ТОП-10 найбільш скандальних шлюбів зірок російського шоу-бізнесу

У даній статті ви дізнаєтеся про найбільш скандальних шлюби зірок російського шоу-бізнесу.

Зміст

Топ-10 найбільш скандальних шлюбів зірок російського шоу-бізнесу

Сварки і скандали в родині трапляються майже в кожній родині. І зірок шоу-бізнесу теж не оминула ця доля. Публічні люди по-різному ставляться до драмам в особистому житті. Деякі воліють мовчати про проблеми в сім'ї і не виносити їх на загальний суд. У шоу-бізнесі чимало таких пар, про розірвання яких стало відомо через роки.

Проте чимало й тих, які люблять посмакувати своє особисте життя, поділитися зі своїми фанатами подробицями сімейних негараздів.

Важливо: Причини скандалів подружніх зоряних пар такі ж, як у простих людей. Зради, гроші, нерозуміння. Заручниками сімейних негараздів часто стають діти. Багато сімейні пари намагаються насолити один одному, маніпулюючи дітьми.

Дізнайтеся про найскандальніших шлюби зірок і про те, як склалося їхнє життя після.

Ольга Бузова і Дмитро Тарасов

Шлюб цієї пари довгий час був на слуху у багатьох. Причиною тому послужив гучний розрив пари. Відома телеведуча познайомилася з футболістом Дмитром Тарасовим, коли він був одружений. Пара виховувала дитину, але це не зупинило ні Ольгу Бузову, ні Дмитра Тарасова.

У пари зав'язалися стосунки, а в 2012 році Бузова і Тарасов зіграли гучне весілля. Ольга Бузова не приховувала своїх почуттів до чоловіка, вона була на сьомому небі від щастя.

Постійно поділилася зі своїми фанатами подарунками та сюрпризами, які підносив їй коханий чоловік. Сама вона також балувала чоловіка не тільки своїм коханням, емоціями, але також дорогими подарунками і сюрпризами.

Весілля Ольги Бузової і Дмитра Тарасова

Однак в один момент телеведуча перестала публікувати спільні фото з футболістом, на світських заходах Ольга Бузова все частіше з'являлася одна. Передплатники запідозрили, що у подружній парі почалися проблеми. Деякий час ніхто з подружжя не коментував питання про сімейні проблеми. Але потім все стало відомо. Телеведуча перенесла розрив важко, вона ділилася з передплатниками своїми стражданнями, болем і гіркотою від розриву з коханим.

Щаслива зіркова пара

Сам Тарасов часу дарма не втрачав. Швидко знайшов заміну Бузової. Новою обраницею футболіста стала модель Анастасія Костенко. Зараз Костенко і Тарасов одружилися, нещодавно у них народилася дочка.

Футболіст озвучив причину їх розриву з Ольгою Бузової. За його словами, їх спільне життя була «заради лайків». Футболісту не подобалося, що Ольга виставляє напоказ їх сімейне життя. Ольга, в свою чергу, звинуватила Дмитра в зрадах і зраду.

Нова обраниця Тарасова

Ольга після розриву вдарилася в творчість і роботу. Зараз вона не тільки телеведуча, але також відома співачка, а також бізнесвумен. Популярність Ольги Бузової прийшла до неї після скандального і гучного розриву. Серце співачки поки вільно, вона часто пише про це у своєму блозі. Співачка хоче знайти свою любов, але гідного претендента на її серце поки не знайшлося.

Ольга Бузова важко переживала розрив з чоловіком

Гарік Харламов і Христина Асмус

Любовний трикутник між коміком Гаріком Харламовим, Христиною Асмус і Юлією Лещенко тривалий час обговорювалося.

Гарік Харламов кілька років прожив у цивільному шлюбі з Юлією Лещенко. Потім пара узаконила відносини. Дівчина повністю присвячувала себе чоловікові та турбот про сім'ю. Зовні їх шлюб виглядав цілком щасливим.

Гарік Харламов з екс-дружиною

Однак незабаром стало відомо про роман Гаріка Харламова з актрисою відомого телесеріалу «Інтерни» Христиною Асмус. Дружина Харламова дізналася, як часто буває, останньої про зраду і зраду чоловіка. Сам Харламов написав про те, що він зустрічається з Асмус в своєму блозі.

Довгий час між Лещенко і Харламовим були гучні з'ясування відносин, розділ майна і взаємні претензії. Харламов не бажав ділити нажите майно з колишньою дружиною, мотивуючи тим, що вона ніколи не працювала і жила за його рахунок. Юлія Лещенко, в свою чергу, була дуже ображена на чоловіка і не хотіла давати розлучення.

Гарік Харламов і Христина Асмус

Але сварки між колишнім подружжям поступово зійшли нанівець, майно все ж довелося поділити. Харламов запросив Асмус під вінець, незабаром актриса завагітніла. Досі навколо пари Асмус-Харламов багато чуток, багато хто намагаються знайти докази тріщин у шлюбі. Деякі дорікають Харламова за негарний вчинок по відношенню до колишньої дружини, а Асмус за те, що зруйнувала сім'ю. Однак резидент Камеді Клаб, по всій видимості, щасливий і любить свою дружину, а також дочку Анастасію. Незважаючи на те, що деякий час цій парі довелося побути героями неприємної історії, вони не звертають уваги на злі висловлювання на свою адресу.

Колишня дружина Харламова Юлія Лещенко після розлучення не веде публічний спосіб життя, вона змінила образ і почала будувати кар'єру далеко від шоу-бізнесу. Дівчина зізнавалася в інтерв'ю, що була дуже ображена Гаріка і відчувала величезну неприязнь до суперниці, але змогла пережити і відпустити цю ситуацію. Христина Асмус після народження дочки не стала засиджуватися в декреті, вона швидко повернулася до роботи.

Харламов і Асмус з дочкою

Яна Рудковська і Віктор Батурин

Яна Рудковська відома, як продюсер Діми Білана і бізнесвумен. В даний час Рудковська давно заміжня за Євгеном Плющенком. Пара щаслива виховує спільного сина, знімками з яким часто діляться в соцмережах.

Яна Рудковська з чоловіком і сином Євгеном Плющенком

Також у Яни Рудковської є ще діти від шлюбу з мільйонером Віктором Батурин. Один із синів є прийомним сином Яни. У свій час з-за дітей розгорівся гучний тривалий скандал між колишнім подружжям.

Після розриву пари Віктор Батурин заборонив Яні бачитися з дітьми, а також проживати з нею під одним дахом. Щоб домогтися прав опіки над дітьми, Рудковська звернулася в суд. В інтерв'ю Яна зізнавалася, що пройшов більше 200 судів, щоб добитися права на виховання дітей. Впливовий чоловік доклав зусиль і скористався своїми зв'язками, щоб перешкодити Рудковської. Довгий час мати могла бачити дітей тільки зрідка по вихідним. Незважаючи на те, що Яна Рудковська сильна і впливова жінка, вона не могла стримувати сліз, коли розмова заходила про нелегкий період у її житті.

Рудковська і Батурин з дітьми

Рудковська вийшла переможницею в цій війні, коли Батурин був засуджений за махінації. Його посадили у в'язницю, а діти залишилися з Яною Рудковською. Коли Батурин вийшов на свободу, колишні дружини змогли залагодити конфлікт. Рудковська зізналася, що в'язниця змінила колишнього чоловіка.

Яна Рудковська з синами

Прохор Шаляпін і Лариса Копенкина

Екс-дружина Прохора Шаляпіна Лариса Копенкина старше обранця більш, ніж на 20 років. Пару звинувачували у шлюбі заради піару. Однак подружжя доводили, що почуття між ними щирі.

Прохор Шаляпін і Лариса Копенкина познайомилися на відпочинку на Ямайці. Як стверджував Шаляпін, між ними виникла «хімія». Незабаром пара стала часто з'являтися на публіці разом, активно демонструючи свої сильні почуття.

У 2013 закохані одружилися. На їх весіллі були присутні багато зірок і публічних особистостей. Цей шлюб став найскандальнішим за останній час.

Весілля Прохора Шаляпіна і Лариси Копенкиной

Мати Прохора Шаляпіна була налаштована негативно, не схвалила вибір сина. Багато інші також засудили подружжя із-за різниці у віці. Однак сімейне щастя пари тривало недовго. У 2014 році подружжя подало на розлучення. Шаляпін заявив, що зустрічається з іншою, а шлюб з Ларисою — це його велика помилка.

Екс-подружжя бурхливо з'ясовували стосунки в телепередачах. Прохор Шаляпін звинуватив Ларису Копенкину в зрадах, на що мільйонерка відповіла, що не клялася йому у вірності. Лариса Копенкина отримала популярність завдяки шлюбу з Прохором Шаляпіним. Вона часто піариться на скандалах, створює враження веселої і легковажної жінки. Хоча насправді Копенкина заробила мільйони в досить серйозному бізнесі, пов'язаному з нерухомістю.

Подружжя на відпочинку

Через деякий час після розлучення пару знову стали помічати разом. Вони разом відпочивали, хоча офіційно не повідомили про своє возз'єднання. На питання журналістів Прохор Шаляпін заявив, що з колишньою дружиною їх з'єднують теплі дружні стосунки.

Шаляпін і Копенкина

Армен Джигарханян і Віталіна Цимбалюк-Романівська

Популярність до Віталіні Цимбалюк-Романівської прийшла після гучного скандалу з екс-чоловіком Арменом Джигарханяном. Про піаністці заговорили практично скрізь після того, як громадськості стало відомо про її махінації в Театрі Джигарханяна.

Тривалий час українська піаністка Віталіна Цимбалюк-Романівська намагалася заманити відомого Армена Джигарханяна в мережі шлюбу. Однак Джигарханян не піддавався на залицяння молодої жінки. Але Віталіна виявилася дуже терплячою. За її словами їх відносини з Джигарханяном тривали близько 15 років. Піаністка доглядала за чоловіком, намагалася подарувати йому тепло і затишок. Незабаром літній Армен Джигарханян запропонував їй руку і серце. Пара скромно одружилася. Молода дружина Джигарханяна стала працювати в його театрі. Незабаром вона посіла керівну посаду.

Армен Джигарханян і його дружина

Джигарханян довіряв своїй молодій і турботливій дружині. Але незабаром у пресі стало відомо про те, що Віталіна Цимбалюк-Романівська займалася махінаціями в Театрі Джигарханяна. До того ж молода дружина залишила талановитого, але не дуже молодого чоловіка буквально на вулиці, отримавши у власність його майно.

Армен Джигарханян публічно звинувачував дружину, між подружжям почався гучний шлюборозлучний процес. Також Армен Джигарханян подав в суд на екс-дружину за те, що вона встановила в його кабінеті камеру, порушивши таємницю особистого життя.

Скандал між подружжям зірковими

Підприємлива Віталіна довго не страждала після розлучення. Незабаром її почали бачити в оточенні нових чоловіків. Останнім часом піаністка стала часто з'являтися на публіці з Прохором Шаляпіним.

Армен Джигарханян зблизився зі своєю другою дружиною після неприємного інциденту з Віталіною Цимбалюк-Романовської.

Віталіна Цимбалюк після розлучення

Андрій Аршавін і Юлія Барановська

Відомий футболіст познайомився з Юлією Барановської ще на зорі своєї кар'єри. Незабаром пара почала жити в цивільному шлюбі. Через кар'єри Аршавіна сім'я переїхала в Англію. З боку їх шлюб здавався щасливим і цілком успішним. У пари було двоє синів, Юлія була вагітна третьою дитиною. Як раптом, немов грім серед ясного неба, Аршавін оголосив дружині про свій відхід.

Аршавін і Барановська

Він просто зустрів іншу жінку і вирішив жити з нею. При цьому подружжя не були в офіційному шлюбі, так як вважали штамп зайвим. Юлія залишилася одна з дітьми в іншій країні. Аршавін відмовився допомагати фінансово дружині і своїм дітям.

Юлія звернулася на передачу в Малахову, де розповіла всій країні про те, як її зрадив коханий чоловік і батько трьох дітей. Ситуація отримала громадський резонанс. Суспільство засудило Аршавіна за такий необгрунтований і жорстокий вчинок.

Юлія Барановська змогла знайти в собі сили і побудувати кар'єру після розлучення з Андрієм Аршавіним. Вона стала ведучою на Першому каналі. Життя після розставання з екс-чоловіком змінилася в кращу сторону. Як стверджує телеведуча, скандальне розлучення пішло їй на користь. Адже раніше вона була просто «дружиною Аршавіна», а тепер займається улюбленою справою і може сама забезпечити своїх дітей.

До слова Андрій Аршавін довгий час намагався приховувати свої прибутки і не платити аліменти. Але суд зобов'язав його платити колишній дружині 50% своїх доходів.

Юлія Барановська з дітьми

Анна Сєдокова та Максим Чернявський

Бізнесмен Максим Чернявський став другим чоловіком відомої співачки, екс-учасниці групи ВІА-ГРА Анни Сєдокової. До шлюбу з Максимом Чернявським Седокова встигла побувати заміжня і народити дочку.

У шлюбі з Максимом Чернявським у Анни Сєдокової народилася дочка Моніка. Щасливі у шлюбі молоді люди були недовго. Незабаром подружжя розлучилося.

Анна Сєдокова та Максим Чернявський

Пізніше Анна народила третю дитину, сина. Новим обранцем співачки став московський бізнесмен. Але і з третім чоловіком співачка не змогла зберегти відносини.

Співачка не приховує і відкрито визнається, що йде, якщо обранець перестав її влаштовувати. Також вона не втрачає надії зустріти свою любов, публікує відверті знімки і ділиться з фоловерами своїми думками про кохання.

Причиною розбіжностей між Анною Седоковою і другим екс-чоловіком Максимом Чернявським стала дочка пари. Дочка Моніка є громадянкою США, тому батько наполіг на тому, щоб дитина проживала з ним в Америці. Активну участь в розвитку подій приймає бабуся Чернявського.

Максим Чернявський з дочкою

На даний момент дочка Сєдокової і Чернявського проживає з батьком, суд зобов'язав співачку платити аліменти. Бачитися з донькою постійно співачка не може. За її словами, вона повинна повідомляти про свій приїзд за кілька тижнів. Під час спілкування мами і доньки обов'язково присутній наглядач. Сім'я Максима Чернявського порахувала, що Седокова може забрати назавжди Моніку в Росію. А батько хоче, щоб донька жила з ним. Справжні причини цього конфлікту не коментуються.

Седокова прокоментувала ситуацію, сказавши, що змушена більше працювати для оплати послуг адвокатів. Співачка сподівається на те, що дочка буде проживати з нею. Але вже довгий час Моніка живе з татом в США.

Анна Седокова з дочками

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

У 2015 році в Італії відбулося весілля Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе. Але чутки про роман цієї пари ходили давно. Однак співачка і продюсер ретельно приховували свої стосунки, прикриваючись роботою і діловими відносинами.

Колишня дружина Костянтина Меладзе давно підозрювала про те, що в їх сім'ї тріщина. Але на свої прямі питання чесної відповіді вона не отримувала. Відомо, що в шлюбі колишнє подружжя виховували трьох дітей. Разом вони прожили 19 років. Але в 2014 році подружжя розлучилося.

Віра Брежнєва також була не самотня. До 2012 року вона перебувала у шлюбі з бізнесменом Михайлом Кіперманом.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Роман Костянтина Меладзе та Віри Брежнєвої викликав багато чуток і пересудів. Зіркова пара не афішувала свої відносини, рідко давала коментарі з приводу шлюбу.

В одному з рідкісних інтерв'ю Костянтин Меладзе сказав, що Віра не спокушала його з сім'ї. Навпаки, вона вдихнула в нього життя, дозволила йому відчувати себе впевнено.

Останнім часом Віра Брежнєва не публікувала спільні фото з чоловіком. З-за цього передплатника стали підозрювати, що між зірковими подружжям пробігла чорна кішка. Однак незабаром Віра Брежнєва поділилася сімейним знімком з чоловіком в домашній обстановці. Пара щаслива і розходитись не збирається, як би не пророкували злі недоброзичливці.

Віра Брежнєва з дочками

Вікторія Дайнеко і Дмитро Клейман

У квітні 2015 року співачка Вікторія Дайнеко і музикант Дмитро Клейман зіграли гарне весілля. На момент весілля відносини між закоханими тривали недовго. Однак на той момент подружжя були впевнені, що весілля — раз і назавжди.

Вікторія Дайнеко і Дмитро Клейман

Проте в 2016 році шанувальники стали помічати, що між подружжям далеко не все гладко. На той момент у пари народилася дочка. У 2017 році зоряна пара розлучилася. За словами музиканта Вікторія Дайнеко не дозволяла батькові бачити дочку і брати участь у її вихованні.

Обоє не соромилися виносити «брудну білизну» на загальний огляд. З обох боків сипалися докори і неприємні розповіді.

Колишній чоловік Вікторії Дайнеко розповідав про те, що дружина завжди його дорікала в тому, що він мало заробляє. А іноді навіть займалася рукоприкладством.

Скандали у шлюбі зірок

У свою чергу, співачка розповідала про те, що стала жертвою домашнього насильства. Що не забороняє спілкуватися батька з дочкою, просто він не проявляє бажання.

Дмитро Клейман перший подав на розлучення. При цьому особисто він не повідомив про своє рішення співачці. Про те, що чоловік подав на розлучення співачка дізналася зі ЗМІ. Новина вона прокоментувала в соцмережі з сарказмом.

Останнім часом на питання фоловерів про те, чи спілкується вона з чоловіком, співачка відповідає ствердно. За словами Дайнеко, у пари зростає супер дочка, тому вони налагодили спілкування заради дитини.

Вікторія Дайнеко з донькою

Катерина Архарова і Марат Башаров

Найскандальнішим шлюбом 2015 року став союз Марата Башарова і Катерини Архаровой. Відносини між ними тривали недовго, таким же був недовгим і шлюб пари.

Через півроку після отгремевшей весілля Катерина Архарова на всю країну розповіла про те, як чоловік її побив і вигнав з дому. При цьому її слова були підтверджені довідками з медустанов. Марат Башаров зламав дружині ніс та побив до струсу мозку.

Судові розгляди довго тягнулися між подружжям. Також колишнє подружжя з'ясовували стосунки на всю країну в телепередачі. Башаров попросив вибачення у Архаровой, однак та не змогла простити його після такого інциденту.

Катерина Архарова і Марат Башаров

Пізніше і Башаров, і Архарова влаштували своє особисте життя наново. У актора народився син від нової дружини. Архарова також вийшла заміж. Але і досі в пресі з'являються згадки про те неприємну подію, яке прославило екс-подружжя на всю країну.

Подружнє життя — важка щоденна праця. Деяким не вдається побудувати довгий щасливий шлюб. Скандальні шлюби часто призводять до розставання. Одні розлучаються мирно і по-тихому, інші — виносять усе сміття з хати.

Відео: найгучніші розлучення зірок