Дають кредит непрацюючим пенсіонерам: які можуть бути труднощі в цьому питанні, вимоги до позичальника, в яких банки дають кредити особам пенсійного віку? Кредити в Ощадбанку, відео

Питання про те, чи можуть непрацюючі пенсіонери отримати кредити в банку, хвилює багатьох. Далі дізнаємося подробиці про цьому питанні, кому дають і кому не дають кредити, в яких банках їх оформляють.

Непрацюючим пенсіонерам теж іноді доводиться здійснювати дорогі покупки. І розплатитися готівкою не завжди є можливість, тим більше, що розміри пенсії, на жаль, невеликі у більшості громадян. Що робити, якщо людині необхідно купити холодильник, мікрохвильову піч або телевізор, а необхідної суми у нього немає.

Як правило, перше, що приходить на розум — це взяти кредит. Але і тут можуть бути різні нюанси. Не всі банки дають літнім кредити і багато залежить від платоспроможності пенсіонера, його віку та інших умов. Далі розглянемо детальніше питання — дають кредити непрацюючим пенсіонерам.

Дають кредит непрацюючим пенсіонерам — які можуть бути проблеми?

Для банківських установ не зовсім вигідна співпраця з пенсіонерами, і тим більше — непрацюючими. Адже літні люди після оформлення кредиту можуть просто його потім не виплатити. То чи здоров'я підведе або ж ще гірше, позичальник може померти. Незважаючи на це багато банків все ж надають кредитування і непрацюючим пенсіонерам. І кожну заявку на кредит розглядають в індивідуальному порядку.

Кредити непрацюючим пенсіонерам

Кому найчастіше відмовляють у кредитуванні?

 • Літнім людям з інвалідністю першої, другої групи.
 • Пенсіонерам з мінімальною пенсією.
 • Позичальникам, які не мають постійної прописки на території Росії.
 • Людям, у яких немає свого житла, якщо вони живуть на орендованій квартирі. Цей факт безпосередньо впливає на платоспроможність особи.

Також деякі банківські організації взагалі не дають позики цієї категорії населення. Єдине, що радує — не всі.

Дають кредит непрацюючим пенсіонерам — вимоги до позичальника

Найголовнішим аспектом для фінансової установи є платоспроможність особи. Банк надасть кредит у першу чергу громадянам з високою пенсією. Тим більше, що у особи немає додаткового доходу. Якщо клієнт просить в борг велику суму, то він повинен повернути її банку з відсотками.

Коли фахівці будуть перевіряти платоспроможність пенсіонера, вони так само протестують його кредитну історію, дізнаються — не є в літнього клієнта ще боргові зобов'язання інших фінансових структурах. Важливо, щоб розмір пенсії відповідав прожитковому мінімуму в тому регіоні, де він проживає. Ця сума повинна бути у людини в гаманці після оплати всіх поточних боргових зобов'язань.

Якщо ж у особи невисока платоспроможність, то більшу суму кредиту йому не видадуть. Ще, особам, які досягли семідесятіпятілетнего кордону, кредитування теж не дають. Для отримання позики непрацюючому пенсіонеру достатньо мати при собі пенсійне свідоцтво і паспорт. У багатьох інстанціях на оформлення невеликого кредиту йде всього півтора-два години.

Кредитування літніх

Основні вимоги до пенсіонерів-позичальників:

 1. Якщо ви бажаєте отримати кредитування, як можна швидше, то надайте повний пакет документації, зокрема вам знадобиться взяти довідку з Пенсійного фонду про розмір вашої пенсії.
 2. У деяких фінансових організаціях кредитування дозволено особам не переступили 65-річний рубіж, а в деяких дають пенсіонерам у віці 75-ти років. Тому, якщо будете вибирати банківську організацію для оформлення позики, то враховуйте це питання.
 3. Для надання позички знадобляться паспорт, пенсійне, приписне свідоцтво про те, що ви громадянин Росії.

Можуть бути і якісь інші додаткові вимоги у Банків. Можливо доведеться і надати додаткову документацію, щоб знизити процентні ставки або поліпшити головні умови кредитної домовленості.

Тривалість кредитування може становити близько двох років. Іноді терміни продовжують на тривалий період, якщо у пенсіонера є застава чи поручитель. Враховується і те, що після того, як особа погасить щомісячний платіж за кредитом, у нього ще повинне залишитися на руках не менше 56 відсотків пенсії на інші потреби. Щоб не було ніяких ризиків для банківської організації. Низький дохід літньої людини може бути причиною відмови в позику.

Якщо у особи вже були невдалі кредитування, точніше кредити з поганою історією, то йому можуть відразу ж відмовити в позику. Банківські організації завжди перевіряють, чи мали місце раніше такі випадки, коли клієнт прострочив щомісячний платіж на 5-36 доби чи ні. Коли особа після затримки платежу знову виплачувала всю покладену заборгованість термін, то іноді співробітники банку схвалюють кредитування.

Умови кредитування пенсіонерів

ВАЖЛИВО: Багато осіб пенсійного віку отримують пенсію на карти Ощадбанку. Завдяки цьому вони можуть оформити пільгові кредити зі зниженими процентними ставками.

Дають кредит непрацюючим пенсіонерам — у яких банках дають кредити особам пенсійного віку?

 • Россельхозбанк дає непрацюючим особам пенсійного віку кредити від 15 000 рублів до 1 500 000 рублів.
 • Ощадбанк надає літнім особам позички в кількості від 15 000 рублів до 1 500 000 рублів.
 • Совкомбанк видає позику від 5 тисяч рублів до 400 000 рублів.
 • Банк ОТП теж дає від 5 тисяч рублів до 750-ти тисяч рублів.
 • У Газэнергобанке надають суми від п'ятнадцяти тисяч до 1 300 000 рублів.
 • У банку Ренесанс видадуть пенсіонерам від 30 000 рублів до 500 000 рублів.

ВАЖЛИВО: Виходячи з вищенаведеної статистики можна зробити наступні висновки — мінімальний поріг у більшості фінансових установах дорівнює п'яти тисячам рублів, а максимальний межа варіюється десь у розмірі 1 500 000 рублів.

Якщо пенсіонер бажає отримати кредит онлайн, то у банку Тінькофф його видадуть швидко, єдине обмеження для осіб пенсійного віку — вік. Особу не повинно бути більше 70-ти років.

В інших банках, наприклад, в Газбанке, Альфабанке не дозволяється видавати позики непрацюючим особам пенсійного віку. А ВТБ банк надасть кредит тільки тим, хто оформить на позику заставу.

Умови кредитування літніх людей

Не варто засмучуватися, якщо вам не оформили кредит в якийсь банківської організації. У будь-якому випадку знайдеться вихід. Є можливість отримати позику в різних фірмах з мікрокредитування. Багато часу для цього не знадобиться, так і умови там досить-таки гнучкі. Єдине, що віддавати гроші в ці фінансові організації слід термін, щоб потім не виплачувати величезні відсотки.

Дають кредит непрацюючим пенсіонерам — кредит в Ощадбанку

Тим непрацюючим пенсіонерам, які мають пластикову картку Ощадбанку, і отримують на неї свою пенсію, вигідніше оформляти кредитування в цьому ж банку. Для отримання позички треба надати паспорт і все. Тому як ваші дані, отже, вже є у відділенні Ощадбанку.

Кредит пенсіонерам — Ощадбанк

Оформлення позики пройде за дві години. Єдине, що розміри кредиту повинні бути співмірні з розміром вашої пенсії, точніше особа повинна отримувати таку суму пенсії, щоб після погашення щомісячного внеску на руках залишалося близько 56% пенсії або сума мінімального прожиткового рівня у вашому регіоні.

Якщо ви не є власником картки в Ощадбанку, то вам доведеться надати крім паспорта, довідку з пенсійного фонду про розмір вашої пенсії. Якщо її розмір малий для надання кредиту, то ви можете ще надати документацію про додаткові доходи або залучити чоловіка, як співпозичальника.

Врахуйте, що готівку клієнтові не видають у фінансовій установі, кошти перераховуються на пластикову карту. Звідки їх можна зняти в банкоматі без комісій Ощадбанку. Про терміни виплати щомісячних платежів вам розкажуть співробітники банку. Найчастіше позика виплачується рівними частинами протягом всього строку.

Відео: Дають кредит непрацюючим пенсіонерам?