Відстеження посилок з Китаю в Росію з Алиэкспресс з трек-номером – сайт GdePosylka.ru. Як дізнатися, де моя посилка з Алиэкспресс в Росію з допомогою сайту GdePosylka.ru і трек-номера?

У початківців клієнтів завжди є багато питань по доставці з Aliexpress. У статті описано, як відстежити посилку на сайті GdePosylka.ru трек-номером.

Aliexpress приносить свої посилки з допомогою різних перевізників, тому отримати відправлення можуть в самих різних куточках планети. В Росії практично кожен четвертий житель хоч раз, але робив замовлення на даній торговій платформі. Шкода, що деякі потенційні клієнти розчарувалися в сервісі всесвітньої торговельної організації через незнання, як правильно написати адресу доставки, а потім відстежити посилку.

А адже це зовсім не складно. І покупці можуть бути завжди в курсі, де знаходиться відправлення і знати — коли ж нарешті воно прийде. Причому сервіси відстеження пропонують ряд зручних послуг для мобільного. Зокрема клієнту навіть будуть приходити СМС, де в даний момент знаходиться посилка.

Де краще відстежувати посилки і поштові відправлення з Китаю з Алиэкспресс?

Для покупців-чайників краще вивчити інструкцію про реєстрацію на порталі Aliexpress. Або пройти реєстрацію за допомогою відео-інструкції.

Тому, як замовити, дізнатися всю інформацію про товар вам буде простіше після створення свого особистого кабінету на порталі. Перш, ніж почати відстеження, клієнт отримає трек-номер посилки. До цієї події може пройти цілий тиждень, а може і трохи більше. Все залежить від того, який термін встановив торговець на оформлення доставки посилки до служби-перевізнику.

Переконатися, що отруєння вже на пошті ви зможете в закладки — мої замовлення. Статус посилки буде виглядати так: Відправлений. Вам щоб дізнатися, де посилка достатньо буде натиснути на — Перевірити відстеження, ви побачите, де товар.

Відстеження відправлення у Особистому кабінеті

Ви з легкістю дізнаєтеся, шлях вашого товару, якщо періодично будете заглядати в Особистий кабінет. Всі отримані дані про переміщення оновлюються часто.

ВАЖЛИВО: Не сплутайте номер вашого замовлення з трек-кодом відправлення. Це різні дані. Відстежити посилку можна тільки по треку. Як правило, він складається з букв, цифр, хоча часто буває, що номер у своєму складі має лише цифри.

Трек-номер Aliexpress

Крім цього порталу на Aliexpress ще зручно відстежувати покупки на спеціальних онлайн-порталах:

 • Алибонус
 • 17Track
 • ГдеПосылка
Відстеження посилок

ВАЖЛИВО: Треба врахувати, що іноді сервіси відстеження з-за великої відвідуваності можуть бути перевантажені. Тому для себе не завадить приберегти кілька порталів для зручності, щоб не чекати, коли відновлять роботу того чи іншого сайту.

Як дізнатися, де моя посилка з Алиэкспресс в Росію з допомогою сайту GdePosylka.ru і трек-номера?

Портал з російським інтерфейсом дуже зручний для відстеження відправлень з Піднебесної. Щоб скуштувати всі «принади» сервісу, вам знадобиться пройти звичайну процедуру реєстрації на ГдеПосылка. Зробити це можливо за наступною схемою:

 • Перейти по посиланню: цього порталу
 • Справа натиснути клавішу Реєстрація
 • Заповнити три вільні поля: електронку, пароль і ще раз пароль
 • Натиснути Зареєструватися
 • Зі свого електронного ящика підтвердити реєстрацію
 • І можна вже входити в особистий кабінет
 • Крім усього іншого, ви зможете зайти на портал через акаунти ВКонтакте, Фейсбук, через Гугл профіль.
Реєстрація на порталі ГдеПосылка

Після реєстрації вам не складно буде відстежити посилку. Для цього треба всього-то — дочекатися трек-номера від продавця, який часто присилають з Aliexpress на електронну пошту. Хоча буває, що воно не приходить з-за збоїв роботи інтернет-магазину або вам попався не чистий на руку продавець. Ще буває, що лист потрапив у Спам. Не лінуйтеся перевірити і спамние листи.

 • Ну а якщо ви хочете дізнатися точно вже була відправлена посилка чи ні, то відвідайте свій кабінет на Aliexpress. Там вам стане все ясно.
 • Скопіюйте трек-код на Алиэкспресс і вставити в рядок пошуку на онлайн-сайті ГдеПосылка. Вона знаходиться в правому верхньому кутку сторінки.
 • Після натискання жовтої клавіші пошук, ви дізнаєтеся всю інформацію про місцезнаходження посилки.
Відстеження відправлень Aliexpress

Можна звичайно знайти відправлення на цьому майданчику і без реєстрації, але тоді ви не зможете скористатися послугами. Наприклад, ті користувачі порталу, які пройшли процес реєстрації можуть отримувати інформацію на електронку про місцезнаходження відправлення і відразу відслідковувати кілька посилок (до п'яти).

А якщо ще сплатити підписку на ГдеПосылка, то одночасно ви зможете відслідковувати вже куди більше посилок з Aliexpress.

Відео: Огляд програми ГдеПосылка