10 продуктів, які шкідливіше цукру

Список продуктів, шкідливіше цукру.

Багато вважають, що цукор — це дуже шкідливий продукт, який є практично найбільш небажаним для вживання. Насправді це не так. У цій статті ми розповімо про продукти, які ще більш шкідливі, ніж цукор.

10 продуктів, які шкідливіше цукру

Список:

 1. Штучні підсолоджувачі. Як не дивно, але всі замінники цукру, тобто аспартам, призводять не до зниження ваги, а до його набору. Це пов'язано з тим, що не потрапляє в мозок сигнал про насичення, тобто про те, що ви з'їли цукор. Тому замінити дане кількість цукру можна за допомогою зайвих калорій. Відповідно людина починає ще більше налягати на іншу їжу, замінюючи таким чином цукор, який був до цього в раціоні. Крім цього, аспартам порушує переробку жиру в організмі, а також гальмує вироблення гормону, який відповідає за ситість. Людина постійно відчуває голод.
 2. Оброблене м'ясо. До нього ставляться абсолютно всі сосиски, ковбаси, бекон, копченості. Всі ці продукти є дуже шкідливими, тому що в їх складі міститься глутамат натрію, який підсилює смак, а також аромат.Включаючи такі продукти в свій раціон, ви ризикуєте заробити діабет і ожиріння. Бо як міститься дуже багато жиру і шкідливих речовин.
  Ковбаси
 3. Гідрогенізована олія. Це не що інше, як масло, перетворене в твердий жир. До таких продуктів відносяться соєва, рапсова, кукурудзяна олія. Вони в рідкому вигляді абсолютно нешкідливі. Але гідрогенізовані, які перейшли у твердий стан, є дуже шкідливими, і досить калорійними. Вони містять величезну кількість трансжирів. Тому після прийому подібних речовин в організмі зростає кількість поганого холестерину і знижується рівень хорошого. Тому ви ризикуєте заробити серцево-судинні захворювання, отримати ослаблений імунітет, діабет і ожиріння. Тому радимо підключитися до суспільства здорового способу життя.
 4. Газованої води. Справа в тому, що в складі таких напоїв міститься величезна кількість соди, яка провокує збільшення апетиту. Це в свою чергу призводить до діабету, можуть виникнути проблеми з розщепленням жирів в печінці.
 5. Трансжири. Вони виходять після додавання водню в рідкі масла, у результаті чого вони стають твердими. Їх транспортування спрощується, відповідно і вся продукція у вигляді фастфуду, цукерок, печива, стає дешевше. Якщо ви будете споживати такі продукти, то станете диабетиком, що може призвести до інсульту і різним захворюванням серця.

  Маргарин
 6. Кукурудзяний сироп. Справа в тому, що подібна речовина часто вводять в різноманітні хлібці, оброблене м'ясо і газовану воду. Воно здатне викликати хвороби кишечника, хвороби печінки.
 7. Харчові барвники. Варто зазначити, що одними з самих шкідливих, є такі як Yellow 5 і Yellow 6. Це пов'язано з тим, що подібні барвники знижують увагу та концентрацію у дітей. Відповідно малюки можуть гірше навчатися та сприймати інформацію. У деяких державах вже заборонили використання цих барвників. Але в багатьох країнах все ж дозволено їх використання, у тому числі і в Росії. Тому необхідно читати етикетку, якщо побачили напис «Що можуть зробити негативний вплив на активність і увагу у дітей», радимо не купувати даний напій або смаколики.

  Барвники
 8. Попкорн для мікрохвильової печі. Сам продукт по суті справи є простим, безпечним і нешкідливим. З усіх кондитерських виробів, які існують, попкорн найбезпечніший. Але справа в тому, що упаковка для приготування в мікрохвильовій печі, покривається спеціальною речовиною, при розщепленні якого виходить перфтороктановая кислота. Проводилися дослідження, і було виявлено, що дана кислота провокує розвиток раку у тварин. На людях подібних досліджень не проводили, але можна провести аналогію, уявити що може статися, якщо регулярно їсти такі продукти.
  Попкорн
 9. Енергетики. У складі однієї баночки, об'ємом 0,33 л, міститься приблизно 30 г цукру. Крім цього різноманітні стимулятори, такі як кофеїн, таурин, а також l-карнітин. Дійсно, при первинному прийомі невеликої кількості енергетика, людина відчуває себе досить бадьорим. У нього спостерігається приплив сили, а також настрої. Але через час бадьорість пропадає, тому що потрапляють певні сигнали в мозок, які потім ведуть до розслаблення, що провокує втому, втрату апетиту і настрою. Крім того, зловживаючи такими продуктами, можна заробити недуги серця, а також діабет.
 10. Соєвий соус. Містить натрієві солі, які провокують виникнення каменів у нирках.

Як бачите, крім цукру існує ще маса продуктів, які варто виключити з щоденного раціону. Це допоможе зберегти молодість, а також уникнути багатьох проблем в старості.

ВІДЕО: Продукти, шкідливіше цукру