Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс для Криму: покрокова інструкція, зразок заповнення

Як потрібно заповнювати форму з адресою на Алиэкспресс кримчанам? Читайте інформацію у статті.

Алиэкспресс — це улюблене місце для шопінгу, як оптових покупців, так і людей, яким потрібно купити кілька речей для себе. Кримчани з недавнього часу відчувають деякі труднощі при реєстрації на Алиэкспресс, а також під час першого замовлення або при оплаті. Щоб все пройшло успішно, потрібно знати деякі нюанси, про які піде мова в цій статті.

Якою мовою вказати адресу доставки на сайті Алиэкспресс в Криму?

Якою мовою вказати адресу доставки на сайті Алиэкспресс в Криму?

Адреса доставки — це найважливіше при оформленні будь-якого замовлення в інтернеті. Якщо ви неправильно вкажіть його, то посилка не дійде до адресата, загубиться і повернеться назад до відправника. Якою мовою вказати адресу доставки на сайті Алиэкспресс в Криму?

  • Адреса доставки на цій торговельній інтернет-майданчику зазначається англійською мовою.
  • Перевести свої дані можна на спеціальному сайті Трансліт за цим посиланням. Вставляйте дані у форму та натискайте «У трансліт».
  • Потім продовжуйте слова і вставте у форму з адресою.

Насправді заповнити адресу на Алиэкспресс просто. Навіть якщо ви щось зробите не так, то посилка все одно прийде у ваше відділення пошти за індексом.

Як вибрати Крим у Алиэкспресс?

Ще одна складність, з якою стикаються кримчани — це як вибрати Крим у Алиэкспресс. Всі регіони знаходяться в випадаючому меню рядка «Край/Область/Регіон». Республіка Крим може бути прописана так: Respublika Krym. Якщо цього словосполучення немає в списку, тоді виберіть рядок «Other» — Інші. Це теж буде правильно.

Як вибрати Крим у Алиэкспресс?

Багато покупців з Криму, які успішно замовляють товари на Алиэкспресс, радять вводити також і місто навмисно з помилкою. Завдяки цьому доставка буде набагато швидше, ніж ви напишіть правильно, як у Трансліт. Ось кілька прикладів, як можна написати кримські міста в адресі доставки на Алиэкпсресс.

Як вибрати Крим у Алиэкспресс і як написати місто?

Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс для Криму: покрокова інструкція, зразок заповнення

Відкрийте форму, в якій ви будете заповнювати нову адресу: у вкладці «Мої замовлення» виберіть «Адреси доставки». Натисніть «Додати нову адресу», і приступайте до заповнення форми. В першу верхній рядок впишіть ім'я, прізвище та по батькові англійською мовою — переклад зробіть в Трансліт, як описувалося вище. У другому рядку виберіть «Russian Federation».

Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс для Криму: покрокова інструкція, зразок заповнення

Переведіть у Трансліт назву своєї вулиці, впишіть у відповідну графу. Також вкажіть номер будинку, квартири та блоку (якщо є). У наступному рядку виберіть з випадаючого списку «Other».

Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс для Криму: покрокова інструкція

У наступних рядках напишіть назва міста, поштовий індекс і вкажіть номер свого мобільного телефону. Натисніть «Зберегти».

Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс для Криму: зразок заповнення
Як правильно заповнити адресу доставки на Алиэкспресс для Криму?

Тепер можете сміливо замовляти товари на Алиэкспресс. Бандеролі з Китаю будуть приходити з цього вказаною адресою. Якщо потрібно буде змінити адресу, тоді проходьте всю процедуру спочатку, а попередній адресу можна видалити. Вдалого шопінгу!

Відео: Адреса доставки. Республіка Крим. AliExpress