Топ-10 найбільш відвідуваних країн. Які країни найбільш популярні серед туристів з Росії?

Огляд країн, які найчастіше відвідують туристи.

Більшості туристів набридло відпочивати в найближчих регіонах власної країни, тому вони прагнуть виїхати за кордон, побачити щось нове, красиве, незвичайне. У цій статті ми розглянемо топ-10 країн, які більше за все і з задоволенням їдуть відпочивати туристи.

Топ-10 найбільш відвідуваних країн

 • На 10 місці виявилася Мексика. Як не дивно, ця небезпечна країна для жінок, досить популярна серед туристів. Це пов'язано з тим, що в ній знаходяться незвичайні острови, на яких величезна кількість піщаних пляжів, древніх руїн, руїни народів Майя, а також шикарні пляжі, тепле, ласкаве море. Зверніть увагу, що в Мексиці процвітає злочинність, тому необхідно бути дуже обережними, і не перебувати на самоті навіть на великих пляжах.

  Мексика
 • На 9 місці в цьому списку знаходиться Росія. У нашій країні розташовано 26 об'єктів ЮНЕСКО. Найчастіше туристи приїжджають на озеро Байкал, Камчатку, Алтайський край, а також на узбережжі Чорного моря. Відвідують великі міста, в яких величезна кількість пам'ятників. Найбільш популярними у туристів, які хочуть побути серед міської метушні, є Москва, а також Санкт-Петербург. Більше мільйона жителів Росії працюють саме в сфері туризму, регулярно займаються екскурсіями, розважаючи відвідувачів з інших країн.
  Алтайський край
 • На 8 місці знаходиться Великобританія. Незважаючи на те, що Лондон — один з найбільш дощових міст, його відвідують більше всього. Частіше всього відвідувачів можна побачити як раз на Тауерському мосту та в різноманітних фортецях. Це місто сповнений різноманітними пам'ятниками історії, а також красивими архітектурними будівлями. При цьому жителі міста досить незвичайні.
 • Найбільше туристів у Великобританію приїжджають як не дивно з Європи, тобто з сусідніх країн і навіть жителі США, Канади. Варто відзначити, що саме в Лондоні, а також Великобританії, на думку туристів, залишається найбільше грошових коштів. Саме у Великобританії отримують величезні прибутки в сфері туризму. Варто зазначити, що часто у Великобританії приїжджають для того, щоб відвідати незвичайні місця Шотландії.

  Шотландія
 • На 7 місці найбільш відвідуваних країн у світі знаходиться Німеччина. За деякими даними ця країна є найбезпечнішою для туристів, бо саме тут виявлено найменше крадіжок, а також нападів на жителів інших держав. Варто відзначити, що туризм в Німеччині дуже розвинений, тому більше 40% місцевих жителів відпочивають саме у своїй країні і нікуди не виїжджають. У державі дуже багато замків і парків, які охороняються. Саме сюди приїжджає величезна кількість туристів подивитися на зелені насадження, а також відпочити, приготувати барбекю. Серед найбільш відвідуваних міст можна виділити Мюнхен і Берлін.
  Німеччина
 • На 6 місці популярних країн є Туреччина. Після 2015 року кількість туристів у країні значно скоротилася. Це пов'язано з дією терористичних угруповань, а також різноманітних екстремістів на території країни. Тому туристи вважають за краще відпочивати в більш безпечних місцях. Варто відзначити, що це країна з багатою культурною спадщиною, різноманітними етнічними особливостями. В ній живе кілька народів, які дуже відрізняються один від одного. Ви потрапите в абсолютно різні цивілізації.
 • Крім того, в Туреччину часто приїжджають для того, щоб відпочити на берегах Середземного і Егейського моря. Тут ласкавий пляж, гарний пісок, а також величезна кількість готелів, де можна відпочити за досить невеликі гроші. При цьому ви отримаєте шведський стіл, гарне обслуговування і комфортні умови перебування. Ця країна дещо знизилася в рейтингу найпопулярніших серед туристів, саме з-за несприятливого положення і розгулу тероризму. Становище стабілізується.

  Туреччина
 • На 5 місці як не дивно розташувалася Італія. Справа в тому, що в цій країні знаходиться 50 об'єктів Юнеско. Найчастіше туристи приїжджають у Рим, Венецію, а також Мілан. Ці міста дуже популярні серед туристів, завдяки незвичайним пейзажам. Туристи приїжджають, щоб побачити таке явище, помилуватися водоймами і покататися на гондолах. Туризм в країні дуже розвинений і приносить у скарбницю величезні гроші.
  Неаполь
 • На 4 місці знаходиться Китай. Це держава дуже популярне серед туристів, тому що тут можна побачити безліч населених пунктів, які значно відрізняються один від одного. Тут можна знайти сільця, які сховалися серед лісу і розвинені, великі міста, з висотками і шикарними місцями. За прогнозами всесвітньої організації торгівлі, в 2020 році Китай може переміститися на перше місце.
 • Це пов'язано з тим, що дуже багато туристів Китаю, приїжджають для того, щоб здійснювати шопінг. Зараз досить популярні тури в Китай саме з метою придбання товарів. Тому серед туристів можете виявити велику кількість бізнесменів. Люди, які хочуть побачити китайські пам'ятки, в основному відвідують ущелини, водоспади, різноманітні монастирі, а також етнічні села і поселення біля річок і озер.

  Китай
 • На 3 місці знаходиться Іспанія. Саме сюди з'їжджається величезна кількість туристів подивитися на незвичайні пейзажі. Тут досить різноманітний відпочинок на будь-який смак і гаманець. Можете оселитися в тихій вуличці, неподалік від морського узбережжя, насолоджуватися місцевими делікатесами і спокійним відпочинком. Але тут можуть знайти собі розвагу любителі екстриму. Саме в цій країні процвітає корида. Ви можете стати глядачем чи навіть учасником цього дійства. Варто відзначити, що туризм в Іспанії є однією з провідних галузей, яка приносить величезні кошти в скарбницю держави.
  Іспанія
 • На 2 місці-США. Саме це держава відвідують жителі Мексики і Канади, а також Великобританії. Велика кількість штатів живе за рахунок туризму. Варто відзначити, що серед приїжджих популярні такі міста, як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, місця де можна витратити великі гроші, пограти в казино і знайти розваги на будь-який смак. Для туристів, які люблять незвичайні місця, підійдуть каньйони, різноманітні річки і озера США. Величезна кількість дивних і незвичайних місць, які можна відвідати.

  США
 • На 1 місці знаходиться Франція. Саме сюди стікаються величезні натовпи туристів, які хочуть спробувати місцеву кухню і насолодитися краєвидами. Саме у Франції можна відпочивати як влітку, так і взимку. Тому що в літній час тут можна відпочивати на морському узбережжі, відвідувати різноманітні парки, красиві місця з зеленими насадженнями. У зимовий час кататися на альпійських горах.
 • Туризм в цій країні дуже розвинений. Величезна кількість людей приїжджає саме в Париж для того, щоб помилуватися Ейфелевою вежею, і насолодитися місцевим колоритом. Країну вважають найромантичнішим державою, тому вона популярна серед молодят, які відправляються в романтичну подорож і медовий місяць.
  Франція

На жаль, в списку не увійшла Греція, тому як після кризи 2013 року туризм став менше розвиватися. Тому кількість людей, які відвідують держава, зменшилася. В цей список не ввійшов Таїланд, а також Єгипет. Тому що ці країни виключно популярні серед туристів колишніх країн СНД. Європейці, а також жителі США в ці держави відпочивати не їздять.

Які країни найбільш популярні серед туристів з Росії?

Найцікавіше, що думка російських туристів суттєво відрізняється від уподобань європейців, а також жителів США.

Список:

 • Варто зазначити, що на першому місці у росіян знаходиться Туреччина. Протягом декількох років ця країна лідирує за кількістю туристів з Росії. В основному величезною популярністю користується Анталія. Відносно дешевий Кемер. Саме завдяки доступності ці курорти користуються величезною популярністю серед Росіян.

  Туреччина
 • На другому місці знаходяться курорти рідної країни, тобто російські. В основному це Краснодарський край. Серед туристів дуже популярний Геленджик, а також Сочі. Збільшилася кількість відпочиваючих, які їдуть в Крим. Найпопулярніший регіон для відпочинку в Криму серед росіян — ПБК. В основному це Ялта, Новий світ і Судак. Саме в ці міста найчастіше приїжджають відпочиваючі з Росії.
  Адигея
 • На третьому місці у наших співвітчизників Єгипет. Поїздки відносно недорогі, тому росіяни користуються системою «все включено», із задоволенням відпочивають за низькими цінами.

  Єгипет
 • Незважаючи на те, що Греція не увійшла до списку найбільш відвідуваних країн для туристів усього світу, у це держава воліють їздити наші співвітчизники. Найпопулярнішими місцями в Греції для відпочиваючих є Родос і Кріт.

  Греція
 • Менш охоче російські туристи їдуть до Болгарії, Чорногорії. Тому що ці країни здаються дорогими у порівнянні з Туреччиною і Єгиптом. Але при цьому природа там набагато краще. Саме тому дані країни віддають перевагу молоді та успішні люди, які люблять активний відпочинок і подорожі.

  Болгарія

Як бачите, серед російських туристів європейський напрямок не дуже популярно. Однієї з європейських країн, в яку найчастіше їздять росіяни, є Греція. При цьому наші співвітчизники воліють відпочивати на курортах Туреччини та Єгипту. Багато воліють не виїжджати за межі власної країни. Це пов'язано з невисоким рівнем життя, а також невеликою кількістю грошей, які російські туристи готові віддавати за відпочинок.

ВІДЕО: Найбільш відвідувані країни серед туристів