку вона знаходить нову любов, яку, можливо, пронесе через усе життя.

Фільм комедія — «Дід 005».

Два діда в одній сім'ї — це велика рідкість у наш час. У фільмі «Дід 005» кумедні люди похилого віку люблять своїх близьких і допомагають їм у всьому. Один у складній ситуації підключає своїх колишніх учнів, а інший — б'є по обличчю зятю вазою, щоб не зраджував своїй дружині.

Є в цій комедії і справжня любов. Головна героїня дуже красива і чарівна, вона гідна вірності і щастя. Але не все так просто!

Крім цього в даній комедії можна насолоджуватися неповторними видами Вірменії, адже фільм знімався в гостинному і красивому місті Єревані.

Фільм комедія — «Світська левиця».

Проста і скромна дівчина Ліза живе на околиці Москви зі своїм батьком, який працює сантехніком. Фільм «Світська левиця» легкий для перегляду всією родиною.

Ліза шукає роботу і влаштовується домробітницею до Гаріку, який є власником одного модного глянсового журналу. Його батько — відомий, але вже покійний диригент Великого театру.

Гарік живе в шикарній квартирі свого батька в старому арбатском будинку. Раптом з'являється його сестра, яка вирішує зробити з Лізи справжню світську левицю, придумуючи їй історію спадкоємиці великого стану. Але як позбавити дівчину від старих манер і недорікуватості?

Фільм комедія — «Як розвести мільйонера».

Молодий і багатий наречений — про це мріють багато дівчат. Головній герой фільму «Як розвести мільйонера» Кирило Торопов має велике стан. Одного разу він вирішив посперечатися зі своїми друзями, що зможе призвести до РАГСУ п'ять наречених. Хлопці почали над ним сміятися: «Навіщо тобі це? У нас в країні можна мати тільки одну дружину!»

Кирило був упевнений, що жарт буде цікавою, так як всі дівчата втечуть з Рагсу як тільки дізнаються, що він жебрак. Жарт вдалася б, якщо б не одна обставина — головний герой закохується в одну з наречених.

Дівчина випадково чує розмови друзів, що це була суперечка. Як тепер Кирилові вийти зі сформованої ситуації, а головне, як знайти щастя?

1 частина

2 частина

Фільм комедія — «Як вийти заміж за мільярдера».

Комедія «Як вийти заміж за мільярдера» дуже цікава і легка для перегляду. Юна дівчина по імені Кім влаштовується на роботу на гірськолижному курорті. Вона не може освоїтися на новому місці, так як дівчина не бачила такої розкоші в житті, розкутості серед людей і високих спортивних рекордів.

Раптово дівчина виявляє в собі талант по спуску на сноуборді. Вона вирішує брати участь у змаганнях, де зустрічає сина власника курорту. Він приїхав сюди відпочивати з дівчиною.

Чи зможе скромна Кім виграти змагання? Як їй дізнатися, чи справжні почуття до неї у «золотого хлопчика»?

Фільм комедія — «Домробітниця».

Головна героїня фільму «Домробітниця» приїхала в Москву з периферії. Вона хоче запропонувати свій дизайнерський проект одному з відомих бізнесменів, який не бажає з нею навіть розмовляти, не беручи дівчину в робочий час, ні ввечері.

У молодої особи свої амбіції, трохи нахабства в характері й прагнення щось зробити в цьому житті — все це допомагає їй прийти на зустріч до бізнесмена до нього додому, але він не знає про її задуми. Однак, дівчина потрапляє в будинок до бізнесмена в якості домробітниці.

Тепер їй потрібно догодити «господарю» і підсунути йому свій проект. Але все б йшло за планом, якщо б головна героїня не закохалася в москвича. Що буде далі — відповість бізнесмен взаємністю або буде дивитися на дівчину, як на домробітницю?

Фільм комедія — «Страшна красуня».

Красива дівчина Ліза у фільмі «Страшна красуня» страждає із-за своєї розкішної зовнішності. Вона не може влаштуватися на нормальну роботу. Їй пропонують місця роботи, які не відповідають її запитам і амбіціям.

Їй не подобається, що оточуючі люди бачать в ній не щиру і добру Лізу, а супер красуню, якої можна запропонувати все що завгодно. У дівчини є один вихід — це зробити свою непримітну зовнішність, а особа негарним.

Вона змінює свою зовнішність, щоб досягти всього, про що мріяла, будучи красивою. Завдяки цим змінам, страшна красуня знаходить роботу своєї мрії, а потім і ідеального чоловіка, в якого закохується.

Фільм комедія «Закоханий і беззбройний».

В одній армійській частині з'являється молода дівчина, але вона не є беззахисною і скромною красунею. Олександра — інструктор з дзюдо, вона не звикла програвати. Їй доручено за два тижні підготувати хлопців до змагань, і зробити з них згуртовану команду безстрашних спортсменів.

Але чоловікам не подобається, що битися їх вчить жінка. Проти незалежної Олександри затіває війну ловелас і популярний чоловік серед жінок — лейтенант Авдєєв.

Хто переможе у цьому поєдинку? Любов, пристрасть і прекрасні відносини між чоловіком і жінкою — все це можна побачити в такої легкої російської комедії під назвою «Закоханий і беззбройний».

Фільм комедія — «Шукаю дружину з дитиною».

Борис і Віра — головні герої фільму «Шукаю дружину з дитиною», палко закохані одне в одного. Вони вирішують зробити свій роман курортним. Але у Віри є чоловік — Ігор, який любить свою дружину, і вирішує відправитися на відпочинок з нею. Віра обманює чоловіка, і каже йому, що їде відпочивати з подругою, але чоловік не відступає.

Дівчині допомагає Борис, який запрошує свою однокласницю на роль міфічної подруги — Лади. Їй доводиться виконувати роль досвідченого астролога, і навіть на час стати дружиною Бориса. Чим закінчиться ця гра, і як будуть виплутуватися зі сформованої ситуації головні герої?

Фільм комедія — «П'ять наречених».

1945 рік — закінчення війни. Славні воїни-переможці, звільнили країну від німецьких загарбників, мріють повернутися додому. Але головнокомандувачі не поспішають відпускати солдатів на Батьківщину, адже ще залишилися незакінчені справи і недобиті німці.

Молоді люди з фільму «П'ять наречених» засмучені усіма обставинами, що склалися, адже хороших дівчат можуть розібрати. Вони приймають важливе рішення, і дають доручення своєму другові, якого відправляють у відрядження на Батьківщину — знайти п'ять наречених і одружитися на них за допомогою посвідчень друзів.

Чи спрацює цей авантюрний план доблесних льотчиків-винищувачів? Як буде викручуватися з ситуації, що склалася хлопець, коли дівчата всі дізнаються?

Фільм комедія — «Туристи» 24 серії (сміятися до сліз)

Дуже смішний фільм «Туристи» розповідає про те, як вміють відпочивати росіяни. У першій серії ви побачите, як головні герої вирушили до Туреччини на відпочинок. Тут їх чекають цікаві пригоди.

Курортні романи в Туреччині починаються з кожним заходом сонця, так само як смішні ситуації, в які потрапляють наші співгромадяни. Любов, короткі романи, нескінченні базари, величезні готелі з ввічливими власниками, що говорять на міжнародному — російською мовою. Все це буде в цій комедії — дивіться і насолоджуйтеся!

У другій серії фільму «Туристи» вже добре видно сюжетна лінія комедії. Головні герої потрапляють у незвичайні для себе ситуації, здаються дуже смішними і кумедними.

Нові знайомства, смачні коктейлі, чисті пляжі і тепле море — фільм сподобається абсолютно всім. Відпочивайте і насолоджуйтеся переглядом!

  • Всі серії ви зможете знайти на сайті YouTube за цим посиланням.

Шукайте улюблений фільм і влаштовуйтеся в улюблене крісло для перегляду.

Туристи 1 серія

Фільм комедія: — «Статус Вільний».

Микита — відомий стэндапер. У нього є дівчина Афіна, і хлопець її шалено любить. Він думає, що вони ідеальна пара. Але раптом дівчина повідомляє, що йде до іншого.

Приголомшивши цією новиною і тим, що її новий обранець — 40-річний стоматолог, дівчина починає збирати свої речі. Микита не хоче її відпускати і обіцяє Афіні повернути її протягом тижня.

На що готовий піти хлопець у фільмі «Статус Вільний», щоб повернути свою любов? Відступить він, і віддасть улюблену своєму суперникові?

Фільм комедія — «Справжня любов».

Молодий акторський склад фільму «Справжня любов» дозволяє дивитися його легко і невимушено. Цікава передноворічна комедія про процвітаючого адвоката і дівчину, яка тільки пробує себе у сфері журналістики.

Андрій і Олена вже встигли обпектися в минулих відносинах і зараз шукають справжньої любові. Вони не чекають чудес від життя, але життя сама готує для них цікаві сюрпризи.

Андрій переодягається в жебрака, так як всі попередні його дівчата цікавилися тільки грошима цього молодого адвоката. Журналістка Олена хоче стати відомою, і їй потрібно написати сенсаційну статтю. І тут, в процесі роботи, її чекає справжня любов.

Фільм комедія — » Не підганяй кохання».

Пишногруда тридцятирічна красуня на ім'я Катя, шість років чекала пропозиції вийти заміж від свого обранця. Але їй не пощастило, він виявився бабієм, і дівчина просто втратила час і витратила свою молодість на нього.

Але у кожної дівчини є подруги, які завжди прийдуть на допомогу в скрутну хвилину. Він хоче знайти чоловіка Каті по інтернету. Для цього вона повинна схуднути і прикупити собі нову і гарний одяг.

Дівчина обов'язково зустріне свою любов, але не варто квапити час — всьому свій час.

Фільм комедія — «Охламон».

Сава — син багатого бізнесмена. Це розпещений молодий хлопець, його поводження залишає бажати кращого. Він не слухає батька, і ніякі вмовляння рідних не допомагають.

Чим би закінчилася вся ця історія, якби батько не розсердився і не випадково вибив скло в банківському офісі. Така ситуація призводить до знайомства зі Світланою.

Дівчина відправляється в будинок бізнесмена за грошима, які повинен віддати батько банку в якості компенсації. Світлана отримує пропозиції від батька Сави на проведення експерименту. Чи зміниться життя обох молодих людей на краще? Можливо, їм і не вистачало один одного, щоб жити щасливо без проблем і пригод.