Як змінити номер свого телефону в Вайлдберриз?

У статті є детальна інформація про те, як змінити номер телефону в особистому кабінеті покупця.

Онлайн-магазин Wildberriess займає найвищі позиції за популярністю серед інших інтернет-магазинів у покупців в Росії. Він приваблює клієнтів різноманітністю одягу, взуття, аксесуарів, електроніки, товарів для домашнього користування.

 • Також він відомий тим, що на порталі щодня надають знижки, проводять акції. Мережа його представництв є у всіх великих містах Росії. Покупці в цих пунктах видачі можуть отримати і поміряти придбаний товар.
 • Крім того, у даної платформи зручний інтерфейс, якщо у вас є навички користування комп'ютером, то створити свій особистий кабінет не складе труднощів, а змінити свій старий номер телефону на новий вийде без проблем. Далі про це докладно.
Онлайн-магазин Wildberries. Як поміняти номер телефону на порталі?

ВАЖЛИВО: Щоб здійснювати замовлення товарів в даному онлайн-магазині, новачкам слід пройти реєстрацію на порталі. Як це зробити, ви можете дізнатися тут в статті: Реєстрація в Росії на порталі Wildberries. При виникненні будь-яких питань, зв'яжіться зі службою підтримки зручним для вас варіантом, яка працює цілодобово.

Як змінити номер свого телефону в Вайлдберриз в Особистому кабінеті?

Для того, щоб отримати товар з інтернет-магазину при реєстрації потрібно вказувати тільки правдиві дані про себе, в тому числі і номер телефону. Саме на нього будуть приходити СМС про підтвердження реєстрації, про доставку відправлення. І кур'єри з вами будуть домовлятися про те, на який час вам доставити товар на будинок. У разі втрати телефону або інших проблем вам знадобиться замінити номер у своєму кабінеті на Вайлдберриз.

Інструкція щодо зміни № телефону в особистому кабінеті інтернет магазину Вайлдберриз

Щоб змінити номер телефону, зробіть наступне:

 1. Завітайте на портал Wildberries
 2. Знайдіть вгорі вкладку Увійти
 3. Увійдіть під своїм логіном, паролем в особистий кабінет
 4. Зліва знайдіть рядок Мої дані
 5. Для зміни № телефону в рядку, де написаний старий, введіть новий номер
 6. Натисніть Вислати СМС
 7. Прийде код на колишній номер телефону
 8. Введіть його в спеціальну рядок
 9. Тисніть на клавішу Підтвердити
 10. Вам автоматично прийде код на новий номер
 11. Його теж слід ввести
 12. Збережіть всі змінені дані.

СМС для підтвердження зміни

СМС з кодом підтвердження для зміни № телефону на Wildberries

У таких випадках слід написати письмове звернення на форум. Ввічливі оператори вирішувати ваше запитання у режимі листування.

ВАЖЛИВО: У випадку втрати телефону, у вас не буде доступу до старої сім-карті, відповідно код отримати на неї не вийде. З цим питанням знову-таки звертайтесь на форум Wildberries. Там же ви можете дізнатися про нові розробки функціоналу порталу.

Відео: Огляд магазину Wildberries