Як дізнатися прочитано повідомлення Вконтакті: з комп'ютера, телефону

Якщо ви не знаєте, чи прочитано повідомлення Вконтакті у співрозмовника, тоді читайте статтю. В ній корисна інформація про функціонал листувань цієї соцмережі.

Якщо ви ВКонтакте ведете важливий діалог, то для вас необхідно в обов'язковому порядку перевірити, чи прочитав ваш співрозмовник надіслане повідомлення. Визначити це легко. Потрібно лише знати деякі особливості функціоналу цієї соцмережі і бути трохи уважніше. Детальніше читайте в цій статті.

Як дізнатися прочитано повідомлення ВКонтакте з комп'ютера?

У новому функціоналі всі непрочитані повідомлення, якщо ви їх відправляли з ПК, відображаються темно-сіро-блакитним кольором. Тобто букви і всі пропозицію цілком буде як би виділені жирним блакитним кольором.

Повідомлення прочитано — блакитним кольором виділено жирним

Коли повідомлення буде прочитано співрозмовником, букви і пропозиція стають менш яскравими — сірого кольору. Так стає зрозуміло, прочитав людина повідомлення чи ні.

Повідомлення прочитано текст сірого кольору

Однак це зрозуміло, якщо ви писали одне або кілька речень, або хоча б кілька букв. Але, якщо тексту немає, а тільки стікер, тоді цей метод не діє.

Повідомлення у вигляді стікера — не зрозуміло, прочитано повідомлення чи ні

У цьому разі побачити, прочитав співрозмовник повідомлення чи ні, практично неможливо.

Порада: Щоб було видно, відкрито ваше послання чи ні, пишіть хоча б кілька слів, а не обмежуйтеся тільки смайлами і стікерами.

Також варто враховувати наступне:

Співрозмовник може прочитати повідомлення, але потім зробити його непрочитаним.

  • Це робиться просто: копіюється посилання vk.com/im?q=day:26112018.
  • Це посилання потрібно скопіювати і вставити в рядок браузера.
  • Що вона означає: останні цифри — це дата. Так що, якщо вам потрібно зробити повідомлення непрочитаним, то ви копіюєте посилання і підставляєте потрібну дату.
  • Потім читайте повідомлення, а для співрозмовника воно буде висвітлюватися, як непрочитане. Бачите, все просто.

Коротке повідомлення користувач може прочитати, не відкриваючи його, прямо в списку діалогів.

  • Якщо натиснути на вкладку «Повідомлення», то ви побачите список ваших діалогів з усіма, з ким ви коли-небудь вели листування.
  • Вийде, що співрозмовник прочитає ваше послання, але воно буде підсвічуватися, як непрочитане.
  • В цьому випадку точно сказати не вийде, прочитано послання чи ні.
Коротке повідомлення можна прочитати в списку діалогів

 

Як дізнатися прочитано повідомлення ВКонтакте з телефону?

У телефонній версії дізнатися, прочитано ваше повідомлення або немає, можна за тим же методом, що і з комп'ютера. У телефоні непрочитані послання також підсвічуються жирним блакитним кольором. Прочитані рядки будуть сірими і трохи тьмяним.

З телефону також видно, прочитано повідомлення чи ні

Зрозуміти, прочитано повідомлення чи ні ВКонтакте просто. Слідкуйте за зміною кольору тексту і все. Якщо повідомлення стало сірим і ледь помітним, значить, чекайте відповіді від співрозмовника. Якщо заливка залишається жирної і блакитний, тоді непрочитане повідомлення. Коли ви освоїте весь функціонал листування ВКонтакте, то вона стане для вас не тільки простою і зрозумілою, але й цікавою.

Відео: Як дізнатися прочитано твоє повідомлення Вконтакті? Ірина Клипова