Перевернуті руни — значення і опис. Тлумачення, значення та застосування перевернутих рун в житті для прийняття рішень

У цій статті ми продовжимо розповідати про значення скандинавських рун, але на цей раз акцентуємо увагу на перевернутих рунах.

Зміст

В рунах людство втілив прагнення пізнати свою душу, отримати відповіді на життєво важливі питання. Про тлумачення скандинавських рун в стандартному положенні ми розповіли в попередній статті. У цій же розповімо про те, чого варто очікувати від випавших перевернутих знаків.

Значення перевернутої руни Эваз

Найчастіше перевернута руна Ейваз попереджає про проблеми з партнером. Причому це може бути як колега, так і друг, родич. Зовсім необов'язково хтось з них підведе навмисне, але по факту це непорозуміння станеться.

ВАЖЛИВО: Втім, засмучуватися не варто, адже ці труднощі майже напевно будуть носити тимчасовий характер.

Эваз рекомендує найближчим часом особливо ретельно перевіряти свій транспорт, якщо він є. Бажано ж утриматися від будь-яких поїздок.

Эваз перевернута — руна-обережність

Значення перевернутої руни Одал, Отал

Людина перебуває на межі перевороту свого «Я». Можливо, доведеться відмовитися від своїх звичок, яких душевних якостей. Матеріальні блага теж під питанням.

Рекомендується проявляти максимальну гнучкість у мисленні та діях. І надзвичайно важливо постаратися не приймати всі нововведення в життя близько до серця. А змін передбачається достатня кількість.

Не проявляйте зайву активність у намаганнях все втримати. Так можна і підірвати здоров'я, і фінанси розгубити, і посваритися з близькими людьми.

Одал перевернута — руна змін

Значення перевернутої руни Уруз

втрачені можливості. В основному це відбулося або відбудеться з-за недостатньої сили волі, ляку, небажання змін.

ВАЖЛИВО: З-за цього цілком можна впасти в депресію, почати відчувати слабкість, розчарування, спустошеність. Існує ризик навіть підірвати здоров'я.

Для виправлення ситуації рекомендується поговорити чесно з собою, проаналізувати думки і вчинки. Подумайте, на що дійсно варто пустити енергію, чого хочеться насправді. Забудьте про стереотипи.

Уруз перевернута — руна втрачених можливостей

Значення перевернутої руни Альгиз

Знак того, що в даний часовий період ви дуже вразливі. При цьому вразливість може обернутися як фізичними травмами, так і обманом або провокацією з боку когось. Проте будь-який зрив і агресія у відповідь кривдникові лише посилять проблему.

Однозначно забудьте про інтуїцію – зараз слід керуватися виключно розрахунками. І ні в якому разі не рухайтеся напролом – тільки обережність, тільки терпіння.

ВАЖЛИВО: А може бути, ви обдурили себе самі? Наївність або жадібність цілком могли послужити причиною нинішньої уразливості.

Альгиз перевернута — руна-уразливість

Значення перевернутої руни Райдо

Руна-несподіванка. Мабуть, обережність у найближчі дні зайвою не буде. Зберігайте почуття гумору в будь-якому випадку – воно допоможе уникнути сварок, досягти яких буде легко. Примиритися ж виявиться набагато складніше.

Постарайтеся утриматися від активності – логіки в ваших діях буде небагато. З'явиться дисонанс, пов'язаний із вчинками і тим, що є пріоритетом насправді.

Цілком може бути, що ваші плани засмутяться – приміром, зірветься якесь подорож або доведеться відвідати хворого родича. У будь-якому випадку це буде несподіванка, пов'язана з пересуванням.

Райдо перевернута — руна-несподіванка

Значення перевернутої руни Беркана

Утруднення зростання. Причому це може стосуватися і фізичного зростання, але найчастіше мається на увазі саме духовний. Можливо, ви пребываете в зневірі, не здатні прийняти вірні рішення.

ВАЖЛИВО: Якщо це так, варто взяти себе в руки і ретельно проаналізувати те, що турбує. Виявляйте старанність – і все вийде.

Нерідко Беркана віщує сімейні негаразди. Сварки, суперечки або навіть суперниця – точне подія вам руна не повідомить, однак насторожі безумовно варто. Сімейні відносини явно не зможуть розвиватися в позитивному ключі, якщо проявити недбалість.

Беркана перевернута — руна труднощі зростання

Значення перевернутої руни Тейваз

Нерішучість, втрата енергії. Саме час задуматися над тим, як далі будувати своє життя. Це ні в якому разі не темний період, але енергії ви обов'язково втратите ще більше, якщо вчасно не зупинитися і не подумаєте.

Швидше за все, проблеми випливають зі слабкого характеру і, як наслідок, залежністю від оточуючих. Можливо, варто навчитися говорити «Ні!» в деяких випадках?

ВАЖЛИВО: Ще один важливий момент – потрібно навчитися чесно розмовляти з собою і розуміти, що не варто завжди перекладати відповідальність на оточуючих.

Тейваз перевернута — руна-нерішучість

Значення перевернутої руни Манназ

Жадібність, нездоровий егоїзм. Людина схильна звинувачувати у всіх нещастях навколишній світ від людей до природи. При цьому спостерігається підвищена тяга жаліти себе. Іншими словами, ворог знаходиться всередині самої людини.

Найголовніша порада в цьому випадку – бути чесним з собою. Ламати інерцію минулого життя і усталених звичок неймовірно складно, але треба, інакше образа на всіх і все вкорениться ще більше.

Манназ перевернута — руна нездорового егоїзму

Значення перевернутої руни Перт

Свого роду уособлення «ведмежої послуги». Людина може щиро хотіти застосувати свої знання або навички на користь оточуючим, але в реальності замість користі є ризик отримати шкоду. Знаходження в світі ілюзій нікому ще не приносило користі.

Втім, може бути і цілком свідома маніпуляція іншими людьми. У будь-якому випадку це призведе до низки помилок і пригніченого стану.

ВАЖЛИВО: Варто спробувати переглянути свої мотиви, бажання.

Також ця руна може сигналізувати про прихильності до минулого, яке слід відпустити – інакше виникне «ведмежа послуга» по відношенню до себе. Не керуйтеся у своїх справах минулим, але і про майбутнє надмірно не думайте. Живіть тут і зараз.

Перт перевернута — руна-ведмежа послуга

Значення перевернутої руни Лагуз

Перенапруження і цілком вірогідний нервовий зрив. Ймовірно, ви з усіх сил рветеся до мети, не шкодуючи себе. Однак у даний момент мета все одно недосяжна, тому постарайтеся розслабитися. Тиха обстановка, медитація, приємна музика якнайкраще сприятимуть цьому.

До інтуїції теж не звертайтеся в спробах вирішити проблему – зараз вона у вас не буде працювати з-за того ж нервового перенапруження.

Знайдіть в собі «пролом» і постарайтеся розібратися зі своїм «Я». Можливо, недозволені внутрішні конфлікти також вносять свою лепту в стан перенапруги.

Лагуз перевернута — руна-нервовий зрив

Значення перевернутої руни Турисаз

Ступор, енергія вичерпана. Цілком може статися відчуття безвиході, безвиході, безпорадності.

ВАЖЛИВО: Головне – не допускати паніки. Так, дозволити мучить вас конфлікт на даний момент не представляється можливим, але спробуйте замість цього зосередитися на інших речах.

Налаштуйтеся на хвилю спокою, на робочий лад. Вони знадобляться у подальшому, коли потрібно буде розбиратися в причинах невдач. І ось тоді вже можна повернутися до проблеми для її вирішення.

Турисаз перевернута — руна-ступор

Значення перевернутої руни Ансуз

Марність. Здається, що будь-які дії марні, а те, що відбувається навколо не піддається поясненню. Не поспішайте картати себе і впадати в зневіру — ситуація була неминучою і сталася саме тоді, коли потрібно.

Знання не будуть вбиратися вами. Може, ви побудете в шкурі «вічного студента». А може бути, просто виявитеся не здатні в даний момент вбирати інформацію, яка допомогла б вирішити мучающую ситуацію.

ВАЖЛИВО: Не проявляйте довіри ні до чого, що доводиться чути чи бачити. Вас з великою часткою ймовірності чекає брехня.

Ансуз перевернута — руна-марність

Значення перевернутої руни Вуньо

Розчарування, криза. Людина буде відчувати дисгармонію, протиріччя, незгоду, тривогу. Те, що відбувається, вичавить з людини всю його енергію. Можливо, навіть змусить відмовитися від себе самого.

Як би це не здалося дивним, але потрібно постаратися заспокоїтися. Змінити прямо зараз ви нічого не зміните, але цілком можете зітхнути спокійно і постаратися знайти вихід у темряві.

Постарайтеся засвоїти життєві уроки. Взагалі в таку кризу дуже було б до речі пізнати себе.

Вуньо перевернута — руна-криза, розчарування

Значення перевернутої руни Кано

Порожнеча, затьмарення, якась втрата. Мабуть, настав час відмовитися від того, що віджило.

ВАЖЛИВО: Слід бути напоготові, так як в цей період може зруйнуватися щось важливе – дружба, шлюб або навіть частина вашого «Я».

Руна Кано радить відкинути всі мыслта й, якщо вже трапилася неприємність, просто спробувати повірити в себе. Обов'язково займіться створенням чогось нового.

Кано перевернута — руна-порожнеча

Значення перевернутої руни Наутиз

Внутрішнє зло з-за ліні, скупості, скутості, постійної схильності повчати, накопичених проблем, примхи, протиріч, норова і норовливість.
Всі проблеми людини виходять від нього ж самого – де-то він не захотів їх вирішити, а де-то просто полінувався.

Без очищення тут не обійтися. Зробити це можна через зміцнення характеру, стримування злоби, виховання цілеспрямованості, віри. Ця руна може здатися вкрай негативною, однак вона постає такий саме тоді, коли людина не хоче працювати над собою.

Наутиз перевернута — руна-внутрішнє зло

Значення перевернутої руни Феху, Феу

Втрата. Вона може торкнутися планів, майна, досягнень. Людина перебуває в тому стані, коли спостерігає за зникненням чого-небудь, але нічого не може вдіяти.

ВАЖЛИВО: Однак і така руна може навчити чому-то – вона вчить формувати правильний досвід, накопичувати корисні в житті знання.

Уявіть, що всі ваші досягнення – це чаша. І переповнену чашу наповнити вже не вийде. Може, після часткового її спустошення, вийде наповнити чимось іншим, більш корисним?

Феху перевернута — руна-втрата

Як бачите, перевернуті руни привносять у ворожіння негативний відтінок. Однак кожен подібний негатив вчить, може бути використаний на благо. Деякі руни ми не описали з тієї причини, що їх перевернуте стан ідентичне звичайній.