Як покарати кривдника без магії, в інтернеті? Як покарати людину по-християнськи, методом Ванги? Як можна покарати кривдника магією: змови, обряди, молитви

Способи покарати кривдника змовами, магією, за допомогою закону.

Нерідко люди необдумано роблять дуже неприємні вчинки, які можуть зачепити родичів, друзів або знайомих. У цій статті ми розповімо, як покарати кривдника, і які способи для цього використовуються.

Як покарати кривдника без магії?

Існує маса варіантів покарати людину, який вас образив. Найпростіший, але не зовсім звичний для наших людей, це звернення в правоохоронні органи. Справа в тому, якщо перепалка сталася на якомусь інтернет-ресурсі, відкритому форумі, ви маєте право подати в суд на кривдника. В Кримінальному кодексі існує стаття, яка карає людей, що ображають своїх опонентів.

Поради:

 • Не так давно в Кримінальному кодексі з'явилося кілька нових статей, які карають за екстремізм, або тероризм. Тому зараз навіть у соцмережах необхідно сто разів подумати, перш ніж розмістити якусь посаду. Можливо, він зачіпає кого-то, і вас ненароком припишуть до терористів або ж людям, що порушують територіальну цілісність Росії. Найпростіший варіант, це звернутися в прокуратуру.
 • У Кримінальному кодексі вказується покарання, тобто адміністративний штраф, розмір якого може становити до 50 000 руб. Розмір компенсації визначається безпосередньо в суді. Ви можете виставити будь-яку компенсацію, яку вважаєте потрібною, але не факт, що отримаєте саме її. Дуже часто в суді переглядають таке рішення, і стверджують відшкодування мінімального збитку.
 • Однак варто звернути увагу, для того щоб відкрити справу, звернутися до нотаріуса, і написати заяву, доведеться витратити невелику суму грошей. В разі вашого виграшу в суді, програв сплатить усі витрати, пов'язані з відкриттям і веденням справи. Проте в більшості випадків мало хто вдається до таких дій, все ж судові тяжби, пов'язані більше з європейськими країнами, а також Америкою. У нас люди звикли дещо інакше позбавлятися від неприємностей, карати кривдників.
Образа

Як покарати кривдника в інтернеті?

Інструкція:

 • Зараз досить просто довести вину людини за допомогою листування, а також скріншотів. Необхідно зробити скріншот, і завірити його у нотаріуса. Після цього докласти завірений у нотаріуса скріншот до заяви зі скаргою і обвинуваченням особи у вчиненні кримінального чи адміністративного правопорушення.
 • Саме таким чином необхідно доводити винність кривдника. Існує і другий, більш складний варіант, але оскаржити його набагато складніше. Необхідно взяти двох свідків, які не є вашими родичами або друзями. Необхідно, щоб вони неупереджено оцінювали обстановку.
 • За допомогою відеокамери необхідно здійснити відеозйомку вашого комп'ютера, а також заздалегідь зробити скріншоти, з доказом провини кривдника. Всі ці матеріали додаються до справи разом із заявою про наклеп, або розпалювання расової, соціологічної обстановки.
 • Таким чином, в судовому порядку буде вирішуватися питання про покарання кривдника. Цей спосіб є досить серйозним, і останнім часом часто застосовується не тільки при розгляді цивільних справ, але і в досить серйозних гучних справах, згідно яких людей карають за політичні погляди.
Кримінальне покарання

Як можна покарати ворога по-християнськи?

Для покарання часто використовуються змови, із застосуванням темних сил і світу духів. Ви можете скористатися будь-яким з них. Однак варто розуміти, що будь-яке втручання потойбічних, темних сил завжди обіцяє якесь зло. Тобто в будь-якому випадку це може обернутися для вас дуже поганим станом. Багато психологів вважають, що образа — це тільки ваше ставлення до події.

Чоловік міг і не хотіти вас ображати, просто так вийшло, або ви самі собі придумали образу. Зазвичай таке часто трапляється з жінками, бо вони є дуже емоційними і близько до серця сприймають. У чоловіків все набагато простіше. Саме тому серед чаклунів, магів, а також людей, що використовують магію, в основному жінки, а не чоловіки.

Для того щоб уникнути неприємностей, необхідно використовувати світлі магічні сили і допомогу святих. Краще всього застосовувати молитви, та церковну атрибутику. Не радимо вдаватися до допомоги темних сил, особливо в тому випадку, якщо у вас немає ніякого досвіду. Дуже часто потойбічні сили через самодіяльність і невмілі обряди можуть проникати в будинок, погіршуючи самопочуття домочадців.

Тому з темними силами необхідно бути вкрай обережним, і намагатися не вдаватися до їх допомоги. Якщо кривдник дійсно вас сильно зачепив, то радимо звернутися за допомогою до магу або чаклуна, і ні в якому разі самостійно не проводити ритуали з духами і демонічними силами. 

Молитва

Як покарати кривдника: думка психологів

Психологи радять відпустити ситуацію і поставити себе на місце кривдника. Можливо, образа і неприємні слова на вашу адресу — це всього лише відповідь на провокацію. Спробуйте пригадати, що ви сказали, перед тим як людина вас обізвав, чи образив. Можливо, ви його провокували, і самі викликали потік невдоволення і негативної енергії в вашу сторону. Якщо це так, то немає сенсу нікого карати, так як виною відбувається тільки ви.

На жаль, більшість людей не здатні критично дивитися на свої дії та оцінювати їх об'єктивно. У більшості випадків людина вважає себе завжди правим, саме через це і виникають неприємні ситуації. Якщо образа велика, і людина дійсно навмисне вас образив, так як хотів зробити боляче і неприємно, покарати можна ігноруванням. Коли емоції трохи підуть на спад, просто поговоріть по душах, і проблема буде вирішена.

Бажання помсти

Найцікавіше, що наша релігія говорить про те, якщо хтось робить зло, б'є по щоці, треба підставити другу щоку. Однак у реальному житті все відбувається з точністю навпаки. Справа в тому, що кривдник, не отримавши відповідь, дуже часто робить висновок, що йому все можна. Відповідно може з великим зусиллям ображати людину, принижувати його, приносити шкоду. Тому бажано йому відповісти.

Якщо ви прямуєте християнськими звичаями, просто забудьте про образу, і вибачте людини. Вам необхідно прийти до церкви на службу, і поставити свічку за його здоров'я. Сказати: «Бог тобі суддя». Це буде говорити, що ви пробачили людини і не бажаєте йому зла.

Як покарати кривдника за образу: метод Ванги

Дуже популярні змови Ванги, які стосуються будь-яких ситуації в житті. Ця провидиця казала, що необхідно чинити по совісті. Відповідно немає необхідності завдавати ніякої шкоди людині, а потрібно лише його пробачити.

Вона радила прийти до церкви і попросити Ангелів хоронителів захистити людину, і не заподіяти йому зла, а лише побажати здоров'я. Це можна зробити в простій формі. Немає ніяких спеціальних молитов, які треба читати. Просто попросіть допомогти людині, а також захистити вас від його образи.

Примирення

Як покарати кривдника допомогою магії: ритуал з трояндою

Існує багато магічних, цікавих, незвичних маніпуляцій, які дозволяють помститися кривдникові. Для цього можна використовувати безліч методів. Найбільш безпечним є використання ритуалів з церковною атрибутикою. Тобто це свічки, свята вода, а також інші предмети з церкви.

Найбільш простим варіантом є ритуал з використанням квітки. Вам необхідно придбати червону троянду, і поставити у вазу. Бажано не наливати воду, і кожен день дивитися на те, як вона в'яне. Щодня необхідно відривати від стебла по одному шпильці, при цьому треба промовляти такі слова: 

«Шип тобі злий язик!
Більше не зашипишь!
Наклеп не возведешь,
Від свого зла, сам же злістю і изойдешь!
Нехай буде так. Амінь»

Гарний квітка

Як покарати кривдника по імені?

Найпростіше покарати людину за допомогою його імені. Необхідно взяти білий аркуш паперу і написати його ім'я. Після цього бажано після заходу сонця, а краще всього в 12 ночі запалити три свічки, які ви принесли з церкви. Тобто вони повинні бути освяченими. Їх необхідно підпалити, сісти навпроти цих свічок і спалити папір з ім'ям кривдника. При цьому треба промовляти такі слова:

Все твоє зло до тебе ж і повернеться,
на тобі ж і віділлється.
Я тобі зла не бажаю,
воду за свій поріг виливаю.
Тепер ти в мою хату не ввійдеш,
наклеп не возведешь! Амінь

Необхідно, перед тим, як спалювати папір, виголосити над нею молитву Отче наш. Тепер варто розібратися з попелом. Під час горіння потрібно покласти лист в металеву чашку, або блюдце. Зверніть увагу, що попіл не повинен розсипатися і розвиватися по квартирі. Тепер необхідно висипати цей попіл за поріг.

Якщо ви хочете, щоб змова подіяв максимально швидко, необхідно принести цей попіл до будинку кривдника і висипати безпосередньо на ганку біля дверного отвору. Цей ритуал проводиться з використанням білої магії, і церковних свічок. Тому ніякої шкоди для вас він не принесе.

Попіл

Як покарати кривдника по фото?

Існують також ритуали з участю темних потойбічних сил, які допоможуть вам помститися кривдникові. До них варто ставитися з великою обережністю. Справа в тому, що подібні маніпуляції дуже часто можуть заподіяти шкоду вам. Особливо це небезпечно у тому випадку, якщо ви не маєте ніякого відношення до світу духів і демонів, і є дилетантом, або просто за своєю ініціативою хочете помститися людині.

Справа в тому, що подібні маніпуляції з потойбічним світом, духами, бісами, можуть негативно позначитися на вашому здоров'ї і житті. Адже не дарма кажуть, що зло завжди повертається. Найпростіше провести таку маніпуляцію із застосуванням звичайних фотографій.

Інструкція:

 • Необхідно зображення вашого кривдника, на якому він зображений один, і дивиться безпосередньо вперед. Якщо раніше дістати таку фотографію було проблематично, то зараз з популяризацією інтернету, в будь соцмережі можна знайти фотографію людини, який вас образив.
 • Роздруковувати можна на звичайному кольоровому принтері. Тепер необхідно виконати кілька маніпуляцій. Вам потрібно придбати дві свічки: одну червону, другу чорну. Маніпуляція проводиться вночі, бажано щоб вдома нікого не було.
 • В три години ночі необхідно виставити на стіл дві свічки і між ними в центрі поставити фотографію. Тепер на одній свічці необхідно нагріти голку. Краще всього придбати нову заздалегідь, і протерти спиртом. Коли голка добре нагріється, вам потрібно проколоти палець.
 • Тепер за допомогою утворилася крові необхідно на лобі кривдника намалювати хрест. При цьому читаються певні слова.
Маніпуляції з фото
Слова змови

Як покарати кривдника: магія

Існує ще один досить сильний варіант, який використовують маги.

Інструкція:

 • Знадобиться олівець або ручка зі стрижнем червоного кольору. Ритуал також проводиться в три години ночі. Необхідно виставити перед собою кілька свічок. При цьому бажано вимкнути електрику, для того щоб магнітний потік не перебивав дію магії.
 • Візьміть папір, бажано білий аркуш, за допомогою червоного стрижня напишіть те, що хочете, щоб сталося з вашим ворогом. Намагайтеся писати по мінімуму, і максимально конкретно.
 • Тобто: хочу, щоб кривдник захворів або потрапив у ДТП, ну або щось в цьому роді. Не потрібно писати хочу зробити людині погано. Опишіть конкретно, чого необхідно досягти. Тепер необхідно взяти голку і загострити її червоного над полум'ям свічки.
 • Проткніть безіменний палець, видавіть трохи крові, нанесіть кривавий хрест на зазначені слова. Тепер складіть у кілька разів і заховайте. При цьому необхідно вимовити слова нижче.
Книга для магії

Слова:

Кров'ю написано, скріплена кров'ю. В твоє життя темною силою ввійду, нехай увіллються в неї гіркоту і сльози. Від суду мого не зумієш сховатися

Справа в тому, що подібну маніпуляцію необхідно здійснювати не щодня, а в певні дні місяця. Проводиться вона 6, 12, 18, 24, 30 числа. Саме в ці дні ритуал працює найкраще. При цьому проводиться він у три години ночі. Цей час вибрано з тієї простої причини, що саме в таку годину відбувається сплеск активності нечистої сили.

Папір після проведення маніпуляції сховайте і спаліть після того, як з кривдником трапиться нещастя. Варто звернути увагу, що обряд є досить сильним, і може стати причиною погіршення стану здоров'я того, хто вимовляє даний змова. Тобто необхідно сто разів подумати, перш ніж вдаватися до цього методу. Він використовується лише в крайніх випадках, якщо людина дійсно відібрав у вас частинку здоров'я, або величезну суму грошей. Даремно ця маніпуляція не проводиться. 

Полум'я свічки

Для того щоб нікому не нашкодити, намагайтеся тримати язик за зубами, і самостійно не провокувати людину на агресію. Якщо чоловік почав говорити гидоти на вашу адресу, уявіть, що у нього в роті вата і він її жує. Крім того, про себе можна говорити такі слова: "Нехай повернеться тобі те, чого ти мені бажаєш". Для того, щоб спокійно ставитися до слів опонента, намагайтеся звертати менше уваги, і не брати участь у конфліктах. Це повністю не виключає можливість вашої образи, і участі в конфлікті.

ВІДЕО: Помститися кривдникові