Скільки рублів у гривні за курсом української на сьогодні? Як перерахувати українські гривні на рублі самостійно: схема перекладу

курси різних банків і обмінних пунктів розрізняються. Як не втратити на обміні, куди краще піти і як розібратися в курсах — читайте у статті.

Обмінні процеси української гривні та російського рубля цікавлять щодня тисячі людей. Заходячи на онлайн калькулятори, вони бачать одну суму, але при обміні сума зазвичай значно відрізняється. Чому так відбувається і як вирахувати самостійно дану суму, ми розповімо в цій статті.

Скільки рублів у гривні за курсом української на сьогодні?

Скільки рублів у гривні за курсом української на сьогодні?

По-перше, хотілося б звернути увагу, що існує кілька курсів валют:

  • Курс Центрального Банку Росії
  • Курси платіжних систем (Visa/MasterCard)
  • Курси комерційних банків і обмінних пунктів (для статистики виводитися среднебанковский в онлайн калькуляторах)
  • Міжнародний курс

Курс Центрального Банку Росії є орієнтиром для багатьох, і ми в свою чергу в цій статті будемо прив'язуватися саме до нього, щоб не рекламувати ті чи інші комерційні банки. Але для коректного розрахунку потрібно брати курс за поточне число того банку або обмінного пункту, в якому ви плануєте здійснювати обмін.

Сутність валютного курсу

У випадку якщо ви стикаєтеся з оплатою в інтернеті, а також зняття готівки за кордоном, і валюта вашої карти відрізняється від валюти, в якій приймається оплата, то конвертація буде за курсом банку емітента (власника карти) або ж курсу платіжної системи, якщо буде, проходить подвійна конвертація.

Як переводити гривні в рублі самостійно: схема перекладу

Отже, для того, щоб дізнатися скільки рублів у гривні за курсом української на сьогодні, нам потрібно відкрити сайт банку або банків якщо бажаєте підібрати максимально вигідні умови, знайти банер з курсом валют і зробити такий розрахунок.

Конвертація рубля до гривні

Як перевести 1000 рублів у гривні?

Отже, ми відкриваємо сайт банку, переходимо на курси валют (у нашому випадку це ЦБР) і вибираємо поточну дату.

У випадаючому списку вибираємо українську Гривню. У нас це значення виявилося 21,5324 на 10 одиниць.

Курс валюти на сайті ЦБР на поточне число

Загальна: 1000 рублів/ 21,5324(курс на поточний день)*10(одиниць на курс)=464,40 гривні.

Зверніть увагу, що комерційні банки і обмінні пункти беруть комісію за обмін валюти, і цей відсоток також необхідно враховувати.

Як перевести 1000 гривень на рублі?

Проведемо зворотний розрахунок. Наприклад, у нас 1000 гривень і нам необхідно конвертувати їх у рублі. Дані для розрахунку беремо ті ж.

Загальна: 1000 українських гривень*21,5324(курс на поточний день)/10(одиниць на курс)=2153,24 рубля.

Також не забуваємо враховувати комісію за обмін валют.

Де подивитися курс гривні на сьогодні?

Для того щоб подивитися курс валют на поточну дату необхідно зайти на офіційний сайт банку (як приклад беремо ЦБР).

Де подивитися курс гривні на сьогодні?

Знайти банер з курсом валют, натиснути на нього. Вибрати поточну дату, якщо вона не задана автоматично.

Вибираємо поточну дату

Залишається переглянути курс.

Курс української Гривні за поточне число

Де вигідніше міняти гривню на рублі?

Однозначної відповіді на це питання немає, та й навряд чи з'явитися. Але є спільні фінансові рекомендації, дотримуючись яких ви напевно оформіть саму вигідну угоду.

У випадку якщо ви їсте з Росії в Україну, а також з України в Росію фінансисти рекомендують заздалегідь обміняти необхідну суму в долари чи євро і по прибуттю в країну зробити обмін на місцеву валюту. Причому зауважимо, що це правило добре не тільки в розрізі Росія/Україна, але і для поїздок в інші країни.

Де вигідніше міняти гривню на рублі?

У випадку якщо ви робите обмін за місцем, то ми можемо порекомендувати ознайомитися з курсами валют банків і обмінних пунктів, розташованих в територіальній близькості від вас і зробити максимально вигідний обмін.

Як обміняти гривні на рублі онлайн?

Для обміну валюти онлайн вам необхідно мати карту/рахунок з валютою з необхідною сумою для обміну, а також карту/рахунок, куди буде виведена вже конвертована сума з бажаної валютою. У нашому випадку це карта/рахунок з гривнею і карта/рахунок рублева, на яку буде виведена конвертована сума.

Таку послугу надають для клієнтів багато провідні банки, у яких є онлайн-кабінети для клієнтів, а також онлайн-обмінники. Зверніть увагу, що онлайн-обмінники дозволяють конвертувати не тільки з банківських рахунків, але і з електронних гаманців.

Як обміняти гривні на рублі онлайн?

Ми склали статтю таким чином, щоб вона була максимально зрозумілою для людей, не пов'язаних із банківською сферою і не знайомих з багатьма економічними термінами і формулами. Сподіваємося, наша стаття була вам корисна і тепер ви з легкістю зможете розраховувати, скільки рублів у гривні і навпаки, а також вигідно виробляти обміни.

Відео: Як перерахувати гривні на рублі і обміняти валюту?