Астрологічні татуювання: які малюнки і де можна наносити, враховуючи свій знак зодіаку?

Красиві тату залежно від астрологічного знака будуть не тільки прикрасою, але й оберегом. Давайте дізнаємося, які тату підібрати в залежності від знаку зодіаку.

Зміст

Татуювання вважається дуже значущим малюнком. Від того, що людина зобразив на своєму тілі, багато в чому залежить його майбутнє самопочуття, а іноді і сама доля. Тим більше сильним, що впливає на життєвий шлях, є тату, астрологічно прив'язане до своєму господареві.

Астрологічні татуювання: які малюнки і де можна наносити з урахуванням знака зодіаку?

Такі малюнки різноманітні. Це може бути стилізація, виконана у вигляді зображень зодіакальних символів, символ року або стихії, в якій народжена людина, пов'язані з ними малюнки і т. д.

У будь-якому випадку, подібне тату – не просто малюнок, воно несе функцію талісмана, оберегу, що протистоїть злу. Правда, для того, щоб захист працювала, потрібно обов'язково враховувати місце розташування тату, від якого багато в чому залежить, знак «плюс» або «мінус» вона буде в собі нести, адже у кожного знака зодіаку свої сакральні місця.

Астрологічні татуювання для Овна

Це знак Вогню, тому однією з тем малюнка може бути все, що пов'язане з вогнем, тільки, завдаючи таке тату, вкладайте в нього творче, а не руйнівну силу. Природно, вдалими для Овнів стануть зображення, говорять про завзятості, витривалості, силі, адже недарма ми асоціюємо цей знак з биком.

Овну

Тому будь-яке зображення парнокопитних принесе успіх, як, втім, і відображені міфічні герої, багато з яких є просто еталоном завзятості в досягненні мети. Така астрологічна татуювання, крім захисної функції, сприяє також розвитку інтуїції, магічних і екстрасенсорних здібностей.

Впертість і неприборканість характеру Овнів зодіакальна наколка частково стримує і направляє на добрі справи. Особливо, якщо нанесена в правильному місці: на лівій ключиці або ж на шиї.

Астрологічні татуювання Тельцю

Його стихія — Земля. Звідси дуже доречним стане зображення всього, що на ній росте – квіти і дерева, будь гірський або рівнинний пейзаж і т. д. Таке гармонійне єднання з природою додасть упевненість в своїх силах, прагнення домагатися своїх цілей, допоможе підтримці душевного комфорту, чіткому визначенню завдань, буде акцентувати увагу на головних моментах.

На плечі

Всі ці властивості астрологічна татуювання максимально придбає, якщо нанести її в певному місці. У Тельців таким місцем є ліве плече.

Астрологічні татуювання для Близнюка

Легкі, рухливі, двоїсті натури Близнюків – типові представники повітряної стихії, які просто потребують в тому, щоб це легковажне пурхання за життя і мінливість хоч щось стримувало. Саме таким стримуючим фактором може стати астрологічна татуювання, яка зіллє їх активність і рухливість в гармонійне єднання з усім, що їх оточує.

Тату

Завдавши на найбільш вдале для цього знака місце — зап'ястя — тату, підкреслює подвійність (астрологічний символ Близнюків або, скажімо, знак Інь-Янь), можна врівноважити це метання «на всі боки», характерне для Близнят.

Астрологічні татуювання для Раку

Рак представляє стихію Води. Його нервозність, стрімкість, збудливість можуть бути куповані саме астрологічними татуюваннями, що зображують небесні символи. Раки дуже чутливі, схильні до перепадів емоцій і настрою. Протистояти такому прояву натури можна, завдавши астрологічний символ свого знака на груди.

Рак

В цілому, вибір малюнка для тату у Раків не обмежений рамками, єдина вимога – він повинен мати однозначне трактування, без жодних підтекстів і двозначностей.

Астрологічні татуювання для Львів

Вогонь – стихія Лева, як Барана, отже, нанесене татуювання буде працювати в тому ж напрямку. Зображення царя звірів слід також вибирати царське, можливо, це буде корона, лілія або інші символи монаршої влади. Лев і всі його родичі з сімейства котячих не менш вдалий вибір. А якщо малюнок ви укладете у вогняне кільце – він буде працювати стовідсотково.

Королевська

Найкраще місце, щоб прикрасити себе, для Лева знаходиться у верхній частині спини або ж на лівій лопатці.

Астрологічні татуювання Діві

Астрологічні татуювання Діви часто підбирають як символ цнотливості і чистоти, до речі, дуже часто вони завдають зображення самої Діви Марії. Звідси ж актуально і зображення квітів або декоративних рослин. Класичним варіантом є символ знака Діви, причому, він може бути виконаний як самостійний малюнок або ж бути деталлю складного візерунка, орнаменту або зображення. Знак Землі, Діва може також прикрасити себе написами, в яких виражене прагнення до свободи.

Ангелок

Татуювання Дівам рекомендується виконувати або по лінії талії, або захоплювати верх живота. Сам малюнок бажано створювати чітко окресленим, повнокольоровим.

Астрологічні татуювання Терезам

Ковзні в повітрі чаші терезів завжди прагнуть до рівноваги. На відміну від іншого повітряного знака — Близнюків – вони більш гармонійні і врівноважені, але все одно ширяння в хмарах їм притаманне.

Ширяючі

Терезам слід врівноважувати себе за допомогою нанесення тату на поперек або на спину, запам'ятовуючи тут свій астрологічний знак. Крім того, відповідними зображеннями стане також все, що прагне до польоту: птахи, метелики, листя, невагомі парашутики кульбаби і т. п.

Астрологічні татуювання Скорпіону

Скорпіон – знак водний, досить сильний і перевершує багатьох у спритності та непередбачуваності. Тому і астрологічна татуювання для них повинна відображати їх владний і досить небезпечний характер: зображення самого скорпіона підійде як не можна краще, причому виконати його бажано в чорному або червоному кольорі.

Скорпиончик

Водну стихію можуть також відобразити будь-які водні мешканці, морські пейзажі. І, звичайно ж, астрологічний символ цього знаку – як в якості окремого малюнка, так і елемента, вплетеного в загальну картину, або навіть у вигляді підпису під нею. Прикрасити таким тату найкраще нижню частину живота.

Астрологічні татуювання для Стрільця

Амбіції і цілеспрямованість – відмінні якості вогняних Стрільців. Кентавр або натягнутий лук – символ цього знаку, дуже добре виражає їх сутність і є уособленням властивою Стрільцям, готовності пізнавати нове, мудрості і в той же час авантюризму. Вони готові в будь-який момент відправитися в шлях, тому їм підійдуть крила і всі істоти, які володіють ними.

На ногах

Така якість, як життєрадісність, підкреслять навіть прості смайлики. Крім того, як і іншим знакам стихії Вогню, Стрільцям підійде тату з зображенням полум'я. Найбільш вдале місце для нанесення татуювання – зовнішня частина стегна

Астрологічні татуювання Козерогові

Знак земляний стихії Козеріг відноситься до досить серйозних і дуже працьовитим людям. Їх малюнок – це, звичайно, в першу чергу, їх символ коза або натякають на неї роги і копита. Рельєфи нашої планети або ж сам земну кулю відобразить приналежність до стихії, а ще можна віддати данину управляє цим знаком планеті Сатурн, зобразивши його знамениті кільця.

На ніжці

Серйозність їх намірів може бути відображена і в словах. Наприклад, можна написати на своєму тілі, а саме в нижніх частинах ніг, такі життєві цінності, як успіх, професіоналізм, амбіції і т. п

Астрологічні татуювання Водолію

Один з найцікавіших знаків, який знаходиться під заступництвом стихії повітря, але зображується у вигляді людини, ллється воду. Тому повітряним Водоліям як не можна краще підходять теми, пов'язані з водою: глечики і водоспади, дельфіни і просто краплі води. Завжди доречним буде зображення власного символу у вигляді хвиль, виконаного синьою фарбою.

Водне

Водолії – по натурі піонери, шукачі, так що цілком доречно зобразити йде вдалину дорогу або споглядальника зоряного неба. Наносяться такі тату на стегна.

Астрологічні татуювання для Риб

Від рибок прямий шлях до будь-яких зображень водної стихії, аж до тризуб Нептуна, який як раз і управляє цим знаком. Символи, що відносяться до мистецтва або містичної тематики – це теж безпрограшний варіант для Риб, оскільки входить у сферу їх захоплень. Нанесені на зап'ясті, такі малюнки розкриють сутність цього знака у всій повноті.

Рибкам

Зважитися завдати тату, як бачимо, ще не все. Потрібно вибрати саме те зображення, яке відповідає вашому характеру, прагненням і, звичайно ж, знаком зодіаку. Тепер ви знаєте, як орієнтуватися в цьому різноманітті. Нехай ваша наколка принесе вам удачу!

Відео: Тату знака зодіаку