Як правильно вибрати розмір жіночого одягу, плаття, блузки на Алиэкспресс? Таблиця відповідності міжнародних, російських, американських, європейських і китайських розмірів жіночого одягу на Алиэкспресс

Повна сітка відповідності розмірів для жіночого одягу від виробників США, Європи, Китаю, Росії.

Зміст

Таблиця відповідності міжнародних розмірів жіночих суконь, костюмів США, Європи, Китаю і Росії на Алиэкспресс

Середньостатистичним жіночим зростанням прийнято вважати зростання, рівний 168 см (для країн Європи і США). Середній зріст китаянок дорівнює 155 см! Саме тому багато китайські виробники використовують лекала, які у європейських споживачів вважаються маломірними.

Таблиця розмірів для жіночих костюмів та суконь

Таблиця відповідності міжнародних розмірів жіночих спідниць, брюк, шортів США, Європи, Китаю і Росії на Алиэкспресс

Важливо: на жаль, більшість штанів від китайських торгових марок шиються зовсім не на довгоногих красунь. Якщо ви купуєте на майданчику Алиэкспресс лот від американського/європейського бренду, який шиється в Китаї, обов'язково надайте продавцю свої виміри і попросіть про особистої консультації! Хороший продавець з високим рейтингом завжди відкритий для спілкування — це основне правило Алиэкспресс.

Таблиця розмірів для жіночих спідниць, брюк, шортів

Важливо: від довжини одягу залежить дуже багато, щоб нехтувати цим показником.

У таблиці внизу представлена допустима довжина спідниці в залежності від типу виробу. Таблиця складена для зростання 168 див.

Таблиця довжини для різних типів жіночих спідниць

Наступна таблиця ознайомить з припустимою довжиною штанів в залежності від типу виробу. Таблиця складена для зростання 168 див.

Таблиці довжини для жіночих штанів різних типів
Таблиця розмірів жіночих джинсів

Китайські продавці пропонують додаткову сітку для визначення розміру джинсів з урахуванням співвідношення зросту і ваги.

Таблиця розмірів жіночих джинсів по китайській розмірній сітці

Таблиця відповідності міжнародних розмірів жіночих джинсів, футболок, майок, светрів США, Європи, Китаю і Росії на Алиэкспресс

Будьте уважні: дуже часто для футболок, майок і светрів вільного силуету продавці Алиэкспресс вказують один універсальний розмір або «one size», який відповідає розміру XS (за китайською розмірній сітці).

Таблиця рзмеров для жіночих джинсів, футболок, майок, светрів

Таблиця відповідності міжнародних розмірів жіночого верхнього одягу, пальто, курток, пуховиків США, Європи, Китаю і Росії на Алиэкспресс

Важливо: уважно вивчайте розмірну сітку в описі товару!

Таблиця розмірів для жіночого верхнього одягу, пальто, курток, пуховиків

Таблиця відповідності великих розмірів жіночого одягу міжнародних, Росії, США, Європи і Китаю на Алиэкспресс

Таблиця для жіночого одягу великих розмірів

З таблицями розмірів для чоловічого одягу ви можете ознайомитися в огляді Як правильно вибрати розмір чоловічого одягу на Алиэкспресс? Таблиця відповідності американських, російських, європейських, китайських та міжнародних розмірів чоловічого одягу на Алиэкспресс.

Відео: Як вибрати розмір одягу на Алиэкспресс?