Що означає татуювання кота на тілі: історія. Наколка кот — її значення в кримінальному середовищі. Татуювання для чоловіків і дівчат — кішка: приклади, фото, ескізи, відео

У статті ви дізнаєтеся, що означає татуювання на тілі у вигляді кота, які бувають тату і побачите їх приклади.

У наш час багато людей мають на своєму тілі хоч одну татуювання. Зараз розмальовувати тіло досить-таки популярне заняття, особливо серед молоді. Майстра в тату-салонах можуть майстерно набити будь-який малюнок, який тільки побажаєте. Але перед тим, як вибрати ескіз для майбутнього зображення на руці, спині, плечі і т. д., поцікавтеся, що означає сподобалась картинка.

Кажуть, що татуювання впливають на життя людей, адже кожна з них несе певний сенс. Напевно, ви помічали, що і дівчата, і хлопці часто мають тату у вигляді тварин, серед таких наколок популярні кішки, коти. І не дивно, адже домашні улюбленці несуть в собі позитивну енергетику та можуть бути навіть талісманами на удачу. Давайте дізнаємося, що означає татуювання кішка на тілі.

Татуювання кота на тілі: історія, значення татуювання у різних народів, фото

Ще в давньому Єгипті люди прирівнювали кішок до божества. Образ кішки асоціювався з родючістю, веселощами, радістю. Кішка органічно вписувалася в дизайн будівель, уособлювала своїм виглядом жіночу красу, граціозність, привабливість.

Тату чорно-білого кольору кішка-сфінкс

У Скандинавії народ вихваляв котів, їм присвоїли статус захисників зерна. А ця культура високо цінувалася, серед скандинавів, адже кліматичні умови там суворі.

Тату кішка в реалістичному стилі

У Греції теж добре ставилися до тварини. Кота вважали символом ночі, Місяця. А кішка була чином привабливості жінок. У багатьох народів домашні тварини вважалися божественними істотами.

Татуювання кішка — символ ночі і Місяця

Японський народ приписував тваринам символіку багатства, успіху, благополуччя. По буддійських канонів кіт був охоронцем храмів від злих сил.

Ескіз тату — кішки-сфінкс

У середні ж століття в Європі ставлення до тварин було зовсім інше, не любили особливо чорних кішок. Згідно з прикметами, домашнє тварина приносило неприємності, невдачі у тому випадку, якщо перейде дорогу людині.

Татуювання кота: приклади татуювань, їх значення, фото

Зараз тим, хто вибрав тату кішка, маги пророкують успіх у матеріальному плані. Люди з татуюванням найчастіше виявляють такі риси характеру, як незалежність, загадковість, гострий розум, вміння відстояти свою думку та інші якості. Багато залежить від того, який сенс ви вкладаєте у цей малюнок на тілі і яку безпосередньо ви набили татуювання.

Є багато різних тату котів та їх значення трохи різниться.

 • Маленький кошеня — символізує ніжність, пробуджує спогади про славні дитячих роках. Найчастіше такі ескізи вибирають дівчата, мало того, що татуювання прикрашає тіло, ще вона підкреслює те, що володарка тату добра, зворушлива натура.
Сіре кошеня на спині татуювання для дівчат
 • Якщо ви вибрали татуювання — чорна кішка, то ця картинка, знову-таки, підкреслює самодостатність натури, до того ж, кішка володіє особливою граціозністю, загадковістю, привабливістю. Оформлення тату може бути різним. Як правило, дівчата часто вибирають маленькі, мініатюрні наколки з чорною кішкою.
Маленьке тату — граціозна кішка
 • Чоловіки віддають перевагу великі зображення тварини.
Чорний кіт — татуювання на руку
 • Сфінкс кішка крім привабливого, граціозного виду має властивість притягувати владу, удачу, матеріальний достаток. Єгипетська кішка може бути в різних виконаннях, іноді із-за різноманітності ескізів важко вибрати одне зображення.
Ескіз для татуювання — Кішка
 • Добряки і любителі посміятися, вибирають татуювання Чеширський кіт. З відомого мультика «Аліса в країні чудес» за твором Льюїса Керрола. Крім перерахованих вище якостей люди з такою тату володіють впевненістю, комунікабельність, легко можуть вирішити навіть самі заплутані справи.
Чеширский кот — татуювання на руці
 • Зла, агресивна кішка, яка показує свій оскал, насторожено, випускає кігті або готується до стрибка, вигнувши спину — означає, що власник тату може постояти за себе. Навіть мініатюрна, тендітна дівчина з таким малюнком має твердий характер і не йде на поступки. У чоловіків з норовливим характером популярний великий недоглянутий кіт зі шрамами. Він не довіряє нікому, вміє добувати собі їжу і бореться за виживання.
Тату для дівчат — Кішка

ВАЖЛИВО: Існує ще безліч ескізів на тему про кішок. Так, кіт у стрибку — означає повну пригод життя, коли людина не засиджується на одному місці, багато подорожує. Сліди котячих лапок — говорять про те, що господар тату може вийти з будь-якої, навіть найзаплутанішої ситуації. Татуювання з котами захищають і оберігають людину, адже вважається, що у тварин дев'ять життів.

Наколка кіт: значення татуювання у кримінальному середовищі, фото

Ще в часи існування СРСР, так і в 90-ті роки у осіб, які порушували закон була наколка кота на тілі. Вона показувала статус її власника на зоні. Зараз вже не все так строго, як раніше, татуювання стали популярними не тільки в кримінальних авторитетів. Багато їх роблять просто для краси і не завжди замислюються про сенс тату. Наколка кіт теж має своє значення в кримінальному середовищі. Ось тільки кіт на тілі ув'язнених нічого спільного не має з кумедними зображеннями на тілі, які роблять молоді люди в салонах.

У в'язнів абревіатура кіт розшифровується, як — корінний мешканець в'язниці. Зазвичай наколку набивають особам, які не раз порушували закон і в'язниця, можна сказати вже стала рецидивістові, як дім рідний. Кота вибрали в якості символу з-за того, що тварина теж прив'язана до свого дому. Для того, щоб було зрозуміло, чому у засудженого на тілі наколка кота, часто ще роблять напис: «Я знову вдома».

Кіт з ключами може красуватися на тілі злодія, який упевнено відчуває себе в будь-якій квартирі і будинку.

Ескіз наколки — Кіт у циліндрі

Невеликих котів на руках набивають собі кишенькові злодії. Найпоширеніший варіант наколка-перстень із зображенням голови тварини. Популярно серед злодіїв було зображати бантик на шиї кота — це зображення означало, що людина стукач, іншими словами — інформатор. Зараз цей символ забутий і ув'язнені просто так набивають тату з котом, у якого видніється бант на шиї.

Іноді на тіло наносять кота, зовні схожого на тигра. Це свідчення того, що особа не мириться з чинною владою. Самого ж тигра набивають на авторитети зоні.

Згідно з прикметами тим, хто завдасть на тіло голову кота завжди буде везти в крадіжці. Кіт у капелюсіциліндрі також наносять тільки авторитети на зоні — це престижна наколка. Господар її володіє великим авторитетом серед своїх співкамерників. Дуже цікаво, що важливо враховувати і місце, де нанесене татуювання.

Тату, нанесене на черевну область — говорить про свого господаря, що цей чоловік ніколи не заробляв гроші чесною працею, він злодій-домушник. Кіт, який знаходиться на нозі — значить, що господар наколки в основному отримує терміни за розбій і злодійство. Він має часті ходки на зону на невеликі терміни — один-два роки.

Наколка Кіт на нозі

Наколка, яка розташовується під пахвою, вказує на те, що її господар практично весь час проводить свій час у місцях не настільки віддалених. В'язниця для цієї людини — рідний дім. На спині наколку кота практично ніколи не набивають у кримінальному середовищі. Так що, завдаючи татуювання на тіло, спочатку слід гарненько подумати про її значення, інакше за використання абревіатур злодіїв може бути неприємна розплата, в тому числі і побої.

Татуювання для дівчат — кішка: її значення, приклади, фото

Дівчата перед тим, як нанести татуювання на тіло, в першу чергу розглядають, як вона виглядає. Тільки після цього можуть з'ясувати, що означає цей малюнок. Давайте розглянемо, які бувають тату з кішками, що вони значать і де їх краще наносити.

Щоб розібратися, яку тату вибрати, спочатку визначитеся зі стилем малюнка на тілі. Основні види стилів татуювання кішка:

 • Татуювання із зображенням кота в реалістичному стилі. Для таких картинок притаманне реальне бачення. Майстри тату наносять тварина, яка виглядає, як справжнє життя. Нижче ви побачите приклади таких малюнків на тілі. Значення тату загалом залишається таким же (незалежність, гострий розум), головне, що ще вкладає в душу зображення сам господар наколки.
Кішка — татуювання,3 зроблена в стилі Реалізм
 • Татуювання в стилі дотворк — зображення крупним планом, в чорно-білому кольорі. На малюнку видно навіть найдрібніші деталі.
Тату агресивний кіт у стилі Дотворк
 • Татуювання в стилі акварель — підходять більше романтичним натурам. Адже вони виходять без чітких меж і в яскравих кольорах.
Татуювання Кіт у стилі — акварель
 • Татуювання із зображенням кішок в стилі олдскул схожі на яскраві мультяшні малюнки. Часто господарі домашніх тварин увічнюють таким чином пам'ять про улюбленого вихованця на тілі.
Тату кіт у стилі олдскул
 • Любителі класики, завдають саме чорно-білі тату з зображенням кішок. Це говорить про те, що носії татух педантичні за життя у своїх уподобаннях.
Ескіз чорно-білого кота
 • Татуювання кішка і вино в останні роки набрала особливої популярності. Кішка певним чином нагадує образ сучасних людей, які в більшості своїй самостійні, самотні і горді.
Тату — кіт і вино
 • Любителі кішок з задоволенням набивають татуювання зі своїми домашніми улюбленцями, тому що вважають їх членами сім'ї. У такому разі тату кішка діє, як талісман. Приносить удачу власнику, матеріальний достаток.
Рудий кіт — татуювання
 • Татуювання з котами в стилі абстракція більше підходять для тих, хто закладає в тату магічну складову, застосовує їх, як оберіг
Тату — кішка. Абстракція
 • Татуювання кішка в геометричному стилі підходить людям, що цінують мінімалізм і тим, які цінують свій час, не люблять надмірностей.
Татуювання — кішка. Геометрія

Татуювання кіт, кішка: ескізи

Як бачите, татуювання з чином кішки має загальне значення, точніше означає, що господар тату наділений хорошим інтелектом, вміє мислити тверезо в будь-яких ситуаціях, має власну думку. Коли люди роблять тату, вони вкладають в малюнок свій прихований сенс, який і впливає на внутрішній світ.

Відео: Татуювання кіт, кішка — значення тату