Що означає статус «Транспортування скасована» на Алиэкспресс, що робити, якщо з'явився такий статус?

Якщо ви не знаєте, що означає статус посилки «Транспортування скасована», читайте статтю.

Статус на АлиЭкспресс «Транспортування скасована» говорить про скасування процесу пересилки бандеролі одержувачу. Виникла неприємна ситуація на етапі руху замовлення, і потрібне втручання одержувача. Докладніше читайте нижче.

Що означає статус «Транспортування скасована» на Алиэкспресс?

Товар не транспортується

У вас немає облікового запису на АлиЭкспресс? Створіть її і користуйтеся привілеями покупця, отримуючи бонуси, знижки та хороший кэшбэк. Пройти реєстрацію допоможе стаття на нашому сайті за цим посиланням або відео-інструкції по цьому посиланню.

Зазвичай статус «Транспортування скасована» з'являється після «Очікується передача перевізнику». Цей запис можна побачити в інформації про відстеження бандеролі на будь-якому з сайтів, що надають такі послуги, або в спеціальному розділі на АлиЭкспресс. Так, що означає цей статус? Ось роз'яснення:

 • Будь-яка бандероль від Алиэкспресс повинна мати індивідуальний номер. Представник китайського магазину звертається до перевізників, створюється заявка в електронному вигляді, оплачується пересилання бандеролі присвоюється індивідуальний номер.
 • Продавець повинен надати інформацію про трек-номер замовнику з АлиЭкспресс і підтвердити відправку товару на торговому майданчику. У цьому випадку бандероль буде відображатися на сторінці замовлення зі статусом «Очікується передача перевізнику».
 • Але, якщо продавець не передасть бандероль перевізнику, тоді електронна заявка видаляється і з'являється статус «Транспортування скасована».
 • Таке може статися, якщо продавець завантажений і не встигає своєчасно відправити замовлення. Це може статися під час грандіозних розпродажів на АлиЭкспресс.
 • Не у всіх перевізників доступна послуга резервування трек-номера. Якщо продавець використовує бюджетний спосіб доставки, то дрібні пакети складаються в один мішок і всім їм присвоюється один трек-номер, який простежується в Китаї, а в Росії відстеження не буде.

Цікаво: Продавець може просто випустити з уваги одну з бандеролей. Якщо це так, тоді йому доведеться повернути гроші, але товар може бути все-таки доставлений. Саме так часто і відбувається: покупець відкриває спір, так як у нього немає інформації про бандеролі, виграє його, а потім отримує посилку.

«Транспортування скасована» на Алиэкспресс: що не означає цей статус?

Товар не транспортується — що це значить?

Опинившись в такому положенні, покупці починають панікувати і робити неправильні припущення. Покупці помилково вважають, що причини появи цього статусу можуть бути такими:

 • Проблеми з митною службою. Одержувачі думають, що бандероль не пройшла митний контроль і відкривають спір із зазначенням такої причини. Але статус «Транспортування скасована» з'являється не в результаті невирішених питань з митною службою. Не варто поспішати і диспутировать з продавцем, так як адміни АлиЭкспресс можуть все перевірити і закрити його не на вашу користь.
 • Транспортні проблеми. Це ще одна хибна думка. У будь-якому випадку, потрібно чекати, а не панікувати і відкривати спір.
 • Скасування замовлення. Якщо покупець думає, що замовлення скасовано, то на його думку виною служить або адміністрація АлиЭкспресс, або сам продавець. Але це не так, і не варто очікувати автоматичного повернення грошових коштів, як це зазвичай відбувається. Помилково припускати, що гроші будуть повернуті без втручання одержувача.

Існує ще безліч різних помилкових припущень. Але краще знати справжню причину, і бути обізнаним в усуненні тієї чи іншої проблеми, ніж панікувати і перебувати в здогадах.

Що робити, якщо з'явився статус «Транспортування скасована» на Алиэкспресс?

Розібравшись в істинних причинах появи такого статусу на сторінці замовлення, слід виконати правильні дії:

Натисніть «Детальніше»
 • Напишіть приватне повідомлення продавцю на Алиэкспресс. Це можна зробити на сторінці замовлення, у вкладці «Детальніше» біля його номера. Пишіть лист англійською мовою, зробити переказ можна в будь-якому перекладача. Відповідь варто чекати від 7 до 10 днів. Але, якщо термін захисту покупця вже закінчується, тоді варто відкривати спір, а не чекати. Однак, спочатку все-таки краще вирішити проблему через особисте спілкування, і тільки потім думати про суперечку.
 • Якщо продавець не відповів на повідомлення і питання не вирішене, тоді варто відкрити спір. У вкажіть причини: «Проблема з доставкою і немає інформації про відстеження».
 • Якщо термін захисту покупця на АлиЭкспресс підійшов до кінця, але не минуло ще 15 днів (це той термін, коли покупець має право на повернення грошових коштів у разі виниклої проблеми), відкрийте диспут. Причина повинна бути вказана так: «Проблема з доставкою, захист закінчується, а товар ще в дорозі».
 • Під час відкривання спору прикладайте скріншоти бесіди з представником китайського магазину, вказуючи на те, що він не відповідає або відмовляється вирішувати проблему. Можна також зробити знімок екрану зі сторінки відстеження бандеролі.
 • Спір повинен підтвердити продавець. Якщо він ухиляється і не робить це, тоді ні в якому разі не закривайте суперечка, тим більше, якщо він буде про це вас просити. Чекайте, поки диспут загостриться і в розгляді почне брати участь адміністрація Алиэкспресс.

Головне, не панікуйте, якщо ви побачите статус посилки «Транспортування скасована». Напишіть повідомлення адміністрації, прикріпіть докази того, що продавець ігнорує ваші прохання.

Порада: Не перебільшуйте проблему і ситуацію, вказуючи недійсні причини в суперечці. Також не варто погрожувати продавцю, так як все це може спричинити за собою блокування вашого аккаунта на торговому майданчику АлиЭкспресс.

Дійте обдумано і тоді у вас все вийде. Удачі!

Відео: Що робити якщо трек номер не відстежується, скільки чекати?