Татуювання із зображенням ангела-охоронця, крил ангела: види, приклади, фото, ескізи, відео, значення татуювання, що означає наколка у вигляді ангела в кримінальному середовищі, де краще наносити і які кольори використовувати?

Татуювання у вигляді ангелів мають особливий сенс. Вони являють собою божественний знак, який оберігає носія від бід, нещасть і приносить удачу.

Якщо у вас стоїть питання, яку краще вибрати татуювання, то не поспішайте з його рішенням Спочатку вивчіть, що означає та чи інша символіка тату, лише після цього приступайте до дій. Вибравши для нанесення на тіло образ ангела, теж ретельно вивчіть, що означає ця татуювання. Адже ескізи теж бувають різні і смислова символіка їх відрізняється.

В цілому образ ангела хоронителя означає, що ви перебуваєте під заступництвом Вищих Сил. Адже ангели — це посланці Бога, які покликані охороняти людей від напастей, бід, вони покликані бути духовними наставниками, покровителями. Цікаво, що у кожної людини є свій ангел, який опікується його все життя. З теорії ним є душа колись померлого рідної людини.

Татуювання із зображенням ангела-охоронця: які бувають види, фото

Конкретне значення тату з ангелами в чому залежить від смислового навантаження сюжету, конкретики стилю майстра. Давайте в деталях вивчимо, як вибрати потрібний ескіз тату і де краще його набити на тілі. Для цього розглянемо спочатку, які бувають види татуювань із зображенням ангелів.

Ангели-діти — Херувими. Вони несуть у собі символіку невинності і наївності, чистоти. Досить згадати маленького Купідона зі стрілами. Один вид Херувима викликає посмішку, а людині таке тату принесе радість, любов.

Татуювання Ангела-зберігача на руці

Ангелами вищої касти є Архангели. Всього таких представників сім. Це: Гаврило, Михайло, Рафаїл, Уриїл, Сариип, Ієремиїл, Реуїл. Архангели — перші посланці Бога, які здатні захистити небесні сили, смертні душі від будь-яких сил зла. Їх малюють зі зброєю, точніше — з списом, мечем.

Татуювання — Ангел Михайло

Є Вищі істоти — занепалі ангели. Їх шлях не співпадає з шляхом до Бога, тому їх вигнали з Небес. Люцифер — один з найвідоміших, серед них, він повстав проти Бога і теж був вигнаний. В результаті він створив цілу армію занепалих ангелів, які перейшли на його бік. Хто воліє такі тату — люди непримиренні, не люблять підкорятися загальноприйнятим нормам.

Тату з зображенням занепалого ангела

Казкові ангели – маленькі симпатичні, милі істоти, які по своїй натурі злегка нісенітні, пустотливі і трохи легковажні.

Казкові ангели — татуювання на руку

Женці людських душ — темні ангели (іншими словами — ангели смерті). Ці істоти приходять тоді, коли людині пора покинути світ живих, вже прийшов час. Такі тату рідко зустрічаються на людях.

Ескіз чорного ангела

Тату ангел, крила ангела: значення зображення для чоловіків і дівчат, фото

Як вже згадувалося вище, значення тату може бути різним. Татуювання може бути, і оберегом і навпаки, залучати до господаря (чоловікові, жінці) різні негаразди. Зміст тату з ангелами іноді трактується по-різному, якщо людина в неї вкладає певний сенс.

Татуювання можуть бути символом вираження віри у Вищі Сили. Тату з ангелами має захисну дію від всяких напастей, дає віру, надію, силу вирішити навіть самі нелегкі проблеми. Символ ангела може бути і знаком вірності і любові до когось. Висловлювати надію на гарне майбутнє.

Татуювання на плече — Ангел Охоронець

Якщо людина втратила близького друга або родича, то він може увічнити пам'ять про нього на тілі у вигляді ангела. Тоді це буде символом поваги. Наносять такі татуювання у місця, де їх не видно, щоб зігрівали душу.

Татуювання на спині — Ангел у вигляді сумуючої дівчата

Є дуже красиві ескізи з зображенням дівчат-ангелів. Вони більше несуть декоративну функцію. Такі тату з задоволенням наносять на тіло і хлопці, і дівчата.

Ангел у вигляді дівчини — татуювання на спину

Татуювання з ангелом і демоном — це інтерпретація боротьби протилежних сил всередині людини. Частіше їх набивають собі чоловіка.

Боротьба ангела, демона — татуювання

Ніжність, любов і миролюбність несуть в собі татуювання казкових ангелів або Херувимів.

Херувим — татуювання на тіло

Хто особливо гостро потребує свободи, прагне звільнення від тягаря тягот життя, завдає крила ангела на спину.

Крила Ангела — татуювання

Татуювання ангел: де краще наносити і які кольори використовувати

У кожної особистості свої вимоги до малюнку, нанесеному на тіло, люди вкладають різне смислове значення татуювання. Тому виставляти напоказ тату з ангелом небажано, краще набивати їх у місцях, прикритих одягом. Для процесу підійдуть область спини, грудей, стегна.

Також багато що залежить і від розміру зображення ангела. Великі краще наносити на спину, груди. Колір найчастіше для цього виду тату використовують чорно-білий або сіро-білий для казкових персонажів застосовують кольорові фарби. Малюнки на тілі створюються в різних стилях: класичному, реалістичному і в стилі акварель.

Який образ ангела ви бажаєте вибрати вирішувати вам, далі дивіться приклади таких. Молиться ангел збереже носія татуювання від усіх негараздів, лихого ока.

Молиться Ангел татуювання на тіло

Ангел-захисник з великими крилами у вигляді дівчини може нести таємний сенс, символізувати образ коханої, захищати сімейне вогнище від всіляких бід.

Ескіз — Ангел в образі дівчини

 

Татуювання летить ангела з музичним інструментом

Татуювання ангел: значення в кримінальному середовищі, фото наколок

В місцях ув'язнення заведено наносити татуювання, які несуть певний сенс. Так, занепалий ангел з темними крилами найчастіше завдають ті особи, які свідомо перейшли на бік зла і ні про що не шкодують. Так само ця татуювання іноді нагадує рецидивістові про якомусь злочині, де він втратив свого соратника.

Татуювання — падший ангел
Татуювання на спині чоловіки з зображенням занепалого ангела

ВАЖЛИВО: Тату летить ангел люблять собі набивати жінки-злодійки. Така наколка нібито охороняє їх від невдач у злодійських справах.

Татуювання ангел хранитель, крила ангела: фото, ескізи

Татуювання у вигляді ангелів популярні, як у чоловіків, так і у жінок. Чоловіки частіше вибирають для нанесення об'ємні тату на всю спину або груди. Образи наносяться в класичному або реалістичному стилі.

Татуювання — Архангел на спині чоловіки

Дівчата більше люблять невеликі татуювання на плечі, лопатках, верхньої частини спини, боків, руках, стегнах. Що стосується вибору, то багато чого залежить від уподобань, особливо юним модницям подобаються Херувими, казкові ангели, розмальовані в різні кольори.

Миле тату для дівчини з ангелом

Далі дивіться приклади ескізів тату з ангелами і крилами:

Крила ангела — ескіз
Татуювання ангел-дівчина

Після прочитання інформації про татуювання із зображенням ангелів, тепер ви з легкістю зможете зробити свій вибір, яку наколку наносити на тіло, а яку може і не варто.

Відео: Татуювання із зображенням ангелів