Ім'я Алла, Аля і Алевтина: походження імен, це різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Алла, Аля від Алевтина? Алла, Аля і Алевтина: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

Походження імен Алла і Алевтина.

Більшість нумерологів, астрологів і психологів стверджують, що ім'я здатне дуже сильно впливати на життя людини. Недарма наші предки називали своїх дітей іменами, які несли в собі максимально сильну позитивну енергетику. Саме тому батьки просто зобов'язані спочатку зважити всі за і проти і тільки після цього робити остаточний вибір.

Адже як би прикро не було це визнавати, існують імена, які несуть у собі найбільше негативу. А це означає, що вибравши їх, батьки прирікають своєї дитини на вічні проблеми і перешкоди. Наша стаття призначена для тих батьків, які хочуть назвати свою дочку Аллою або Алевтиною. У ній ми розповімо яку енергетику несуть ці імена і яким буде життя їх власниць.

Ім'я Алла, Аля і Алевтина: це різні імена чи ні їх схожість і відмінність?

Характер Алли

Спочатку хочеться уточнити, що Алла і Алевтина це різні імена, що мають свою унікальну енергетику. Що стосується імені Аля, то воно є скороченою ласкательной формою імені Алевтина, тому наробить свою володарку тими ж якостями, що і воно. Більш того, деякі астрологи стверджують, що якщо батьки називають дівчинку скороченою словоформой, то тим самим забирають частину позитивних якостей.

Хоча якщо врахувати наскільки багато їх у Алевтини, то цілком ймовірно це практично ніяк не позначається на її поведінці. Найчастіше власниці цього імені всебічно розвинені, дуже працьовиті і завжди готові пожертвувати своїми інтересами заради того, кого люблять. З них виходять хороші дружини, здатні без особливих проблем тягнути на собі все домашнє господарство. Правда є у власниць цього імені і невеликий мінус. Незважаючи на свою велику жертовність, вони дуже вимогливі.

Алевтини люблять щоб їх слухали і звеличували їх уміння робити все краще за інших. Ці риси характеру іноді заважають їм помічати свої проступки і це дуже сильно ображають їх близьких людей. Що стосується жінок, які носять красиве ім'я Алла, то в більшості випадків вони дуже владні, наполегливі та цілеспрямовані. Вони в будь-якій ситуації вміють постояти за себе, тому навіть у скрутні моменти намагаються обходитися без сторонньої допомоги.

Ім'я Алла, Аля і Алевтина: походження імен

Ім'я Алла, Аля і Алевтина: походження імен

Існує кілька різних версій про походження імена Алла. Так, деякі джерела стверджують, що воно має арабське коріння. Дослідники стверджують, що вона є сучасною трансформацією ісламського імені Аллат, яке належало богині. Напевно тому в деяких відкритих джерелах його переклад звучить, як Божественна.

За іншою гіпотезою воно має готські коріння і взяла початок від англійського слова alle, що означає «все». Але все ж, найчастіше цього імені приписують давньогрецькі корені. У давнину ім'ям Алла окликали тих жінок, яких не знали чи хотіли з ними познайомитися. З давньогрецької воно перекладається, як Інша або Чужа.

Що стосується імені Алевтина, то його пов'язують зі Стародавньою Грецією. Вважається, що спочатку вони було чоловічим і належало нащадку Геракла, і звучало Алевтон. Але згодом ним стали називати дівчаток і воно почало звучати, як Алевтина. Переклад цього імені звучить як сторона, що захищається, Отбивающаяся або Чужа Поганого.

Алла, Аля і Алевтина: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

Запам'ятайте, ім'я та в офіційних документах повинно бути написано за всіма правилами російської мови. В цьому випадку не допускаються пропуски хоча б однієї літери так, як така помилка буде робити документ недійсним.

Що стосується закордонного паспорта, то в нього ім'я людини треба вписувати урахуванням загальноприйнятої транслітерації. З урахуванням всіх правил ім'я Алла в російському паспорті буде писатися, як Алла, а закордонному паспорті Alla. Алевтина в російський паспорт повинна бути внесена, як Алевтина, а закордонний паспорт Alevtina.

Повне та скорочене ім'я, як від імені Алла, Аля і Алевтина?

Скорочені і пестливі форми імені Алла:

 • Алюся
 • Алюнька
 • Аллочка
 • Алюнчик
 • Алюнечка

Скорочені і пестливі форми імені Алевтина:

 • Алечка
 • Аля
 • Алюнька
 • Тіна
 • Тіночка
 • Тинуля

Можна Аллу і Алю називати Алевтиною і навпаки?

Аллу не можна називати Алевтиною

Якщо ви уважно читали нашу статтю, то напевно зрозуміли що називати Аллу Алевтиною і, навпаки, принаймні не зовсім коректно. Так як це все-таки різні імена, то плутати їх небажано.

Що стосується імені Аля, то їм в принципі можна називати і Алевтина і Аллу. Так як воно є скороченою словоформой, то за умови, що жінка не проти, ви можете використовувати його в якості ласкавого звернення.

Відео: Значення імені Алевтина — Таємниця імені