Правильне заповнення конверта Пошти Росії: зразок, приклад. Як правильно писати цифри індексу на поштовому конверті? На поштовому конверті пишеться індекс відправника або одержувача?

У цій статті є шаблони по правильному заповненню поштового конверта.

Незважаючи на те, що зараз популяризованы соцмережі і люди спілкуються за допомогою відправки особистих повідомлень, багато хто все-таки пишуть листи своїм друзям, родичам, які проживають в інших містах і країнах. Як безпомилково написати адресу та індекс одержувача? У цій статті ви знайдете шаблон заповнення.

На поштовому конверті пишеться індекс відправника або одержувача?

Шаблон для написання адресної інформації

Якщо на паперовому пакеті для листів є накреслена сіточка для заповнення індексних цифр, тоді цей ідентифікатор повинен бути зазначений тільки в цьому місці. Цифри повинні бути прописані особливо — стилізовано і правильно. Паста в ручці може бути тільки шкільних кольорів: синього, чорного, блакитного, але не яскравою, кольоровою.

У цій сітці, яка розташована зліва, знизу, заповнюється індекс одержувача.

Правильне заповнення конверта Пошти Росії: зразок, приклад

Шаблон для написання адресної інформації

Якщо на лицьовій стороні пакету для листів є цифрова графа для написання ідентифікатора, то його потрібно писати в ній. Якщо така сітка відсутня, то цифри потрібно прописувати тільки у полі праворуч, де розташовані рядка адреси одержувача.

Шаблон для написання адресної інформації

Заповнювати правильно цей паперовий пакет для листів потрібно так:

  • У лівому верхньому куті потрібно спочатку написати повністю Ф. В. О. того, хто відправляє лист. Його адресні дані: місто, будинок і вулиця. Потім вказується край чи область і індексні цифри.
  • У правому нижньому кутку вкажіть адресну інформацію тієї людини, який отримає пакет. Спочатку, зверху напишіть повністю Ф. В. О. На рядку нижче вкажіть вулицю, будинок і номер квартири. Потім назва міста або селища, область, край або район і останній рядок — індексний ідентифікатор того, хто отримає лист.
  • Мову. Якщо ви посилаєте лист в один з населених пунктів Росії, то адресні дані заповнюються російською мовою. Якщо лист надсилається в іншу країну, то адреса потрібно заповнити English. Якщо хочеться, то можна написати адресну інформацію ще повторно поруч мовою країни одержувача, наприклад, французькою, польською і так далі.
  • Акуратне заповнення адреси. Адресну інформацію пишіть розбірливо, гарним почерком. Не робіть закреслювання слів, орфографічні помилки. Краще заповнюйте рядка друкованими літерами, так складніше зробити помилку чи похибку.

Міжнародні конверти заповнюються також, як і конверти з Росії, але на англійській мові з дублюванням адреси мовою країни одержувача, але це можна і не робити.

Шаблон для написання адресної інформації

Заповнення конверта — це відповідальний і трудомісткий процес. Не забудьте наклеїти марку. Тепер можна надсилати конверт з листом адресату.

Як правильно писати цифри індексу на поштовому конверті: зразок

Як говорилося вище, цифри індексу потрібно писати особливим чином. Ось зразок:

Шаблон правильного написання індексу

Тепер ви зможете легко і швидко заповнити конверт з адресою відправника і одержувача. Головне, це правильно заповнити індекс одержувача і адресу. Але навіть якщо ви неправильно вкажіть місто, то прийде лист адресату за індексом, який на пошті ідентифікується з містом.

Відео: Правила оформлення конверта. Відправка поштою РФ.