Татуювання птах, зграя птахів: історичне, смислове значення образу птиці, походження татуювання птиці, приклади, фото, відео, ескізи. Що значить тату жар-птиці, голуба, чайки, сови, філіна, колібрі, орла, фенікса, пера птиці для чоловіків і дівчат?

У статті йдеться про те, що значить татуювання на тілі у вигляді птаха. Докладно розписано значення кожної птиці, є безліч фотографій та ескізів з тату.

Символ птиці означає свободу, вільний політ в безкрайньому небі, нереалізовані мрії і нелюдську силу. В наш час популярні татуювання з цим образом. Причому, можна побачити безліч прекрасних варіантів різних птахів на тілі людини. Ті хто вибрав саме це тату, вкладають свій сенс зображення, крім прихованого сенсу образ птахів несе в собі символ спорідненості зі стихіями повітря і вітру. Татуювання мають популярність не тільки у осіб прекрасної статі, а й у чоловіків.

Птахи ще уособлюють образ свободи. Ніхто їм не указ, вони можуть вибирати свій шлях самостійно. Якщо ви зважилися зробити татуювання у вигляді птаха на тілі, то спочатку вивчите в подробицях, що означає той чи інший вид даної фауни. Бо багато чого змінюється в залежності від того, який вид ви виберете. Далі детальніше.

Що означає татуювання птах: історичне, смислове значення образу птиці, фото

В давнину вважалося, що птах є помічником героїв, які відстоюють сили добра або зла. Як уже згадувалося, багато залежить від різновиду фауни. Так ворони завжди служили на стороні зла, а голуби були символом миру і добра.

Тату на руці хлопця — голуб

Птахи могли попереджати людей про очікує їх небезпеки.

Завдяки своїй здатності літати, вони вже заздалегідь бачили злі сили, про що і попереджали своїх господарів. Ще ці чарівні тварини у міфах різних країн були чином душ померлих, які прагнуть потрапити таким способом на небеса.

Тату на плече — птах

Ще в Стародавньому Єгипті існували цілі твори мистецтв з зображеннями людей із пташиними головами. Це символізувало безсмертя після переходу з цього світу в інший світ. Уособлювало духовні якості людської сутності. На стінах же самих гробниць талановиті майстри зображували птахів, які нібито є стражами покійного.

В європейських країнах, Америці воронов, грифів асоціювали з провісниками страшних захворювань. У Південній, Північній Америці птахи символізували повелителів різних стихій, вони на думку людей брали активну участь у створенні Всесвіту.

Татуювання — ворона на боці

ВАЖЛИВО: В Римі старожили спостерігали за співом птахів і передбачали майбутнє. Тому що вважалося, що ці тварини мають більше знань, ніж люди. Багато в давнину схилялися перед цими істотами, як перед божеством. Християни шанують голубів. Адже саме така птах приніс благу звістку про те, що скоро народиться Спаситель.

Тату з різними птахами, зграя птахів: значення, приклади татуювань, фото

 • Якщо ви вирішили зробити тату у вигляді ластівки на тілі, то спочатку вивчіть його зміст. Цей малюнок зараз трактується, як відданість своїм близьким і будинку, в якому ви живете. Такі люди вірні своїм другим половинкам і люблять постійність. Ще тату з ластівкою частіше роблять моряки, тому, що коли вже видно ці птахи, значить їх будинок поруч, корабель наближається до суші.
Тату на плечі — ластівка
 • Велике скупчення птахів у вигляді татуювання — гарна картина. Це символ бурхливого життя, безперервний рух, прагнення до пізнання, змін, подолання усіляких перешкод і в результаті вибір правильної стежки життя. Ще така тату властива творчим особистостям, які цінують свободу думки, створюють нові ідеї.
Зграя птахів
 • Символ миру, віри в добре майбутнє — це голуб. Такі птахи завжди викликали тільки добрі почуття. Вони асоціюються з відданістю, волелюбністю, вірністю, надією.
Татуювання на плечі — голуб
 • Тату у вигляді журавля обіцяє своєму власникові безтурботне життя, сповнене щасливих подій, ще це образ довголіття.
Татуювання на спині жінки — журавель
 • Коли весна вступає в свої права, починається пожвавлення, природа відроджується, приходять довгоочікувані теплі деньки. Малинівка — це і є символ оновлення, відродження. Вона є образом змін в кращу сторону, означає, що господаря тату буде підстерігати щастя після пережитих труднощів різного характеру.
Тату — на руці малинівка
 • Казковий птах — фенікс має містичне значення, символізує воскресіння душ, безсмертя людини, допомагає власникові справлятися навіть з непереборними труднощами, дає силу, впевненість, діє як сильний оберіг.
Татуювання на спині і на стегні у вигляді фенікса
 • Якщо бажаєте привернути удачу, щастя й багатство, то зробіть тату у вигляді жар-птиці. Це зображення так само, як і фенікс гарантує носія довголіття.
Красива татуювання на плече — Жар-птиця
 • Величні королі неба — орли мають символом величі, влади й могутності. Хто має такі татуювання однозначно прагнуть панувати. Якщо зображений на тілі орел з розкритими крилами і кігтями, то краще таку людину не ображати, він зможе помститися за себе.
Татуювання орел — на спині
 • Птахи чайки символізують море, вони більше придатні для мандрівників, мандрівників, які готові до нових емоцій, вражень. Вони мрійливі, люблять пригоди.
Татуювання на плечі дівчини — чайка
 • Лебеді — світлі птиці, найвірніші, найвідданіші. Лебідь є образом щирих почуттів, він вірний, благородний, щирий
Татуювання — лебідь
  Татуювання з совою і пугач на тілі людини асоціюються з великим інтелектом, мудрістю старійшин і спритністю. Сови завжди у різних народностей мали магічні сили, вони приносили удачу, допомагали долати навіть найбільші перешкоди. Не давали героїв билин робити необдумані кроки.
Сова — татуювання
 • Фламінго — цей символ пов'язаний з елегантністю, романтичністю, ніжністю, крихкістю, жіночністю.
Татуювання з фламінго
 • Містичний знак — ворон є вісником смерті, уособлює втрати. Але коли власник татуювання вкладає іншу смислове навантаження, то тату приносить велику силу, мудрість.
Татуювання ворон на спині
 • Символи сонця, краси, граціозності — павичі дають своїм господарям здобути славу, велич. Ще вони асоціюються з довголіттям, безсмертям. Люди, які вибирають такі тату мають багато цікавих якостей, таких як романтичність, царственість, багатогранність.
Татуювання на руці — павич
  Колібрі і горобець — невеликі пташки, вони дуже волелюбні, вважаються охоронцями душі людини. З ними можна знайти внутрішню красу, свободу. Хто вирішив набити таке татуювання, той прагне до нового, хоче пізнати себе. Птахи можуть діяти, як оберіг.
Татуювання горобець на плечі

Тату перо птаха: значення, приклади татуювань, фото

Особливо популярні тату у вигляді пір'я птахів у дівчат. І справді, такі малюнки виглядають на тілі дуже красиво. Значення у татуювання практично схоже на символіку птахів. Пір'я теж легко літають по вітру з-за своєї невагомості. Вони властиві натурам, які люблять свободу, творчість, креативні ідеї.

Татуювання у вигляді пера
 • Якщо перо розірвано, то це знак смутку, втрати, розставання з коханою людиною. Чоловіки іноді теж набивають собі це зображення. Символіка його при цьому не змінюється. Правда, для чоловіків цей образ являє собою ще біль, духовну силу, мужність.
 • Хто воліє набити татуювання на тілі пера павича, той в першу чергу прагне до розкоші, достатку. Має такі якості, як відповідальність, настороженість, такі люди можуть з легкістю надати допомогу тому, хто просить. Китайські народи приписували павиним пір'ям рідкісну красу, розкіш. Християни пов'язували їх значення з оновленням (такий же спосіб, як і символіка павичів). А народи світу шанували птицю в переказах і говорили про неї, як про мудрого створенні.
Малюнок пера павича на боці дівчини
Багато значить і те, про що ви думаєте, коли робите наколку, таємничий сенс дуже важливий при процесі створення зображення. Щоб внести позитивну динаміку, треба намагатися фантазувати про хороших моментах життя. Тому, як вже багато хто помічав, що при нанесенні малюнка на тіло, може змінитися доля власника татуювання.

Татуювання птахів — де краще наносити: кращі місця розташування

Коли ви вибрали певний ескіз, то необхідно продумати, куди наносити татуювання на тіло. Адже розмір тату може бути різним, великі зображення краще набивати на спині, грудях, ті що поменше — на стегні, нозі. Ще треба враховувати стать майбутнього власника тату. Адже не завжди красиво на чоловікові буде виглядати маленька пташка на стегні або попереку. Такі тату більше підходять дівчатам. До того ж, у чоловіків більше місця на плечі, там можна нанести гарне тату середнього розміру, що у дівчат буде гармонійно виглядати на стегні.

Далі дивіться приклади оригінальних ескізів татуювань на тілі, які можливо ви побажаєте набити собі:

Ворон на плечі
Татуювання на плечі — гріффон
Татуювання — пугач
Татуювання ворон
Татуювання філін: реалістичний стиль

Татуювання птах: ідеї, ескізи, шаблони, трафарети, фото

Вибираючи тату, краще слухати свій внутрішній голос, підсвідомо визначити, яка тату вам більше до душі.

Ескіз тату з чайкою
Ескіз тату ластівка в польоті
Ескіз тату — фенікс
Ескіз тату — горобець
Татуювання птиці
Чорний ворон

Серед такого розмаїття, звичайно ж, важко визначитися з вибором. Але все ж можна це зробити і внести деякі зміни в зображення, щоб розуміти свій прихований зміст, відомий тільки вам.

Відео: Татуювання у вигляді птахів на тілі, їх значення