Як оплатити товар на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші російською мовою: інструкція, комісія. Як прив'язати Яндекс.Гроші до Алиэкспресс? Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: що краще?

Сплачуйте покупку товарів з Алиэкспресс за допомогою Яндекс.Грошей — вигідно, зручно і надійно.

Алиэкспресс з мільйонами продавців і сотнями тисяч магазинів все робить для того, щоб покупцям зі всього світу було зручно і вигідно купувати тут товари. Величезний асортимент, низькі ціни, зручні способи оформлення замовлень і методи оплати — все це передбачено для комфорту покупців.

 • Людина може обрати один із способів оплати замовлення.
 • Але найчастіше покупці використовують Яндекс гаманець для оплати товару — це зручно і швидко.
 • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, прочитайте статтю у нас на сайті, щоб пройти цю процедуру, витративши мінімум часу. Ви також можете вивчити відео інструкцію і зареєструватися за нею.
 • З цієї статті ви дізнаєтеся, як оплачувати замовлення через Яндекс гаманець, як прив'язати його до торгової майданчику і що краще для оплати товару, якщо порівнювати Яндекс і Ківі гаманці.

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші російською мовою: інструкція

Yandex.Money для оплати покупок в інтернеті користується величезною популярністю серед жителів нашої країни і не тільки. Якщо у вас немає Яндекс-гаманця, то вам потрібно завести його на сторінці за цим посиланням. Якщо ви вже це зробили, тоді читайте інструкцію, як оплатити товар на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші російською мовою:

Зайдіть на Алиэкспресс і виберіть товар. Поставте позначку біля необхідного кольору, розміру та інших параметрів. Натисніть «Купити зараз».

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші російською мовою: інструкція

На наступній сторінці виберіть «Яндекс.Гроші».

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші російською мовою?

Перевірте також деталі замовлення та введену адресу, інакше замовлення не прийде куди потрібно. Натисніть «Оформити та оплатити». Потім сайт перенаправляє вас безпосередньо на сторінку оплати. Якщо на рахунку Яндекс гаманця є достатня кількість грошей, то оплата пройде моментально. Якщо ви побачите напис, що у вас недостатньо грошей на рахунку, тоді доведеться спочатку поповнити гаманець, а потім повторити процес оплати.

Як оплатити товар на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші російською мовою: покрокова інструкція

Також ви можете вибрати інший спосіб оплати, якщо немає можливості найближчим часом поповнити Яндекс гаманець. Оплата за товар через цю електронну платіжну систему провадиться в рублях.

Важливо: Якщо за якийсь товар потрібно заплатити долари, тоді рублі сконвертируются в цю валюту за курсом ЦБ Росії +1%. Гроші спишуться з гаманця в рублях, а на Алиэкспресс надійдуть у доларах.

Поповнити Яндекс гаманець можна в будь-якому банківському терміналі.

Оплата Алиэкспресс через Яндекс.Гроші: комісія

Будь-якому покупцеві не хочеться платити різні комісії, адже ми йдемо за покупками в інтернет заради економії. Оплачувати на Алиэкспресс через Яндекс.Гроші можна без відсотків. Як говорилося вище, якщо вартість товару коштує в доларах, то платіжна система Яндекс візьме 1% додатково при конвертації валюти. Але зараз вартість майже всіх товарів на Алиэкспресс вже вказана в рублях. Це було зроблено для зручності покупців з Росії.

Як прив'язати Яндекс.Гроші до Алиэкспресс?

Як прив'язати Яндекс.Гроші до Алиэкспресс?

У багатьох новачків шопінгу на найбільшій торговельній площадці, часто виникає питання: як прив'язати Яндекс.Гроші до Алиэкспресс?

 • Щоб оплачувати товар на Алиэкспресс не потрібно спеціально прив'язувати Яндекс гаманець.
 • Система цієї торгової площадки виконає всі в автоматичному режимі.
 • Якщо ви робите покупку вперше, то при оформленні замовлення, після переміщення на сторінку з оплатою після вибору оплати Яндекс,Грошима), ви побачите вікно входу в Яндекс гаманець.
 • Авторизуйтесь в цій платіжній системі та оплата пройде моментально.

В подальшому, при виборі оплати Яндекс.Грошима, Алиэкспресс буде все робити автоматично.

У разі повернення, куди повернуться гроші при оплаті Алиэкспресс Яндекс.Грошима?

Якщо ви оплатили замовлення на Алиэкспресс за допомогою Яндекс.Грошей, то у разі повернення, гроші повернуться на цей же гаманець, з якого була зроблена оплата. Вам не потрібно додатково вказати номер гаманця, система торговельної площадки зробить все в автоматичному режимі.

Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: що краще?

Ківі або Яндекс.Гроші для оплати покупок на Алиэкспресс: що краще?

Для тих покупців, які не хочуть розплачуватися на Алиэкспресс пластиковою карткою, була передбачена можливість оплати товару за допомогою електронних гаманців: Ківі і Яндекс.Гроші. При оплаті товару цієї торгової майданчику покупець може вибрати, який платіжною системою скористатися, і тут виникає питання: що краще для оплати — Ківі або Яндекс.Гроші? Плюси обох систем:

 • Оплата відбувається швидко і просто — в пару кліків.
 • Поповнити гаманці можна в будь-якому терміналі банківської установи, в супермаркетах та інших торговельних точках.
 • Таким способом оплати користуються люди, які не хочуть «світити» в інтернеті даними своєї пластикової карти.

При оплаті замовлень Яндекс.Грошима недоліків немає. При оплаті грішми з Ківі гаманця є такі мінуси:

 • Оплату потрібно підтверджувати за допомогою СМС — це займає деякий час.
 • При поверненні товару гроші з Алиэкспресс надходять на доларовий рахунок Ківі.
 • Поповнення гаманця з мобільного від операторів МТС, ТЕЛЕ2 та Білайн стягується комісія.
 • Жителі Криму не мають можливості оплати замовлень з Алиэкспресс через систему Ківі.
 • На відміну від платежів з інших платіжних систем або через пластикові картки, опротестувати платіж не вийде.

Як бачите, мінусів оплати з Ківі гаманця більше, ніж плюсів. Тому багато покупців вибирають оплату за допомогою пластикової карти або Яндекс-гаманця - швидко, просто і надійно.

Відео: Як платити Яндекс грошима на АлиЭкспресс?