До скількох років дитині продають дитячий квиток на літак? Яка існує знижка на дитячий квиток на літак? На скільки дешевше коштує дитячий квиток на літак від дорослого?

Дитячі квиток на літак коштують набагато дешевше, ніж дорослі. Дізнайтеся, до якого віку він покладений дітям.

Подорожі на літаку мають ряд переваг перед іншими наземними засобами пересування. В першу чергу — це велика швидкість, можливість добратися в іншу точку за короткий час. Ціни на авіаперельоти різняться для дітей, дорослих. Тому подорожувати можна спокійно навіть з немовлятами. Тим більше, що вартість квитків для немовлят мінімальна. Далі зупинимося на цій темі детальніше.

До скількох років дитині продають дитячий квиток на літак?

Багато авіакомпанії встановлюють свої ціни на квитки клієнтам, часто проводять акції, знижки і т. п. Але загальне правило те, що діти до дванадцяти років отримують знижки на перельоти. А вже з дванадцятирічного віку платити за квиток доведеться сто відсотків.

Ця інформація буде корисною для батьків, адже іноді доводиться відправляти дитину в далеку подорож поодинці. І перш, ніж вибрати транспорт, яким малюк поїде, треба оцінити всі позитивні й негативні моменти. Наприклад, щоб доїхати з одного кінця Росії в інший поїздом, знадобиться купа часу. На літаку це подорож виявиться набагато коротше і ціна на дитячий квиток не така вже й висока.

Дитячі квитки на літак

Яка існує знижка на дитячий квиток на літак?

Примітно, що діти до дворічного віку, які здійснюють переліт з дорослим не вимагають додаткового місця в тому випадку, якщо на одного з батьків припадає одна дитина. Ціна нульового квитка становить — 90% від дорослого.

Дитячий квиток можна брати до 14-річного віку. Знижки на них у різних авіакомпаній різні. Щоб точно дізнатися, які, треба безпосередньо зайти на портал компанії і дізнатися.

За другого малюка, підлітка, який теж буде летіти разом з мамою та братиком (сестричкою) вже доведеться платити в межах від 25 до 90% від вартості дорослого квитка. Якщо ви задумали взяти з собою коляску, багаж до 10 кілограм, то ця вага для вас буде безкоштовним.

ВАЖЛИВО: Передбачена додаткова плата за послуги супроводу дітей, коли вони здійснюють переліт без дорослих. Якщо новонародженому необхідно в дорозі буде дитяче харчування, то за нього платять теж за іншими тарифами.

Для зручності крихт є ще в салоні літака люлька, яка знаходиться на перших рядах пасажирських місць. Щоб потрапити на перші місця, купуйте квитки заздалегідь і обговорюйте ці моменти. В даному випадку ваші руки будуть вільні, коли малюк захоче подрімати. Та й дитині можна спокійно відпочити в люльці.

Знижки на дитячі квитки

Якщо дитині в період перельоту виповниться два рочки, то на переліт назад доведеться вже купувати квиток — від 2 до 14-ти. Ціна якої вже може бути в межах 25-50-ти, а то й 90 відсотків від дорослого.

На скільки дешевше коштує дитячий квиток на літак від дорослого?

В основному компанії акцентують свою увагу на трьох категоріях клієнтів, для яких актуальні різні цінові категорії на квитки:

  • Новонароджені діти до дворічного віку
  • Діти — вік від двох до 12 років
  • Дорослі — від вісімнадцяти

Новонародженим квиток обійдеться у десять разів дешевше, ніж дорослому. Звичайно, якщо ви не замовляєте додаткові послуги для немовляти.

Дітям від двох надають вільне місце в літаку за половину вартості квитка, найчастіше. Хоча в різних авіакомпаніях ціни можуть варіюватися, причому деякі беруть практично повну ціну за квиток.

Підлітки від 12 до 18 подорожують літаками по повній вартості. Тільки, якщо вони це роблять на самоті, то їм доведеться оформити ряд різноманітних документів. Обов'язкові дозволу обох батьків, причому папери треба завіряти в нотаріальній конторі і обов'язкова печатка на документі. У вартість квитка входить стандартна норма багажу.

Скільки коштує дитячий квиток?

Батьки завжди повинні пам'ятати, що не важливо, скільки коштує квиток на переліт, в першу чергу слід приділити належну увагу дітям. Врахувати всі за і проти різних видів транспорту. Вибрати оптимальний варіант, який більше підійде для дитини.

І якщо ви вирішили подорожувати на літаку, то заздалегідь підготуйте до перельоту малюка або підлітка. Розкажіть, що вас чекає захоплююче повітряне подорож, вивчіть з ним правила поведінки в даному виді транспорту. Нехай і дитина підготується до перельоту — візьме свої улюблені іграшки і т. п. Тоді час у літаку пройде непомітно і спокійно.

Відео: Вартість квитків для дітей