Чому інформація про відстеження посилки з Алиэкспресс тимчасово недоступна на сервісах відстеження і на пошті Росії: причини, що робити? Через скільки днів відкрити спір, якщо інформація про відстеження посилки з Алиэкспресс недоступна?

Якщо інформація про вашу посилці недоступна і вона не відстежується на пошті Росії, читайте статтю, щоб знати про можливі причини і як вирішити цю проблему.

Зміст

Товари з Алиэкспресс відправляються в основному з Китаю. Продавці пропонують різні служби доставки, оплачуючи їх послуги самостійно або включаючи у вартість товару.

 • Зазвичай посилки добре відстежуються на території Китаю.
 • Коли вони перетинають російський кордон, часто трек-номер вже не діє.
 • Що робити в цьому випадку і які причини того, що інформація про відстеження недоступна? Відповідь шукайте у нижченаведеній статті.

Чому інформація про відстеження посилки з Алиэкспресс тимчасово недоступна на сервісах відстеження і поштою Росії: причини

Інформація про відстеження посилки з Алиэкспресс тимчасово недоступна

Ще немає аккаунта на АлиЭкспресс? Тоді створіть його! Вам допоможе це зробити зтатья на нашому сайті за цим посиланням або відео-інструкції, які знаходяться тут.

Отже, ваша посилка відстежувалася на всьому шляху від відправки продавцем до російського кордону, а потім з'являється повідомлення, що інформація про відстеження недоступна. Чому так відбувається? Ось причини:

Інформація про бандеролі з АлиЭкспресс ще не занесена в базу даних поштової служби Росії або сервісів відстеження та системи трек-номерів:

 • Обробкою інформації займаються звичайні люди.
 • Їм необхідно розсортувати всі посилки і занести їх індивідуальні трек-номера спеціальний розділ на комп'ютері. Це займає багато часу, тому одержувачу залишається тільки чекати.

Стадія імпорту:

 • Процес імпорту на АлиЭкспресс — один з найдовших процесів у часі. Триває він від 15 до 20 днів.
 • Якщо на митному пункті застаріле обладнання і працює мало співробітників, які займаються сортуванням, відповідно, і сам процес буде довгим.
 • Проходження кордону — це процес, на який ніхто не може вплинути. Поки всі пункти не будуть пройдені, бандероль не вирушить далі.
 • Наберіться терпіння і чекайте, поки статус вашого відправлення зміниться.

Бандероль зависла на митному пункті:

 • Часто буває так, що відправлення з АлиЭкспресс відстежувалась на всьому шляху в Китаї, а потім потрапила на митницю і ось вже кілька днів висить статус «Перевірка митниками».
 • Причин може бути багато, починаючи від великої завантаження пункту сортування, до втрати бандеролі на якомусь етапі.
 • Якщо посилка знаходиться на митниці більше 3-х тижнів, значить, потрібно починати турбуватися.
Дрібні пакети дістали з мішок, тому інформація недоступна

Економна упаковка:

 • Якщо бандероль відстежувалася на території Китаю, а в Росії пропала, значить, продавець відправив вашу бандероль економною доставкою.
 • Це такий вид доставки на АлиЭкспресс, коли всі дрібні пакети складаються у великий мішок. У нього є трек-номер.
 • Цей мішок рухається по Китаю і на всьому відрізку шляху повинен відслідковуватися. При вступі на пошту Росії, мішок розкривається і дрібні пакети відправляються за своїм адресатам.
 • Природно, що вони слідують вже без трек-номера і не будуть відслідковуватися.

Технічний збій у роботі пошти:

 • Часто буває так на АлиЭкспресс, що посилка простежувалася на території Росії, і раптом з'явився статус, що немає інформації, значить, помилка в поштовій системі.
 • Таке буває і в цьому немає нічого страшного. Просто потрібно чекати.

Велика завантаження поштової служби у святкові дні:

 • Якщо замовлення зроблено в період свят, особливо, під час Китайського Нового року, то посилка може йти в 2 рази довше, ніж зазвичай.

Затримка оновлень в базі даних поштової служби:

 • Буває і так на торговому майданчику АлиЭкспресс, що співробітники пошти внесли зміни в систему, а вона довго вантажиться з-за величезної кількості інформації.
 • Тому доведеться почекати від 2-х до 7 днів, поки інформація оновиться.

Посилка загубилась:

 • Таке трапляється рідко. Користувачі остерігаються саме цієї причини, і завжди переживають, коли бандероль не відстежується.

Це найпоширеніші причини на АлиЭкспресс, чому перестала відслідковуватися бандероль поштою Росії. Тепер виникає питання: що ж робити, якщо таке відбувається?

Що робити, якщо інформація про відстеження посилки з Алиэкспресс тимчасово недоступна сервісах відстеження і на пошті Росії?

Алиэкспресс — що робити, якщо інформація про відстеження посилок недоступна?

Існує кілька варіантів того, що робити покупцеві, якщо його посилка, відправлена з АлиЭкспресс, перестала відслідковуватися:

 1. Зв'яжіться з продавцем. Ні в якому разі не панікуйте! Напишіть приватне повідомлення продавцю. Йому відома про посилці вся інформація, так як за неї відповідає саме продавець. Якщо до закінчення терміну захисту покупця ще багато часу, і продавець вас заспокоює і просить почекати, тоді варто довіритися і чекати.
 2. Відкривайте спір. Це потрібно робити тільки в тому випадку, якщо продавець з АлиЭкспресс не відповідає на ваші повідомлення, термін захисту покупця закінчується, а посилка все також не визначається. Якщо ще є час до закінчення терміну захисту покупця, то краще почекати, навіть якщо продавець не відповідає.
 3. Не піддавайтеся на вмовляння продавця. Якщо термін захисту покупця вже закінчується, а продавець просить почекати ще трохи, то не варто піддаватися на його вмовляння. У цьому разі продавець може виявитися шахраєм, йому і треба, щоб минув строк захисту і тоді гроші будуть перераховані автоматично.

Якщо ви розумієте, що чекати марно, тоді варто відкрити спір на АлиЭкспресс і зробити повернення своїх грошових коштів.

Через скільки днів відкрити спір, якщо інформація про посилці з Алиэкспресс недоступна на сервісах відстеження і поштою Росії?

Коли потрібно відкривати спір на Алиэкспресс?

За правилами сайту покупець має право відкривати на спір АлиЭкспрессвідразу ж, як з'явилася ця кнопка. Але це робити не рекомендується, так як вище говорилося, що посилка не може відслідковуватися на початку шляху або вже, коли вона рухається по пошті Росії.

Важливо знати: Якщо ви будете постійно і без причини відкривати суперечки, то ваш обліковий запис на АлиЭкспресс можуть заблокувати.

Тому спір слід відкривати тільки в тому випадку, якщо посилка не відстежується, продавець не відповідає, а термін захисту покупця закінчується. Причому найважливіше — це закінчення строку захисту, так як після нього ви нічого не зможете зробити.

Наприклад, якщо продавець з АлиЭкспресс поставив термін захисту покупця 90 днів, а посилка йде вже 70 днів, то почекайте ще пару тижнів, і якщо за цей час ви не отримаєте замовлений на Алиэкспресс товар — відкривайте спір. Удачі!

Відео: Посилка з Aliexpress не відстежується ні де! Що робити? Вирішуємо спір на Aliexpress разом!