ТОП-10 знаменитостей, яких били чоловіки

Пропонуємо переглянути добірку знаменитостей, яких били чоловіки, але вони не зламалися.

Зірки, яких били чоловіки

Тема домашнього насильства в сім'ї є актуальною. Так склалося, що багато чоловіків здавна били своїх дружин. Раніше жінки здебільшого мовчали, це вважалося нормою. В даний час все більше жінок не хочуть терпіти насильство і побої, відкрито заявляють про знущання над собою.

Важливо: Прислів'я говорить «Милі сваряться, тільки тішаться». Однак часом сварки переходить всі допустимі межі. Коли в родині присутній рукоприкладство, хорошого в цьому шлюбі немає і не буде.

Страждають від рукоприкладства не тільки прості жінки. Краса, слава і гроші не гарантують сімейного щастя і благополуччя. Багато знаменитостей в свій час теж стали жертвами домашнього насильства. Але вони змогли порвати свої нездорові відносини з чоловіками-тиранами, хоча багатьом з них довелося зіткнутися з погрозами і страхом. Сьогодні ці знаменитості вдало вийшли заміжня, змогли побудувати блискучу кар'єру і досягти успіху.

Вони не посоромилися розповісти свої історії, щоб привернути увагу громадськості до теми насильства у родині.

Відео: Відомі чоловіки-тирани

Валерія

У 1993 році співачка Валерія вийшла заміж за продюсера Олександра Шульгіна. У пари троє спільних дітей. У шлюбі подружжя прожило 10 років. Пізніше співачка розповіла, що це були найгірші 10 років її життя.

Валерія багато разів давала відкриті інтерв'ю, в яких розповідала про знущання чоловіка-тирана. Проявляти себе як тиран Шульгін став ще під час першої вагітності Валерії. Одного разу він всадив ножа їй у ногу, жорстоко бив до синців, бив до втрати свідомості. Співачці доводилося виступати з опухлим обличчям.

Валерія заробляла гроші, але вона їх не бачила. Так як перебувала під жорстким і суворим контролем чоловіка-тирана. На питання, чому співачка не викликала міліцію, коли чоловік її бив, вона сказала, що боялася того, що він її вб'є на місці.

Коли діти підросли, батько став знущатися і над ними. Донька Валерії Ганна Шульгіна розповідала, як батько виставляв її на вулицю в одній нічній сорочці. Чи примушував їсти морозиво в 4 ранку. А за непослух дітей відправляли в собачий вольєр.

Важко уявити собі те, що довелося пережити співачці і дітям. Одного разу Валерія не витримала і втекла від чоловіка-тирана до батьків в інше місто. Шульгін приїжджав туди, намагався викрасти дочку.

У шлюбі подружжя купили кілька квартир, які були записані на Олександра Шульгіна. Тому Валерія після розлучення залишилася ні з чим.

Валерія і Шульгін

Через деякий час співачка познайомилася з продюсером Йосипом Пригожиним. Між людьми зав'язалися стосунки. Донька Валерії Ганна не могла прийняти нового чоловіка матері, бо боялася, що її будуть ображати. Але Йосип Пригожин оточив кохану та її дітей турботою і теплом. Співачка продовжила свою кар'єру, діти щасливі.

Діти співачки Валерії

Важливо: Зараз Валерія у щасливому шлюбі, вона чудово виглядає і застерігає всіх жінок від відносин з чоловіком-тираном. У 2006 році Валерія написала книгу «І життя, і сльози, і любов», за мотивами якої пізніше був знятий фільм.

Валерія та Йосип Пригожин

Жасмин

Зірка співачки Жасмін запалала завдяки її першого чоловіка В'ячеславу Семендуеву. Чоловік — заможний бізнесмен, власник бутіків і ресторанів вперше побачив дівчину на фото. Він закохався в неї і захотів, щоб вона була його дружиною.

Весілля пари пройшла за всіма мусульманськими традиціями. На весіллі були присутні багато відомих зірок. В'ячеслав Семендуєв не хотів, щоб його дружина займалася тільки будинком і сімейним вогнищем, як робить це більшість східних жінок. Він вкладав гроші в кліпи і кар'єру співачки. Саме завдяки Семендуеву Сара (таке справжнє ім'я співачки) стала відома, як Жасмин.

Жасмин і її перший чоловік-тиран

Але пізніше стали бачити співачку в синцях. Вона довгий час не визнавала, що з нею відбувається. Однак через деякий час Жасмин госпіталізували у лікарню, на її тілі були численні гематоми, синці та садна. Виявляється, чоловік-тиран часто, і тривалий час бив відому і популярну співачку.

Східний чоловік зі строгими звичаями багато не брав у поведінці дружини, йому не подобалися її відверті вбрання і деякі сцени в кліпах. Чоловік був дуже строгий і вимагав від дружини покірності.

Так виглядала співачка Жасмін

Жасмин довгий час не наважувалася розповісти про те, що її впливовий чоловік виявився тираном і виявляв фізичну агресію. Зробити публічну заяву і подати на розлучення Жасмин змогла тоді, коли про це дізналися після її госпіталізації, мовчати далі було неможливо.

Далі пішов гучний шлюборозлучний процес, співачка домоглася права опіки над спільним сином пари Михайлом.

Жасмин з сином від першого шлюбу

Важливо: Після цього співачка вийшла заміж вдруге за бізнесмена і політика з Молдавії Ілана Шора. Другий чоловік виявився майже на 10 років молодше Жасмин, але це не завадило парі стати щасливими. Весілля була дуже красивою і розкішною.

У пари з'явилося двоє спільних дітей. Жасмин продовжила виступати і випускати альбоми. Однак і вдруге Жасмин зіткнулася з невдачами і проблемами в шлюбі. Другий чоловік Жасмин став фігурантом гучного фінансового розгляду і потрапив у в'язницю. Жасмин підтримує чоловіка і вірить у його невинність.

Жасмин і її родина

Крістіна Орбакайте

Крістіна Орбакайте — відома співачка, дочка примадонни російської естради Алли Пугачової. Вона теж потрапила в неприємну історію, намагаючись влаштувати особисте щастя.

Після розлучення з Володимиром Пресняковим у 1997 році Орбакайте познайомилася з чеченським бізнесменом Русланом Байсаровим. У 1998 році у пари народився син Дені. Байсаров став цивільним чоловіком Христини, офіційний шлюб молоді люди оформляти не стали. Але уклали шлюб в мечеті з усім ісламським законам. Крістіна Орбакайте шанобливо ставилася до родичів і традицій сім'ї свого чоловіка-тирана.

Крістіна Орбакайте, Руслан Байсаров і їх син Дені

Проте чоловік виявився дуже ревнивим. На презентації альбому Крістіни Орбакайте «Травень» чоловік приревнував співачку і на очах у всіх затягнув її в гримерку. Там він почав жорстоко її бити. Ніхто не міг зупинити розлюченого чоловіка Орбакайте. В результаті у Крістіни Орбакайте виявився зламаний ніс.

В одному з інтерв'ю Христина розповідала, що після того, що сталося вони вирушили додому. Вона довго плакала у ванній, а чоловік принижував її, розповідаючи, що вона ще приползет до нього.

Після цього Руслан Байсаров попросив вибачення у матері дружини — Алли Пугачової. В якості вибачення він подарував їй розкішну квартиру. За його словами, так вимагали традиції. Примадонна не стала відмовлятися від подарунка.

Після скандалу з побиттям пара розлучилася. Але пов'язував їх спільна дитина — Дені, навколо якого розгорівся гучний скандал. У 2009 році після літніх канікул хлопчик не повернувся до мами. Канікули він проводив у батька в Чечні. Потім чеченський суд виніс рішення, згідно з яким право проживання та піклування перейшло до Руслана Байсарова.

Крістіна Орбакайте і Алла Пугачова не могли змиритися з таким рішенням. Вони публічно звинувачували батька хлопчика в крадіжці, судилися, приходили на телепередачі, проводили прес-конференції. Справа набула розголосу.

В даний час конфлікт вичерпаний, Дені навчається у Великобританії. А Крістіна Орбакайте вийшла заміж втретє і народила доньку Клавдію.

Крістіна Орбакайте з сином
Орбакайте з чоловіком і донькою

Роза Сябітова

Важливо: Популярна сваха, яка влаштовувала долі сотень жінок, сама опинилася в центрі сімейного скандалу.

Роза Сябітова — одна з тих бізнес-вумен, які зробили себе самі. Її перший чоловік помер від серцевого нападу багато років тому, тоді Розі було 30 років. Двох дітей Троянда піднімала на ноги сама, кар'єру будувала також без чиєї-небудь допомоги.

Одного разу на телепередачу «Давай одружимося!» прийшов красивий, молодий і ставний фітнес-інструктор. І замість того, щоб добиватися руки гості передачі, вирішив зав'язати відносини з свахою. З Трояндою Сябітової. Знаменитість закохалася і вирішила зав'язати стосунки. Вони одружилися через три місяці після знайомства. Весілля було пишне і красивою.

Весілля Рози Сябітової і Юрія Андрєєва

Але як виявилося, молодий і гарний чоловік Рози Сябітової виявився ревнивцем і до того ж ледарем. Роза дала йому права керування у своєму шлюбному агентстві, замість ефективного управління чоловік-тиран витрачав на себе гроші і марнотратно до них ставився.

Крім цього, він частенько бив дружину. Троянда не хотіла виносити сміття з хати, але одного разу чоловік побив її прямо на вулиці на очах у всіх. Про подію швидко ширяться чутки, Розі довелося розповісти про свою невдалу сімейного життя. Перший чоловік Троянди ніколи не піднімав на неї руку, вона навіть не думала, що так може статися саме з нею.

Роза Сябітова з колишнім чоловіком
Новий шанувальник Троянди

Сваха схудла, зробила кілька пластичних операцій, про які говорить відверто. Шлюбне агентство довелося закрити, так як воно перестало приносити прибуток. Однак Троянда продовжує жити красивою, успішною життям. Як вона сказала: «Я порушила закон відносин, за це й поплатилася!» На питання про те, як же так могло вийти, що у відомої свахи країни такий чоловік, Троянда відповідає, що вона — просто жінка та чоловік, якому властива слабкість.

Так виглядає Роза Сябітова зараз

Катерина Архарова

Катерина Архарова — розумниця і красуня, актриса і дружина, яка зазнала насильства. Вона дебютувала в італійському кіно, там вона отримала популярність. Але пізніше приїхала в Росію, де його тепло зустріли. Свою акторську кар'єру вона продовжила в Росії.

Важливо: Особисте життя Катерини Архаровой була під сімома замками. Ніхто не знав, чи була вона в стосунках і з ким. Так тривало до тих пір, поки актриса не вийшла заміж за відомого актора Марата Башарова.

Весілля з розмахом. Проте всього через кілька місяців після весілля Катерина Архарова опублікувала знімки, на яких її обличчя просто неможливо було впізнати. Її побив п'яний знаменитий чоловік-тиран.

Катерина Архарова і Марат Башаров

Марат Башаров довгий час заперечував факт побиття дружини. Однак правду не сховаєш. Багато друзів-знаменитостей висловилися дуже різко про вчинок Марата, можна сказати, відвернулися від нього.

Між подружжям був тривалий і гучний шлюборозлучний процес. В результаті скандал зам'яли. Марат Башаров одружився в черговий раз. Нова дружина Марата подарувала йому сина, і незабаром теж була госпіталізована. Виявилося, що актор підняв руку на свою нову дружину.

Катерина Архарова висловила своє співчуття дружині Башарова і сказала, що його тільки могила виправить. У серпні 2018 року Катерина Архарова вийшла заміж вдруге. Її обранцем виявився бізнесмен.

Катерина Архарова і її чоловік

Тіна Тернер

Не тільки російські знаменитості, але і закордонні зірки піддаються домашньому насильству.

Тіна Тернер — відома співачка, танцівниця, актриса. Коли їй було 18 років, вона познайомилася з Айком Тернером. Тіна захоплювалася талантом музиканта і закохалася в нього. Тіна хотіла потрапити в групу Айка Тернера, але він не вірив у її успіх. Пізніше він все ж взяв її в свою групу. А потім пара одружилася.

Незабаром після весілля Айк Тернер став бити свою дружину, доводити її до психологічного виснаження. У подружжя було двоє синів, один син був загальним, але батько сімейства замість поваги до дружини відчував злість і агресію. Багато друзі і колеги знали, що відбувається в сім'ї Тернер, але ніхто допомогти не міг. Айк Тернер вживав кокаїн, ймовірно, це доводило його до сказу, агресії і знущань над коханою жінкою. Тіна навіть намагалася покінчити із собою-за вічних побоїв і знущань.

Важливо: Після 16 років шлюбу Тіна не витримала, вона просто втекла від чоловіка-тирана з кількома центами в кишені. Після цього вона взяла перерву в музичній кар'єрі.

Тіна і Айк Тернер

Вже на початку 80-х років Тіна Тернер повернулася на сцену і довела всім, що вона не жертва, а справжня зірка. Свого колишнього чоловіка-тирана вона більше не бачила і не спілкувалась з ним. У 2007 році Айк Тернер пішов з життя уві сні. Тіна повідомила через свого представника, що вона знає про це і ніяких коментарів давати не буде.

Знаменитість написала книгу, в якій звинувачувала колишнього чоловіка в жорстокості, наркоманії, жорстокості. Пізніше був знятий фільм по цій книзі.

Тіна Тернер в молодості

Тіна вийшла заміж вдруге. Але до цього шлюбу вона підійшла більш відповідально. Зі своїм майбутнім чоловіком Тіна зустрічалася цілих 27 років. Пара оформила стосунки в 2013 році. Донині подружжя щасливі у шлюбі.

Тіна Тернер і її чоловік

Ріанна

Важливо: Загальна улюблениця публіки Ріанна теж став жертвою побиття. Співачку побив хлопець напередодні церемонії «Греммі».

Публіка довго спостерігала за відносинами молодої пари — Ріанни і Кріса Брауна. Стосунки між закоханими були дуже пристрасними, вони не соромилися демонструвати свою любов на публіці.

Ріанна і Кріс Браун

Співачка Ріанна тільки набирала обертів своєї популярності. Але раптом не з'явилася на церемонію «Греммі».

Як з'ясувалося, напередодні її хлопець Кріс Браун побив її просто в машині. Спочатку продюсери хотіли зам'яти цей інцидент, але не вдалося. В результаті був суд, Крісу Брауну було заборонено наближатися до Ріанни протягом певного часу ближче, ніж на 50 метрів. Крім цього, музикант сплатив компенсацію співачці і отримав умовний термін. За кордоном тиранів карають суворіше, ніж у нас.

Ріанна виклала в Мережу фото побоїв

Шанувальники Ріанни обрушилися на музиканта. Ріанна стала викладати в мережу фото з побоями. Так вона хотіла привернути увагу громадськості до теми домашнього насильства у сім'ї.

Кріс Браун спочатку заперечував свою вину, потім зізнався. Через деякий час він опублікував ролик з публічним вибаченням. За словами Кріса він важко переживав цей період і навіть думав про суїцид. Переживала про подію також його мати, яка давала коментарі на цю тему. Вона вважає, що цей день став найгіршим для неї та її сина.

Кріс Браун прикрасив шию тату, на якому зображено обличчя побитої жінки. Ріанна теж зробила татуювання з написом «Ніяких помилок, тільки уроки!».

Кріс Браун зробив тату з зображенням побитої жінки

Пізніше Кріс Браун намагався помиритися з Ріанною, та й сама вона була не проти. Ріанна намагалася пробачити екс-коханого, за її словами, вона намагалася змінити його. Але в неї не вийшло, в результаті пара остаточно порвала стосунки.

За відносинами цієї пари 10 років тому стежили мільйони людей, але на жаль, ця історія не закінчилася хеппі-ендом.

Ріанна не став зациклюватися і побиватися з цього приводу, вона як і раніше залишається дуже затребуваною і популярною співачкою. Ріанна відома і популярна у всьому світі. В даний час вона зустрічається з мільйонером з Саудівської Аравії. Пара не афішувала свої відносини, але правду не приховаєш.

Ріанна з новим бойфрендом

Кім Кардаш'ян

Відома світська левиця Кім Кардаш'ян в одному зі своїх шлюбів теж дізналася не з чуток, що таке постійні побої і приниження.

За Деймона Томаса Кім Кардашян вийшла заміж, коли їй було всього 19 років. Вона зізналася, що зробила це під впливом наркотиків і потім дуже шкодували про скоєному.

Деймон Томас став бити свою дружину відразу після весілля. Крім цього, він забороняв їй спілкуватися з друзями, родичами. Кім було заборонено виходити з дому без дозволу чоловіка, не можна було одягати що-небудь без схвалення дружина. Якщо треба було кудись вийти дівчині для початку потрібно було запитати дозволу у чоловіка.

Кім хотіла подзвонити в поліцію, але боялася. Тому що Деймон Томас погрожував розправою над нею та її родиною.

Кім Кардашьян і Деймон Томас

Через три роки після шлюбу Кім Кардашьян не витримала і подала на розлучення. Між подружжям був суд. Колишній чоловік Кім Кардашьян виплатив їй моральну компенсацію. Однак погрози тривали навіть після розлучення. Коли Кім повернулася забирати свої речі з квартири, за її словами, колишній чоловік-тиран погрожував їй.

Кім не стала зациклюватися на тому, що трапилося і не перестала вірити в любов. До її знайомства з чоловіком Каньє Уест дівчина ще кілька разів вступала у відносини з чоловіками. Але справжню любов і сімейне щастя Кім Кардашьян знайшла, зустрівши свого нинішнього чоловіка і батька дітей Каньє Уеста.

Кім Кардашян і Каньє Уест
Кім з дітьми і чоловіком

Мадонна

Суперзірка Мадонна пройшла тернистий шлях до слави. На цьому шляху їй довелося зіткнутися з жорстокістю коханого чоловіка.

Важливо: Мадонна і Шон Пенн одружилися у 1985 році, а вже в 1989 році співачка подала документи на розлучення. Шлюб цієї пари був дуже гучним, втім, як і перший день весілля.

Під час одруження Шон Пенн почав стріляти у папараці, які літають на вертольотах і знімали весілля. Мадонні це здавалося кумедним, вона сміялася. Але незабаром і сама стала жертвою запального чоловіка-тирана.

Мадонна і Шон Пенн в молодості

Неодноразово Мадонна лежала в лікарні через побиття. Одного разу він побив її бейсбольною битою по голові. Було навіть таке, що чоловік зв'язав зірку електричним шнуром, бив її цілий день, мочився в їх постіль, всіляко принижував.

Мадонна кілька разів писала заяву в поліцію, але потім забирала його зі словами «Я все одно його люблю». Однак подальші знущання ставали все витонченішими, і співачка змушена була розлучитися з Шоном Пенном.

Це не завадило їй продовжити свою кар'єру, кілька разів вийти заміж і народити дітей. Через 30 років після розлучення Шон Пенн прийшов на концерт Мадонни.

Мадонна і Шон Пенн

Екс-дружини змогли забути всі образи, а може їх і не було. Адже подейкують про возз'єднання пари через 30 років. Ось така буває любов, всепрощающая і завдовжки на все життя.

Памела Андерсон

Втім, подальша життя подружньої пари складалася досить бурхливо. Музикант був дуже ревнивим, а Памела то і справа фліртувала з іншими чоловіками. В сім'ї часто були сварки і лайка. Томмі Лі періодично бив свою дружину. Одного разу Памела не витримала і викликала поліцію.

Памела Андерсон з Томмі Лі і сином

Томмі Лі за побиття дружини посадили у в'язницю на 6 місяців. Шлюб офіційно був розірваний. Але навіть після цього відносини між парою не припинилися. Їх бачили разом, вони помирилися і продовжували спільне життя. Але, як підтверджує досвід, такий шлюб не увінчався успіхом, і взаєморозумінням. Через якийсь час подружжя все одно розлучилися.

У пари двоє синів. Памела виходила кілька разів після цього заміж. З Томмі Лі вони зберегли дружні стосунки, він брав участь у вихованні дітей. На весілля Памели Андерсон Томмі Лі прийшов з дівчиною, але це не завадило колишнім подружжю зустріти один одного ласкавими поглядами. Хто знає, може, ця історія ще не закінчилася?

Памела Андерсон зараз
статті. Не дозволяйте ніколи піднімати на себе руку.

Відео: Знаменитості, які пережили домашнє насильство